הנה השאלות הציוניות

הנה השאלות הציוניות

מה אתם מעדיפים. זמרים/ות: 1. סאבלימנל או מוקי? 2. מושיק עפיה או איל גולן? 3. שלמה ארצי או ריטה? 4. שרית חדד או זהבה בן? 5. שלומי סרנגה או סטאלוס? סרטים: 1. גבעת חלפון אינה עונה או סימה וקנין מכשפה? 2. צ'רלי וחצי או פעמים בוסקילה? 3. חתונה מאוחרת או קדמה? 4. אלכס חולה אהבה או חגיגה בסנוקר? 5. יוסי וג'אגר או טיפת מזל? שחקנים: 1. זאב רווח או ששון גבאי? 2. יעל שרוני או מירי בהודנה? 3. מיכל קפטה או רותם אבוהב? 4. יוהדה לוי או עומר ברנע? 5. דן תורן או דן תורג'מן? תוכניות: 1. רק בישראל או שישי בגאון? 2. שבתות וחגים או 3. אהבה מעבר לפינה או משחק החיים? 4. כוכבי השונה או דודו טופז? 5. הפיג'מות או שאול? איזה עיתון: 1. ראש 1 או מעריב לנוער? איזה זמר/ת או להקה הייתם רוצים לפגוש: 1. מוקי או סאבלימנל והצל? 2. תמיר גל או שראל? 3. ברי סחרוף או ארקי דוכין? 4. שבק ס' או הדג נחש 5. שלמה ארצי או ריטה? 6. שרית חדד או איל גולן? 7. שושנה דמארי או יורם גאון? 8. חמסה או יוהדה פוליקר?

McFLy AnNuShKa

New member
אבישי אתה אמור לענות ראשון../images/Emo42.gif

אבל בגלל שאני כ'כ אוהבת את השטויות האלו, אני יתחיל: זמרים: 1. סאבלימנל או מוקי? סאבלימינעללל והלצצצ 2. מושיק עפיה או איל גולן? איל גולן היה קודם ומושיק עפיה אני מכירה רק שיר אחד... 3. שלמה ארצי או ריטה? שלמה ארצי 4. שרית חדד או זהבה בן? שרית חדד... לא אופת את זהבה בן
בגלל הפסדנו בקרנבל של מיכל
5. שלומי סרנגה או סטאלוס?
סרטים: 1. גבעת חלפון אינה עונה או סימה וקנין מכשפה? לא ראיתי 2. צ'רלי וחצי או פעמים בוסקילה? לא זוכרת כבר (אבל ראיתי אי פעם בעבר הרחוק
) 3. חתונה מאוחרת או קדמה?
4. אלכס חולה אהבה או חגיגה בסנוקר? אלכסססס 5. יוסי וג'אגר או טיפת מזל? לא ראיתי יוסי וג'אנר אז אאלץ להגיד טיפת מזל שחקנים: 1. זאב רווח או ששון גבאי? זאב רווח
2. יעל שרוני או מירי בהודנה? חחח מירי בוהדה מי זאת השנייה
3. מיכל קפטה או רותם אבוהב? 4. יוהדה לוי או עומר ברנע? יהודהההה לויייי
5. דן תורן או דן תורג'מן? אמממ כמנחה - דן תורן. כשחקן תורג'מן תוכניות: 1. רק בישראל או שישי בגאון? רק בישראללללל כמובןןןן 2. שבתות וחגים או - קרובים קרובים
הסידרה הכי אהובה עליי בעולם מכל העולם
3. אהבה מעבר לפינה או משחק החיים? יש לי יס
אהבה מעבר לפינה... 4. כוכבי השונה או דודו טופז? לודעעעת 5 . הפיג'מות או שאול?
איזה עיתון: 1. ראש 1 או מעריב לנוער? ראש1
איזה זמר/ת או להקה הייתם רוצים לפגוש: 1 . מוקי או סאבלימנל והצל? לפגוש
אפחד 2. תמיר גל או שראל?
3. ברי סחרוף או ארקי דוכין?
4. שבק ס' או הדג נחש שניהם
5. שלמה ארצי או ריטה? שלמה ארצי... אולי 6. שרית חדד או איל גולן? איל גולן... אני חושבת 7. שושנה דמארי או יורם גאון? שושנה.. מי זאת
זה נשמע לי מוכר
אבל ברור יורם גאון... קרובים קרובים כאילו הלוווו 8. חמסה או יוהדה פוליקר? יהודה פוליקר -> פרח (ברחתי את זה בשיר של ההלוויה שלי)

McFLy AnNuShKa

New member
אופס../images/Emo70.gif שכחתי שאלה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

. מיכל קפטה או רותם אבוהב? רותםםםםםםם

O n y X

New member
תשובות

זמרים/ות: 1. סאבלימנל או מוקי? סאבלימינל 2. מושיק עפיה או איל גולן? אייל גולן 3. שלמה ארצי או ריטה? שלמה ארצי 4. שרית חדד או זהבה בן? שרית חדד 5. שלומי סרנגה או סטאלוס? שניהם סרטים: 1. גבעת חלפון אינה עונה או סימה וקנין מכשפה? גבעת חלפון אינה עונה 2. צ'רלי וחצי או פעמים בוסקילה? צ'רלי וחצי 3. חתונה מאוחרת או קדמה? לא ראיתי 4. אלכס חולה אהבה או חגיגה בסנוקר? אף אחד מהם 5. יוסי וג'אגר או טיפת מזל? לא ראיתי שחקנים: 1. זאב רווח או ששון גבאי? זאב רווח 2. יעל שרוני או מירי בהודנה? מירי בוהדנה (מי זאת יעל שרוני?) 3. מיכל קפטה או רותם אבוהב? רותם אבוהב 4. יוהדה לוי או עומר ברנע? יהודה לוי 5. דן תורן או דן תורג'מן? אף אחד תוכניות: 1. רק בישראל או שישי בגאון? רק בישראל 2. שבתות וחגים או 3. אהבה מעבר לפינה או משחק החיים? לא רואה אף אחד מהם 4. כוכבי השונה או דודו טופז? כוכבי השכונה 5. הפיג'מות או שאול? לא זה ולא זה איזה עיתון: 1. ראש 1 או מעריב לנוער? איזה זמר/ת או להקה הייתם רוצים לפגוש: 1. מוקי או סאבלימנל והצל? סאבלימינל 2. תמיר גל או שראל? אף אחד 3. ברי סחרוף או ארקי דוכין? כנ"ל 4. שבק ס' או הדג נחש ? כנ"ל 5. שלמה ארצי או ריטה? כנ"ל 6. שרית חדד או איל גולן? אייל גולן 7. שושנה דמארי או יורם גאון? אף אחד 8. חמסה או יוהדה פוליקר? כנ"ל

תשובות

1.סאבלימינל והצל וגם מוקי בסדר 2.שניהם בסדר למרות שאני אוהב את תפוס תפוס תפוס 3.שלמה ארצי 4.שרית חדד 5.שלומי סרנגה סרטי 1.גיבעת חלפון הינה עונה 2.צ'ארלי וחצי 3.חתונה מאוחרת 4.אלכס חולה אהבה 5.טיפת מזל שחקנים 1.זאב רווח 2.שתיהן בסדר 3.רותם אבוהב 4.יהודה לוי 5.דן תורן תוכניות 1.לא עונה 2. או מה? 3.לא רואה 4.כוכבי השכונה 5.שניהם עיתון 1.מעריב לנוער להקה 1.סאבלימינל והצל 2.לא ידוע 3.אף אחד 4.שניהם 5.שלמה ארצי 6.שניהם 7.לא יודע 8.חמסה

GoNelia

New member
התשובות שלי ../images/Emo13.gif

זמרים/ות: 1. סאבלימנל או מוקי? שניהם סבבה,נגיד סאבלימינל 2. מושיק עפיה או איל גולן? בלעע על שניהם 3. שלמה ארצי או ריטה? שלמה ארצי 4. שרית חדד או זהבה בן? שרית חדד 5. שלומי סרנגה או סטאלוס? ????????? נגיד סרנגה סרטים: 1. גבעת חלפון אינה עונה או סימה וקנין מכשפה? לא ראיתי את סימה וקנין מכשפה, אז גבעת חלפון אינה עונה 2. צ'רלי וחצי או פעמים בוסקילה? צ'רלי וחצי 3. חתונה מאוחרת או קדמה? אף אחד 4. אלכס חולה אהבה או חגיגה בסנוקר? חגיגה בסנוקר 5. יוסי וג'אגר או טיפת מזל? יוסי וג'אגר שחקנים: 1. זאב רווח או ששון גבאי? זאב רווח 2. יעל שרוני או מירי בהודנה? יעל שרוני 3. מיכל קפטה או רותם אבוהב? רותם אבוהב 4. יוהדה לוי או עומר ברנע? יהודה לוי!!! מה ההשוואה בכל לעומר ברנע? 5. דן תורן או דן תורג'מן? דן תורן תוכניות: 1. רק בישראל או שישי בגאון? מה השאלה בכלל?רק בישראל!
2. שבתות וחגים או ---מה? 3. אהבה מעבר לפינה או משחק החיים? משחק החיים 4. כוכבי השונה או דודו טופז? כוכבי השכונה 5. הפיג'מות או שאול? הפיג'מות~! איזה עיתון: 1. ראש 1 או מעריב לנוער? מעריב לנוער איזה זמר/ת או להקה הייתם רוצים לפגוש: 1. מוקי או סאבלימנל והצל? סאבלימינל והצל 2. תמיר גל או שראל? תמיר גל 3. ברי סחרוף או ארקי דוכין? לא את שניהם 4. שבק ס' או הדג נחש? שניהם (אולי טיפה יותר את הדג נחש) 5. שלמה ארצי או ריטה? שלמה ארצי 6. שרית חדד או איל גולן? שרית חדד 7. שושנה דמארי או יורם גאון? יורם גאון 8. חמסה או יוהדה פוליקר? חמסה (יותר עדכניים...)

שלי:

זמרים/ות: 1. סאבלימנל או מוקי? סאבלימנל 2. מושיק עפיה או איל גולן? לא סובלת את איל גולן..שיהיה מושיק עפיה 3. שלמה ארצי או ריטה? שלמה ארצי 4. שרית חדד או זהבה בן? שרית חדד 5. שלומי סרנגה או סטאלוס? שלומי סרנגה סרטים: 1. גבעת חלפון אינה עונה או סימה וקנין מכשפה?- 2. צ'רלי וחצי או פעמיים בוסקילה? צ'רלי וחצי 3. חתונה מאוחרת או קדמה? לא ראיתי 4. אלכס חולה אהבה או חגיגה בסנוקר? - 5. יוסי וג'אגר או טיפת מזל? אף אחד מהם שחקנים: 1. זאב רווח או ששון גבאי: זאב רווח 2. יעל שרוני או מירי בוהדנה? מירי בוהדנה 3. מיכל קפטה או רותם אבוהב? רותם אבוהב 4. יהודה לוי או עומר ברנע? יהודה לו 5. דן תורן או דן תורג'מן? אפחד תוכניות: 1. רק בישראל או שישי בגאון? רק בישראל! 2. שבתות וחגים או.. 3. אהבה מעבר לפינה או משחק החיים? משחק החיים 4. כוכבי השכונה או דודו טופז? כוכבי השכונה 5. הפיג'מות או שאול? אפחד איזה עיתון: ראש 1 או מעריב לנוער? מעריב לנוער רוצים לפגוש: 1. מוקי או סאבלימנל: סאבלימנל 2. תמיר גל או שראל? לא איכפת לי 3. ברי סחרוף או ארקדי דוכין? לא אוהבת אותם 4. שבק ס או הדג נחש? גם אותם לא 5. שלמה ארצי או ריטה? שלממה ארצי 6. שרית חדד ואיל גולן? שרית חדד 7. שושנה דאמרי או יורם גאון: לא איכפת לי 8. חמסה או יהודה פוליקר? יהודה פוליקר

וסטאלוס הוא זמר יוני מאוד מוכר

ווכמובן חלק מהצמד אורן חן וסטאלוס בעלי הלהיטים:זה לא עושה לי כלום,תן לה בראש,בחוף של טרפטוני,אל תשתה יותר,אבינו מלכנו

ועוד משהו..

תמיר גל ושראל זה בונוס נוסף בשבילי כי אני מאוד אוהב אותם... למעוניינים תמיר גל ושראל הם זמרים מזרחים

טוב עכשיו שלי

מה אתם מעדיפים. זמרים/ות: 1. סאבלימנל או מוקי?סאב והצל 2. מושיק עפיה או איל גולן?"אני לא זמין אני לא פנוי המנוי איזה בנוי לאהבה..."כנראה שלא הבנתם למי אני מתכוון...ללא אחר ממושיק עפיה המלך! 3. שלמה ארצי או ריטה?בעעעעע אף אחד 4. שרית חדד או זהבה בן?אויש זהבוש שלי 5. שלומי סרנגה או סטאלוס?סטאלוס ביחד עם אורן חן המלך סרטים: 1. גבעת חלפון אינה עונה או סימה וקנין מכשפה?אין כמו סרט נוסטלגי ויפה כמו גבעת חלפון אינה עונה שד''א ראיתי אותו מיליון פעם 2. צ'רלי וחצי או פעמים בוסקילה?פעמים בוסקילה 3. חתונה מאוחרת או קדמה?חתונה מאוחרת 4. אלכס חולה אהבה או חגיגה בסנוקר?חגיגה בסנוקר! 5. יוסי וג'אגר או טיפת מזל?טיפת מזל!! שחקנים: 1. זאב רווח או ששון גבאי?שתיהם תותחים לאללה 2. יעל שרוני או מירי בהודנה? שאלה קשה אני אסתפק בשרוני 3. מיכל קפטה או רותם אבוהב? רותם(אותמ) אבוהב 4. יוהדה לוי או עומר ברנע?לא משנה לי 5. דן תורן או דן תורג'מן?דן תורן תוכניות: 1. רק בישראל או שישי בגאון?רק בישראל 2. שבתות וחגים או לא ידעתי מה לשים פה... 3. אהבה מעבר לפינה או משחק החיים?משחק החיים הוא כמו תעתוע... 4. כוכבי השונה או דודו טופז?כוכבי השוכנה,חס וחלילה דוד טופז הגזען הזה 5. הפיג'מות או שאול?הפיג'מות!! איזה עיתון: 1. ראש 1 או מעריב לנוער? לא משנה לי איזה זמר/ת או להקה הייתם רוצים לפגוש: 1. מוקי או סאבלימנל והצל?סאב והצל 2. תמיר גל או שראל?שתיהם 3. ברי סחרוף או ארקי דוכין?לא זה ולא זה 4. שבק ס' או הדג נחש? דג נחש 5. שלמה ארצי או ריטה?בעעעעעעעעעעע לא זה ולא זאת 6. שרית חדד או איל גולן?שרית חדד(שהיא לסבית ד''א) 7. שושנה דמארי או יורם גאון?יורם גאון 8. חמסה או יוהדה פוליקר?חמסה(אתה חייב למות עליי)

למעלה