הנה עוד שאלה הקשורה קצת לשאלת השבוע

kipod2

New member
לאספני מטבעות...

האם מישהו יכול לתת לי אתר עם תצוגת מטבעות רוסיה ובריה"מ לשעבר? תודה מראש

amera

New member
מחפש אתר לימודי על שטרות ומטבעות בכ

מחפש אתר לימודי על שטרות ומטבעות בכל מדינות העולם עפ פירוט של כל מדינה ומדינה עם תמונות של האנשים החשובים שמופיעים על השטרות והמטבעות.... חיפשתי בגוגל ולא מצאתי, אנא אם תמצאו אז לציין אם אפשר מה כתבתם כמחרוזת חיפוש תודה

doroni10

New member
הנה עוד שאלה הקשורה קצת לשאלת השבוע

אריק- אולי תפנה את זה בתור השאלה הבאה?
הצלחתם להשיג בפרוטות פריט לאוסף שלמעשה מתאים מאד לאוסף שלכם אבל מתברר לכם שמחירו האמיתי גבוה מאד. האם תשמרו אותו משום שהוא שייך לאוסף? או שמא תנסו למכור אותו?

הלימודים מעבירים אותך על דעתך...

נראה לי שאתה סובל מחוסר שפיות זמנית. נפל לידי פריט שמתאים לאוסף שלי, והוא גם שווה המון כסף ואני קניתי אותו בזול, ואתה שואל מה אעשה? הנכדים שלי שימכרו אותו! אחרי שאני אמות! מהאוסף שלי שום פריט לא יוצא, לא במכירה, לא בזחילה ולא בהחבא. לא חשוב כמה הוא שווה, וכמה שילמתי עבורו. שאלה כזו אין טעם להעלות כסקר, כי כולם יענו אותו הדבר...

תמיר1991

New member
אם לא תהיה התנגדות של הורי

(מי לא רוצה לכסות בר-מצווה לילד עם פיסת נייר...), אשמור אותו כמובן. תמיר.

ליילנד

New member
מה זאת אומרת

הרי קניתי אותו כי הוא התאים לאוסף שלי ואם התברר שהוא בעצם פריט יקר הרי שזכיתי, אז למכור זכיה "למה, מה קרה?"

geru

New member
אני אקלקל את ה- 100%

אני מוכר אותו... והולך לזה שקניתי ממנו ושואל אם יש לו עוד.. שרון

rachelea

New member
חה...חה...חה...- שאלת השנה

שאלה קשה. אני עדיין חושבת....מתלבטת. חה...חה...חה...

meytar

New member
תשמע זה תלוי גם גבוהה

אם זה מאות, ואולי אפילו אלפים זה ישמר באוסף, אם זה כבר מאות אלפי, זה כבר סיפור אחר...

doroni10

New member
הממ.. הנה הפריצה הראשונה...

ישנם כאלו שישאירו את הפריט באוסף- מאחר והוא חלק בלתי נפרד מהאוסף, אבל ישנם כאלו שתלויים במחיר....

python 4

New member
תראה, אם במקרה יפול לידי

הבול של הפני השחור, ואני מה לעשות אוסף רק בולי כלבים מאיי חנה המערביים, אז ברור שאני אחליף את הבול הזה תמורת הבול הכי זול מישראל (הכלנית, בלי שובל) שאין לי!! וברצינות - אם בול שווה ממש הרבה, ולי אין משמעות רבה עבורו - let the $$$ come!!!

python 4

New member
טוב, סתם ניסיתי

להיות אינדיבידואליסט.. האמת היא, שגם אם הוא מתאים וגם אם הוא לא אני מן הסתם ישמור אותו. אני לא אחד כזה שימכור דברים כאלה בשביל כסף, אלא אם במקרה נופל לידי אותו 570000 ממאוריציוס, במקרה זה אני בהחלט מוכן לשקול למכור את נשמתי למרבה במחיר, גם אם האוסף שלי עוסק במקרה בבולים יקרים ממאוריציוס.

למעלה