הנה מה שהגבר הזה רוצה

Sunset Night

New member
הנה מה שהגבר הזה רוצה../images/Emo70.gif

אני רוצה שיוויון בין נשים לגברים, כלומר: -אני רוצה שנשים יפסיקו לחשוב שבתור גבר כל מה שאני רוצה זה סקס (ואח"כ הן נעלבות כשלא מתחשק לי. ראיתם מה זה??). -למה האווירה הכללית היא שמותר לאישה להיות חרמנית, אבל גבר חרמן זה מגעיל ודוחה?? -למה לאישה "מותר" לא לעשות סקס חצי שנה, אבל גבר שלא עושה סקס חצי שנה נחשב ל"כישלון חברתי"? -למה לעזאזל מצפים מאיתנו הגברים שנלך לעשות הסרת שיער ולהוציא שחורים בפנים?! אני רוצה להיראות כמו גבר! לא כמו אישה עם זין (מאחד הבלוגים. לא זוכר של מי. דווקא נפלא להגיד שאישה כתבה את זה
אז יש עוד תיקווה). -מי האידיוט שקבע שגברים מתחילים עם נשים ולא ההפך? -ולמה בנות חושבות שלהציע לידיד שלהן שלוק מהמשקה או לבקש ממנו להעביר את הסוכר זה נחשב "להתחיל איתו"??? -כן, יש לי ליכלוך מתחת לציפורניים. כן, נשפך עלי טיפה מהקפה הבוקר כשלא שמתי לב. וכן, לא היה לי חשק מיוחד להתאים צבעים כהתלבשתי הבוקר. מדוע זה גורע ממני? את רוצה לצאת עם גבר או עם מעצב אופנה?? את לא רואה אותי מעיר לך על הטונות איפור ששמת, על השפם הדקיק שיש לך, או על הנעלי שפיץ המזעזעות שהאל יודע למה בחרת ללבוש. אני אשפוט אותך לפי מה שיצא לך מהפה, ולא על פי מידת הסבירות שיש לך להתקבל למגזין אופנה (ועוד אח"כ לנשים יש את החוצפה להתלונן על זה שגברים הם אלו ששופטים בנות ע"פ מראה חיצוני. well, אתן ה-ר-ב-ה יותר גרועות מתוקות שלי). -למה גבר שנעלמת לו הזיקפה באמצע נחשב כאפס, בעוד שאישה שמתייבשת באמצע זה לגיטימי לגמרי? תנו לי להאיר את עולמכם, הזיקפה יכולה לרדת ממיליון ואחד סיבות שלא קשורות לסקס בכלל. יום קשה, לחץ בעבודה, חוסר ריכוז, אכילה לא נכונה, תרופות, מצברוח דיכי, יותר מדי בירה, ועוד טריליון סיבות. מיניות זה לא דבר קבוע, זה משתנה בדיוק כמו שיש זמנים ביום שכושר הריכוז שלנו בשמיים, ויש זמנים ביום שלא נוכל לפתור את התרגיל 2+2. יש עוד המון דברים, אבל למזלכם אני צריך ללכת עכשיו.

גברברת

New member
../images/Emo140.gif ברוך הבא

בעיני הדעות שלך מאוד מרעננות, רק סייג קטן, מה רע בקצת הגיינה ואסטטיקה למה צריך להיות אישה בשביל זה?? אה, ונשמח לשמוע עוד

make u smile

New member
אהבתיייי

אתה כה צודק .. כזכר אהבתי את מה שאמרת פה ! מעניין איך הנשים שבפורום יגיבו על הודעה זו...

18יעל

New member
שקיעה לילה

אל תתעצבן כל כך, גבר חרמן זה מגעיל ודוחה- אם הגבר עצמו מגעיל ודוחה, כנ"ל לגבי אישה יותר מדי נשים בוחנות גברים ע"פ אופנתיות, וגם יותר מדי גברים בוחנים נשים ע"פ מראה. זה לא רלוונטי למאבק המינים-גם בנות וגם בנים סובלים פה, והכל בגלל הטלוויזיה האינטרנט והמדיה שמעודדים אותנו לתרבות צריכה ומעניקים לנו את האשליה שאם נתלבש בטרנד- נזכה באהבה הצלחה וכיו"ב גם אישה שלא עשתה סקס חצי שנה, נחשבת כישלון חברתי וגם גבר הקייצר- לא הכי לעיניין, אבל לא נורא,

Vdrums

New member
שמע,

לשני המינים מותר להיות חרמנים, אם כל אחד ישמור את זה לעצמו ולא יפגין את זה בפומבי זה יהיה טוב.
גבר שלא עושה סקס חצי שנה הוא כישלון חברתי? באיזה סביבה אתה חי? בחיים לא שמעתי דבר כזה מטומטם (תסלח לי)
מי בא אליך בטענות על שיער? מי שרוצה אותך תקבל אותך איך שאתה, אל תבוא בטענות שזה מה שמבריח את כולן.
יש גם נשים שמתחילות עם גברים, לצערי זה מיעוט מאוד מאוד קטן
מי שמחפשת דוגמן שתמשיך לחפש, תתלבש איך שבא לך, וככה תמצא את האשה שהאופנה היא לא בראש מעייניה.
יש לך בעיה עם איפור וכו', תעיר כמו שהיא יכולה להעיר לך, אם תשתוק זו בעיה שלך.
נחשב לאפס שיורד לו? תלוי עם מי אתה נמצא. אם זו חברה/אשה, אני מאמין שלא תקבל סצינות, אם זה סטוץ או יזיזה מן הסתם זה יפריע לפואנטה של המפגש. להתלונן לא יעזור לאף אחד. אתה לא יכול לצפות מכל הנשים להיות אותו דבר וההפך. אז לא כל אחת מסתכלת על אופנה, לא כל אחת תבעט בך אם השמוליק שלך יצטרף לעמיר פרץ בשביתה ויש הרבה שאוהבות גבר עם שיער ולא מחפשות את דוגמן הבית של קסטרו או לא יודע מה...

עליי לציין שממש הרשמת...

סחתיין!!!!!!!!!!!!!!!!! כל מילה ומילה יוצאת מליבו של גבר אמיתי...וטוב לדעת שיש כאלה עדיין! אהבתי והמשך כך!

ממש אהבתי!

אבל, דבר אחד חשוב, מאוד חשוב - הגיינה זה מינימום, זה חשוב, אפילו הכרחי. לגבי כל השאר, זה תלוי בך: מפריע לך האיפור - תעיר לה על זה! לא בא לך להתאים צבעים, אתה לא חייב. וכו'...

למעלה