הנה הסתיים לו היום הראשון ללימודים!

הנה הסתיים לו היום הראשון ללימודים!

בתחילת היום כשהגעתי לבתצפר הסתכלתי בלוח הכיתות לבדוק איפה הכיתה שלי, ראיתי שאני בבניין החטיבה בקומה השנייה,אז הלכתי. השלטים של הכיתות משנה שעבה נשארו, אז הייתי צריכה לחפש את הכיתה שלי. חיפשתי, חיפשתי, ולא מצאתי. אחרי כמה דקות של עמידה מטומטמת במיסדרון החלטתי שאני שוב יוצאת לחיפושים אחרי החדר המפגר הזה. יגעת, ומצאת, ככה הולך המשפט, כנראה הוא נכון כי למדתי היום לא? המחנכת שלי היא המורה שלי למתימטיקה משנה שעברה לא משהו אבל היא אוהבת אותי, נסתדר... המערכת שלי לא נוראה בכלל 3 פעמים 13:30, פעמיים 12:40 ופעם אחת 11:45. המורים אבל לא משהו... מורה (זכר) מפלצת, מורה מכשפה, מורה שבכל השנים שהוא לימד הוא לא יודע ללמד טוב (מתחיל בדוד וגוליית ומסיים במנהגי היהדות.), והשאר בסדר, למה שלא יהיו. החלק הטוב ביותר, היה לפגוש את כולם. כווווווולםכולם היו נחמדים. הביטחון העצמי שלי עלה ב- 50%. חברה שלי הכניסה ליומן שלה כל מה שהיא הצליחה על מרי קייט ואשלי....... אז המלצתי לה על הפורום וכנראה שבעתיד הקרוב (היום, מחר, מחרתיים) היא תצטרף לפורום. מקווה שהיום שלכם היה טוב כמו שלי..... חוץ מזה שאני מאחלת לכם שלא קיבלתם אותה כמות שעות במתימטיקה. איך אתם חושבים שהולך לתאומות אצלן בבתצפר?

gntk

New member
גם לי (חיחיחי)

מקווה שסבלתם גם בשבילי

RinRan

New member
ננה בננה../images/Emo70.gif

לי היתה שביתה
טוב, האמת היא שדי רציתי ללכת כבר לבי"ס (משום מה...) אבל מצד שני- היו לי עוד דברים לקנות ולא יכולתי ללכת לבי"ס בלעדיהם... אז עדיפה עלי השביתה

OLSEN TWIN

New member
../images/Emo6.gifגם לי

גם לי היה שביחתה איזה כיףףףףףף. איך לך לא היתה שביתה אם אתה בחטיבת ביניים לכל החטיבות ביניים היתה היום שביתה

AM16

New member
גם לי היתה ותישאר שביתה

ולא, לא כל החטיבות והתיכנונים שובתים רק אלה של ארגון המורים

gntk

New member
אני בתיכון והייתה לי שביתה ../images/Emo70.gif

היה לי יום מעייף

אני כל כך עייפה, קמתי מוקדם כל כך כי לנו כידוע כן יש לימודים בימי שביתה(נהנהנהנהנההההההה
) אקיצ´ קצ´ התארגנתי והכל אינ באה לצאת מביתי וסתם התקשרתי לידיד שלי ביצאיה מהדלת החוצה חחחח והוא אמר לי שהוא התקשר לבית ספר ויש שביתה איזה מזל שלא הגתעייי רק עכשיו אני ערה מהבוקר ואני מרוב עייפות רואה הכל אפור תסלחו לי עם אני יהיה מוזרה היום חחחח

ChEnmka

New member
לתאומות בבצפר.............היה...

אני חושבת שהתאומות דווקא הסתדרו די יפה.. אבל דבר ראשון אני לא בטוחה שהן כרגע לומדות כי הם עובדות.. לשם שינוי.. וגם מספרים עליהן שהן די סנובויות... ככה שלא ממש מתים עליהן.. שהן כל הזצן אחת עם השניה...... אבל אני חושבת שהם מתוקות!!!!!

omer wild

New member
שלא נדבר מה הי לי כשנכנסתי !!!

אז ככה... אני הגעתי לבית ספר עם כל החברות שלי ואז נכנסנו לבית ספר. יש לנו מורה צעירה כזאת (26) אז איך שבאנו היא אמרה "כל החתיכות ללכת לחדר מורים ולחכות לדרורית (המנהלת) ואתם בטח שואלים למה ? כי כולנו באנו עם גופיות ספגטי (הדקות) ואסור בד"כ לבוא איתן..אבל אנחנו אמרנו יאללה היום הראשון מה כבר יכול להיות !! אז חיכינו וחיכינו למנהלת עד שהיא יצאה והיא אמרה לנו לחכות עד שהיא תתפנה אלינו...ושכחתי להגיד שאנחנו הגענו בדיוק בצלצול אז ככה שעדיין לא היינו בכיתה...והשעה הייתה כבר 8:20 ! אחרי 10 דקות בערך היא באה ואורמת לכולנו ללבוש חולצה מטומטמת...לבשנו אותה ואז סוףסוף הלכנו לכיתה !! אני וחברה שלי פחדנו להכנס אז לקח לנו עוד 7 דקות בערך עד שנכנסנו... בקיצר הכניסה לא הייתה משהו היום
אבל אלו החיים ! טוב תגיבו ..אני הולכת ואני חוזרת עוד שעה

לי הייתה שביתה

אתמול רציתי שלא תהיה... אבל בבוקר לפני שידעתי שיש.. מה זה לא רציתי ללכת לבצפר... מישהו יודע אם מחר גם תהיה שביתה???

taltoli

New member
דרורית הלסבית הזאת!

מי שם עליה!? כל השנה היינו הולכים עם גופיות וגם לפעמים חולצות בטן..שונאת את הלסבית הזאת ברוך !

למעלה