הנה ההמלצה הראשונה שלי לפורום הזה

ר8ר8ר8

New member
הנה ההמלצה הראשונה שלי לפורום הזה

3 טורים של כדורסל -1- ברצלונה בבית יותר ב-11_ ברצלונה מגיעה לאחר שני הפסדים ביורוליג, בבית הם יראו לכולם שההפסדים היו מקריים לחלוטין ושהם הקבוצה הטובה ביורוליג וילרבאן קבוצה בינונית ומטה וכאן לא יהיה לה מה למכור מול ברצלונה אני מאמין שברצלונה תתפרק כאן על וילרבאן ותביס אותה...כאמור ברצלונה מגיעה עם סגל מלאא והכי חזק שהיא יכולה להעמיד למשחק...הימור מתבקש -1- מכבי בחוץ יותר מ-8_ מכבי יוצאת למשחק חוץ מול לובליאנה הבינונית מכבי באה אחרי ניצחון דחוק בחוץ על אתונה ב-3 הפרש, יכולתה של מכבי במחזורים האחרונים הן בליגה והן ביורוליג לא מרשימה וכאן אני מאמין שהיא תצא מהמשבר הקטן שנכנסה אליו... +8 הוא הימור גבולי אך אם מכבי תיכנס טוב למשחק היא תיקח אותו בשני ידיים ותביס את לובליאנה הימור -2- אסטודיאנטס בחוץ עם +6_ אסטודיאנטס קבוצה דיי טובה והיא מציגה יכולת דיי מרשימה במחזורים האחרונים...מול ריאל בחוץ אני לא בטוח שהיא תנצח כי ריאל קבוצת בית אופינית וחזקה אך אם כבר יגיע כאן הפסד הוא לא יהיה מעל 6 נקודות באסטודיאנטס אין חסרונות משמעותיים בסגלל מה שאומר שה-5 שתעלהה היא החזקה והרגילה שלהם...הדברים דומים גם אצל ריאל מדריד הימור -2-

למעלה