הנה הסתיים לו היום הראשון ללימודים!

היי לכולם!

איך היה ביום הראשון
אחותי בשביתה ואני
לא
למה? כי החטיבה שלי היא שייכת להסתדרות המורים מעצבן
החטיבה החדשה נחמדה, ואולי אפילו השנה אני יהיה תלמידה טובה...אבל לא
טוב, אז שנה טובה
|בזז|
|בזז| הנה האתר שלי על התאומות אולסן תכנסו

omer wild

New member
אין בכלל עידכונים באתר ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

gntk

New member
למה לא לשרשר../images/Emo35.gif

יש כאן מיליון הודעות על בית הספר. והייתי אומר שהאתר שלך די ריק

מיקוש2

New member
כ"כ שמחתי לחזור היום..

חחח.. אז בקיציץ... היה מזה כיף!!! חבל"Z :) ואיי ואיי!! המורה שלי כזאת חמודה! היא כזה באה לכל אחד לחצה לו ת´יד ושאלה איך היה החופש ס22י/ס22ה היא מזה קולית חמודה ומצחיקולה!!!!!!!1 ואני חולה אליה!! היא גם כזה אמרה בצחוק אני יפה חתיכה מהממת...:) היא מזה חמודה!!! חבל לך עיל הזמן :) יאללה חבר´ה תכתבו על המורה שלכם :) שרופה עליכםםםםם\!!! מיקה

ChEnmka

New member
מה הקטע עם המורה?...

האישה הזו היא כולה מורה שלך... אל תגזימי.. זה טוב אם היא חמודה והכל.. אבל תשמרי את זה בפרופורציה........

קמי1

New member
המורה שלי תיהיה זאת משנה שעברה!

מורה סתומה ומפגרת... אני לא רוצה לספר עלייה ממש כי אני לא מוסרת פרטים אבל היא דפקה כולה עקומה והיא לא מפסיקה לדבר על הילדים שלה!!!!! את מי זה מעניין שהבן שלך כבר בצבא?!?!?!?!?!?!?!?!? את מי מעניינים הילדים שלך?!?!!?!?!?!? והמורה לאנגלית שלא נדבררר רק לא את זאת של שנה שעברה אני מקווה בישבילי שהיא לא תלמד אותי השנה! איזה ססתומה המורה הזאת בקושי מדברת!!!!!!!!!! שכל של ציפור!!!!!!!!! את השאר אני לא יודעת מי ילמד אותנו כי היה לי שביתה אז אין לי מושגגג....

M ar y K at e

New member
נ"ש שאלה ../images/Emo32.gif ../images/Emo15.gif

מרי קייט צריכה משקפי קריאה או משהו כזה
*

gntk

New member
יש לה משקפי ראייה

אבל התמונה הזו מלפני שנתיים!!!

omer wild

New member
אממממ...יש לה כמה תמונות כאלה אבל..

זה לא ממש סגור...כי בגדול אנחנו לא יודעים ! ויש לה עוד כמה תמונות עם משקפי ראייה...

omer wild

New member
ווי יש לך עוד תמונות? מאיפה הם?

ובבקשה תתנו כתובות !!! אתם כל הזמן סתם תוקעים תמונות אז תתנו ב-ב-ק-ש-ה

למעלה