הנוסע המתמיד

in bal1

Well-known member
בגישה ההפוכה - לי כן.

סיפרתי בעבר.

הייתה לי לקוחה שהמפגש איתה לימד אותי שאני נמשך אליה עד האין קץ. היא הייתה מלאה בסיפורי מין כולל זה שהיא בגדה בכל בן זוג בחייה - כולל הקצרים מאוד.

אבל טיפלתי, בהצלחה, והיא נעלמה ולא ראיתי אותה.

אחרי כמה שנים המליצה עלי לבני משפחה - ונוצר קשר.
______________________________________________________________________________________________________________________________

לא כל כך רציתי להיפגש.

היא סיפרה לי שוב ושוב שלמרות גילי (הייתי בן 48) היא יודעת לעשות דברים שלא חוויתי מעולם.

(למרבה ההפתעה היא הסבירה - ואחר כך מימשה במפגש).

החלטנו להיפגש - הייתי סקרן.

היא סיפרה עוד ועוד על זה שהיא מזדיינת בלי הפסקה עם כולם, במועדונים ועוד ועוד. פיתחה טכניקות על.

חוץ מזה היא אישה חמודה. חכמה. יפה ונבונה.

אבל אוהבת מין בכול צורה וכל פרטנר אפשרי.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

קבענו - הצעתי לה ללכת לאכול עוגה, סרבה וטענה שהיא באה לסקס.

היה נורא.

לא ממש עמד לי.

הגוף ממש, אבל ממש לא רצה.

ובסוף סיימנו את הסיוט והלכנו לאכול עוגה.
______________________________________________________________________________________________________________________________

מה אני מנסה לומר?

תקשיבי לגוף - הוא ייתן לך את הפתרונות.

אישוניאיש.
מקשיב לגוף.
אותה שאלה ששאלתי בהקשר למה שדקל כתבה.איך אותה גברת מתמרנת סביב כל כך הרבה גברים?

doriangray011

Well-known member
אותה שאלה ששאלתי בהקשר למה שדקל כתבה.איך אותה גברת מתמרנת סביב כל כך הרבה גברים?
לחרוט סימן על הקנה.
לאסוף כמה שיותר בני/בנות זוג.
בצעירותי הייתי במרוץ מטורף שכזה. ניפגשתי שכבתי עם המון באמת המון בחורות מכל סוג צבע וגיל.
התקופה הזו זכורה בחיי ככתם אחד מטושטש של המין הנשי שאני כבר לא זוכר מי היא מי ואיברי גוף עירומים מתערבבים לי בזכרון.
לא מתגעגע לתקופה הזו. זה לא העיקר.
יש מי שעדיין אוסף לו חריטות על הקנה. זכותו
היום אני מעדיף איכות על כמות ואיכות היא באישיות והאינטלקטואל.

סימני גיל מבוגר? אולי

( הנוסח בלשון זכר אבל מופנה לכל המינים והיום יש הרבה 😅)

נערך לאחרונה ב:

Ellis Murphy

Well-known member
זה לגמרי ברור שמי שבעניין הבגידות זמן ממושך יצבור הרבה "שעות טיסה".
לי יותר חשובה האישיות של אותה אישה מאשר הקילומטראז' שלה...

Yakir4179

Well-known member
תמיד לא עפתי ולא התלהבתי להכיר מישהי לקשר רציני ,והיא תותחית מין ופעילה מיניתיותר מידי ,זה מוריד הרבה ממנה מה שנקרא ,אלא אם זה סטוץ מתמשך ,עדיין אנחנו בהכריות לקשר רציני רוצים את החסודות והנעימות..😊😉

למעלה