הנה זיוף של פטור - רק צריך חותמות

shmulikdge

New member
הנה זיוף של פטור - רק צריך חותמות

חח

Sh3kel

New member
הרשה לי להיות הראשון

להגיד לך שאתה מטומטם ברמות כל כך מיוחדות, שצה"ל צריך להמציא בשבילך רמה נמוכה יותר של קב"א.

1122334455

New member
מה אתה מצפה מטבח.........

יש קבא 42 ויש קבא יותר נמוכה שנקראת טבח....

סנאי נדיר

New member
רצוי למחוק את זה

אלא אם כמה מיושבי הפורום ידפיסו את הפטור ויספקו לחוקרי מצ"ח מתחילים תעסוקה רבה.

slyu1984

New member
זה דפוק מאוד

בדיוק כזה דפוק כמו שיהיה לאותו חיילצ'יק אחרי שיתפס וישב

Sh3kel

New member
העבירות הן....

א) זיוף ימי גימל ללא הדצקה רפואית, דינם כדין נפקדות עם נסיבות מחמירות. עונש מקסימלי? במשפט אל"מ - 28 יום מחבוש. ב) עבירת במ"מ - פירסום הטופס באינטרנט האזרחית להפצה כללית ללא אישור מפקד יחידה או קרפ"ר. עונש מקסימלי? במשפט אל"מ - מחבוש על תנאי, ריתוק לבסיס. ג) זיוף מסמכים צבאיים והתחזות לקצין - מישהו הרי צריך לחתום על הטופס. עונש מקסימלי? במשפט אל"מ - תלוי במידת הסאדיזם. חייל מחיל ההנדסה אשר זייף 38 ימי גימל לא מזמן נידון לתקופת מאסר ארוכה ביותר בבית דין צבאי על משהו דומה למה שקרה פה.

חייל111

New member
לפי דעתי ...

עבירה של זיוף מסמכים היא עבירה פלילית ביותר באזרחות. כנראה שגם בצבא.

shmulikdge

New member
עשיתי את זה משעמום של שבוע חופש ../images/Emo6.gif

חח אז כמו שהבנתם, טבח כמוני שעושה 5-9יומיות בכלל לא צריך לנסות להוציא פטורים גימלים וכל מיני שטויות זה בכלל לא מעניין אותי בחיים לא הוצאתי וגם לא נראה לי שאני אוציא עוד יומיים יש לי שנתיים (בתכלס אני פחות משנה בבסיס) ובחיים לא הוצאתי ואני לא הוציא כי אין לי סיבה להתאמץ תזהרו לא לעשות שטויות בגלל השעמום שלי..

slyu1984

New member
אני מבין את הבעיות שלך

תפקיד קשה ביותר (יצא לי לעשות 4 חודש 5-9).....

slyu1984

New member
כי אני היום לפני שיחרור

עשיתי ניתוח בכתף...ועכשיו חצי שנה בית...

deathcaster

New member
שמוליק

לא משנה אם השתמשת או לא השתמשת בכישוריך המפוקפקים , אתה עברת עבירה פלילית לא רק צבאית , סמיילים וחיוכים לא יקלו על זה , אני במקומך לא הייתי מתגאה בכך . אגב כותבים "אוציא" ולא "הוציא" , תתמקד בשניצלים וחביתות !

droriko

New member
תתחיל להירגע עם ההתנשאות הזו שלך

לא רק בהודעה הזו שלך אלא כמעט בכל ההודעות שלך (או לפחות באילו שיצא לי לקרוא , והן לא מועטות) כאילו שיש לך על מה להתנשא "אגב כותבים "אוציא" ולא "הוציא" , תתמקד בשניצלים וחביתות " אפשר להריח את הפלצנות שלך מקילומטרים , ותיהיה בטוח שזה לא ריח של זר שושנים

חייל111

New member
יש על מה להתנשא דוריקו ...

הבן-אדם שכתב פה את התגובה, ועוד כמה אנשים בפורום, הם לא בדיוק האנשים הכי מוכשרים ואינטלגנטים שיצא לי לפגוש. ככה שזה לא נקרא התנשאות מצדו של deathcaster, הוא ורוב האנשים הממוצעים נמצאים בעמדת עליונות טבעית עליו.

חייל111

New member
לא הבן-אדם שכתב את התגובה ...

האדם שכתב את ההודעה המקורית, הטבח ההוא. תיקון טעות.

deathcaster

New member
תגובה לחיל 111 ולדרוריקו

חן חן על הגיבוי , דרוריקו צודק , יש לי הרבה הודעות פלצניות , אני לא מתחמק מזה , במקרה הזה , חיל 111 צודק . אבל דרוריקו , מדוע אתה חושב שאני צריך לרקוד לפי מנגינת חלילך ? ( הנה עוד הודעה מתנשאת , קבל ברדוגו ! )

droriko

New member
מה הקריטריון של לאינטיליגנציה

אם הוא כותב "אוציא" או "הוציא" אם כן אז אתה אדם שטחי ביותר

למעלה