הנה טעימה ראשונה מקנדה

מדהימה את!!!תודה ../images/Emo24.gif

אני וניצן רואים ומתמוגגים מאושר שמחים שהאנרגיות המטורפות שהאיש הזה מופיע חוצות ימים ואוקינוסים.... אחלה שבת לכולם מחר המופע החדש בחנויות...איזה כיף!!|

karoleking

New member
גל היקרה, קבלי שיעור קטן בשירשור...

כי ראיתי שכמה פעמים את מתבלבלת. כשאת רוצה להגיב להודעה שלי, תלחצי על ההודעה שלי ותרשמי את ההודעה שלך. כך, אני אקבל הודעה למייל שהגבת לי. כאשר את מגיבה על ההודעה של אוריין, אז אני לא תמיד שמה לב. בכל פעם שאת רוצה להגיב למישהו, את צריכה לפתוח את ההודעה שלו ולרשום תגובה ולא תמיד לכתוב תגובה על ההודעה האחרונה שנכתבה... הבנת?
אם לא אסביר שוב... שבוע טוב!

בואי..נראה אם הבנתי?!תודה מותק שבוע טוב|חיבוק

אני וניצן רואים ומתמוגגים מאושר שמחים שהאנרגיות המטורפות שהאיש הזה מופיע חוצות ימים ואוקינוסים.... אחלה שבת לכולם מחר המופע החדש בחנויות...איזה כיף!!|

אצילית1

New member
ההופעה בטורונטו

קרול אני חייבת לומר לך שאת באמת מדהימה ואני מצדיעה לך כאמא לאמא. איך יש לך את הזמן לזה - כל הכבוד!!! האמת שאני מתכוונת היום לדבר עם חברה שלי שנמצאת בטורונטו ולפי מה שעדכנה אותי לפני שבועיים זה שהם (כמעט כל הקהילה היהודית שם) קנו כרטיסים להופעה. כידוע לך בגולה לא צריך להיות מעריץ נלהב של זמר כדי ללכת להופעה שלו כאשר מדובר בזמר יהודי שבא מישראל וכשמדובר עוד בשלומי שבת בכבודו ובעצמו, אני מתארת לעצמי שזה כפול ומכופל. אשמע ממנה חוייות ואעביר לפורום בשמחה. תמשיכי לעשות חייל ולעדכן אותנו בכל הדברים המקסימים הללו. תודה ושבוע טוב

karoleking

New member
האמת היא שאני בכלל לא רואה טלויזיה

ולכן יש לי זמן לדברים אחרים. נשמח לקרוא חוויות מאנשים שהיו בהופעה. ובקשר ל-DVD, לראשון עוד לא הגיע. לצערי. אמרו לי או מחר או מחרתיים. בעסה

itamarmal

New member
אייזזזזההה יופייי...

כל הופעה הוא נותן מעצמו עד הסוףףף.. כל הכבוד בהצלחה !!! קרול היקרה תודה רבה !!

למעלה