הנה זה מגיע

זיקי

New member
עוד תהיות לגבי ההופעה של מיי

אני חושב שאני אוהב הרבה יותר את הסטיילינג שעשו למיי ולרקדניות בקליפ.
האיפור בעיקר - מעושן בעיניים ואודם ורוד... נראה לי הרבה יותר מתאים מהאודם האדום שמיי שמה בזמן האחרון.
גם לגבי התסרוקת - האסוף המהמם שעשו למיי בקליפ יותר יפה מהקוקו זנה סוס שראינו בחזרה.
לגבי המלוות - השיער שלהם מתנפנף וזה קצת פוגע באחידות.
אני חושב שכולם צריכים להיות עם שיער אסוף

מיותר לציין שמה שמיי לובשת בקליפ הרבה יותר יפה מהשמלה שראינו בחזרה.

יו, אני מתחרפן.

ועוד דבר אחרון - אני לא מבין למה מיי מחזיקה מיקרופון? היא אמורה לרקוד ולעשות פוזות עם הידיים. למה לא לשים לה מיקרופון מדונה כזה כמו שהיה ללורין או לגיאורגיה 2010? (shine)

מה דעתכם על תקרית המיקרופון?!

Daniel51091

New member
אני חושבת שצריך לשנות לרקדניות את

התסרוקת.. זה ממש מכער אותם.. דווקא אהבתי את תסרוקת של מיי.
וכן באמת מפחיד שהמיקרופון שלה יפול. כנראה בגלל שהיא צועקת אז צריך את המיקרופון כדי שהיא תרחיק אותו מהפה בזמן הצעקה...
הדמוי שמלה שהיא לובשת גורם לה להתבלט מהרקדניות אז בגלל זה היא לא יכולה ללבוש בגד גוף כמו הרקדניות..
יש איזה תמונה שהעלו אתמול מהחזרה ששלושתם עומדות עם הגב למצלמה.. זה נראה קצת זנותי שהתחת שלהם בחוץ אני מקווה שבוידאו זה יצטלם יותר טוב....

זיקי

New member
אבל גם לורין וסופיה צעקו למיקרופון

ועדיין היה להן מיקרופון מדונה

להחזיק מיקרופון זה קצת יגביל את מיי.

ליאו 252

New member
בדיוק מה שחשבתי כשראיתי את האימאג'ים מהחזרה

הקליפ היה מושלם בכל מובן שמסתכלים עליו-הסטיילינג, השימוש בצבעים קרים כרקע, סוג של מינימליזם אפילו. הכל היה במינון נכון, והמכלול יצר משהו מאד מתוחכם ואינטיליגנטי לסוג של הופעה והבעה שבקלות יכלו לגלוש למשהו פרובוקטיבי וזול.
נראה שלמרות שכן ניסו להיצמד לאופי של הקליפ מבחינת האנרגיות והרוטינה של הריקוד, משהו קצת "הלך לאיבוד בתרגום"-אם מבחינת התלבושת של מיי היה חשוב להם לחשוף רגליים, היו צריכים לאזן את זה עם חלק עליון סגור יחסית שייתן קונטרסט ללבוש של הרקדניות. מה לעשות שלמיי (למרות שהיא נראית נפלא) אין את הנתונים הטבעיים של הרקדניות, והרושם המתקבל הוא קצת גוצי (מלאה ונמוכה), ולא מחמיא.
גם הרקע מקושקש מדי לטעמי, והשימוש בצבעים חמים של אדום וכתום יעלול ליצור אווירה של בורדל כשזה בא בליווי תלבושות חושפניות ורוטינת ריקוד פרובוקטיבית.
כנראה שצריך ללמוד משהו מהשבדים שאיכשהו כמעט תמיד מצליחים לתרגם את ההופעות המושלמות מהמלודי לבמת האירוויזיון עם כמה שפחות שינויים, כי כשמשהו עובד אז הוא עובד, ולא תמיד צריך להמציא את הגלגל מחדש.
נקווה רק שזה לא יפגע בהצלחת השיר, כי מבחינת פוטנציאל יש פה קלף שיכול להיות מנצח אם הכל יתקתק כמו שצריך...

למעלה