הנה דעתי על ימי חיינו בארץ

ami peretz

New member
הנה דעתי על ימי חיינו בארץ

==== פול ==== השחקן הזה עשה את השבועות האחרונים בלעדיו כל עלילת הטינס הייתה משעממת הוא זה שעשה משהו מעניין בסידרה הזאת חוץ מזה שהוא שחקן מעולה ומוכר מסרטים כגון Trafic & Black Down ==== לקסי ==== דיי,שיפסיקו כבר עם כל הקטע של "אני בת דמירה ואני כמו אבא שלי" לא היא לא...והיא אף פעם לא תיהיה, היא פשוט משעממת ואף פעם לא תיהיה כמו סטפנו שעשה את הסידרה הזאת כבר מלא זמן ========= הופ/ג'ינה ========= נמאס כבר כל הזמן עם "אני רוצה לגלות את העבר שלי" אז היא עבדה בשביל סטפנו הייתה עם ג'ון וגנבה תכשיטים הייי,את לא מעניינת. ===== ג'ון ===== גם שחקן טוב...יותר כיף לראות אותו בקטעים של הלוחם,כי ככה הוא צריך להיות ===== רולף ===== אני חולה עליו, אין מה לדבר, למרות שהדברים שהוא עשה בעבר היו מדליקים יותר ====== בריידי ====== כשהוא הגיע הוא שיחק טוב,ועכשיו הוא משחק יותר טוב לדעתי.. גם הקטעים של השירה שלו,והזמן שהוא וקולאי היו ביחד היה טוב. נקווה שאחרי שהוא יהיה בסדר עם מרלנה,הוא לא יהפוך ל"ילדה קטנה" ======== ג'ק וג'ן ======== נא להפסיק את הטקסטים החוזרים,בהתחלה היה טוב ומצחיק עכשיו זה רק דברים שחוזרים על עצמם בלי הפסקה -אני עם גרטה בשביל לגרום לג'ן לקנאות,אוופס היא חושבת שאני הומו -אני בכלל לא מקנא ====== ברנדון ====== הרבה זמן לא ראו אותו,אבל בתקופה שהיו לו את כל העיצבונים האלו הוא היה מצויין ===== טוני ===== מחכה שיחזור , למרות שזה לא הוא , חחחחח נראה איך הוא יגיע - אם אפשר מידע, אז יהיה אחלה ===== בו ===== שיחזירו אותו למה שהוא היה פעם בתקופה שהוא עשה מה שהיה בא והלך אחרי "נערת הביצות" גרטה ====== ויקטור ====== תחליט בבקשה שוב ותשבור את הרגל אני חייב לומר שזה הצחיק אותי... הבנאדם חושב שהוא עדיין צעיר ====== פיליפ ====== אהבתי את הקטע של הגיבור,למרות שכל הזמן שהיה לו את : "איפה קלואי שלי" עיצבן קצת. חבל מאוד שהוא הולך לחזור אל עצמו ===== שון ===== גם שיחק אותה בעזרתו של פיליפ כמובן... ===== מימי ===== הייתה דיי מצחיקה בזמן האחרון,אבל הפכו אותה לדפוקה,חחח ===== ניקול ===== תחפשי זקנים מחוץ לסידרה הזאת... אבל היו לה קטעים טובים,בעיקר בפרק הזה זהו זה מה שיש לי להגיד ושאלה קטנה... אפשר בבקשה שירים של קייל לאודר - בריידי נדיה ברולין - קלואי השחקן שמשחק את בו אני יודע שכל אחד מהם זמרים אז בבקשה תנו קישורים תודה

soapsfan

New member
דעתי על ימי חיינו בארץ

ציון:נכשל. עלילת החלפת התינוקות כבר נמתחה כ"כ הרבה שפשוט לא מעניין מה יקרה איתה.מה גם שלשמוע את לקסי חוזרת על עצמה כל סצינה שהיא מופיעה בה פשוט מעצבן,החיפוש האובססי של הופ אחרי התנוחות שלה ושל ג'ון בצוללת תמוה,וכנ"ל האובססיה של בו עם אירלנד
ג'ק וג'ניפר-מישהו מבין מה הם עושים בסאלם,חוץ מלהיהרס לגמרי?ג'ק הפך לקריקטורה מוחלטת,גרטה בדרך,וג'ניפר פשוט פסיכית ולא מובנת.מה גם שדי ברור שלנגן לא רוצה את ג'ק וג'ניפר ביחד.זה כאילו מתעקשים לגרום להם להיות שנואים או משהו.הדבר היחיד שטוב בהם זה הפלאשבקים שלהם
טינס: בריידי וקלואי ביחד מעולים. פיליפ אובססי,ג'אן גרועה-עם שחקנית טובה כל העלילה הייתה יכולה להיות הרבה יותר טובה,ושון ובל פשוט OVERRATED-הם פשוט גרועים ביחד.וכמה פרקים אפשר לשמוע כמה בל היא אמיצה,טובת לב,חכמה ופשוט מושלמת?.מה הלאה? עלילת "בל רצה לנשיאות ארצות הברית"?עלילת "בל מתנדבת לבנות בית בשביל חברתה הטובה והנחותה ממנה שבמקרה הומלסית,ועוד עושה את זה על חשבון חופשת הקיץ שלה,כי היא מושלמת"? .כל הפוקוס בחודשים האחרונים על הטינס די הרג את הסדרה בחודשים האלה.עלילה גרועה,עם שחקנים גרועים לא פחות.הדבר היחיד שהיה טוב בעלילה הזו היה הסיום היום עם ניקול,אבל להצמיד את פול לטינס מראש היה טיפשי,כי אחרי כל מה ששמענו עליו היו צריכים לשים אותו בסיפור שקשור לברנדון-איתו אפילו סצינה אחת לא הייתה לו,פיי וניקול
סמי-פעם דמות מהנה לצפייה.לנגן מגיע-סמי פשוט הופכת להיות תקועה,לא יודעת במי לבחור למרות שברור שהיא צריכה לבחור בברנדון,עלילת איטליה המטומטמת שהפכה את קייט פתאום לרוצחת פסיכופטית(כאשר מקודם היה ניתן להבין את המניע שלה והוא להגן על לוקאס שהרג את פרנקו),ואז כל מה שהיא עושה מסתכם בללבוש כמעט כלום(זוכרים את סצינת הציצים בספגטי?או הקלוזאפים על הפה שלה ושל ברנדון לועסים את האוכל שלהם? דוחה) וזהו בעצם. ואני חייב לומר גם שכל הטקסטים שמנסים לחנך אותנו-על סקס בטוח,על ההשפעות של האינטרנט הרשע והתחבולות של התקשורת המרושעת ממש עלובים.מישהו היה צריך לשלוח את לנגן לגמילה מסמים ודחוף. ובכלל הכתיבה של לנגן היא למתוח אירועים שנים,ואז יהיה אירוע שכמובן לא יקדם כלום-הפיצוצים בסאלם/ההכתרה של גרטה ואז לחזור למתוח עד לאירוע הבא,בתוספת פרומואים סמויים כמו:"הופ לא יודעת מה מחכה לה במסיבה של לקסי!בואו נדבר חודשים על המסיבה של לקסי,בין סצינה אחת לשניה בה היא מספרת לברנדון את התלאות שעברו עליה בפרק הקודם" ובכלל הכל חוזר על עצמו,והנה האירועים המרכזיים: לקסי משוחחת עם רולף על התוכנית לגבי הופ,אח"כ משוחחת עם ברנדון,ואח"כ נמצאת עם בו והופ וחושבת על זה. פיליפ מקנא בקלואי ובריידי ג'ניפר וג'ק מתווכחים בזמן שגרטה סתם לא קשורה מתקיימת שיחה בה מוזכר כמה מושלמים הם שון ובל ג'ון הולך לטוסקני ומשום מה מחליף הערות עם מגי ג'ניפר מספרת להופ על הבעיות הלא מובנות שלה הופ מחפשת אחרי עברה ודורשת מג'ון לדעת באיזו תנוחה הם עשו את זה בו דורש משון הסבא תשובות לגבי אירלנד קולין כמעט רואה את ג'ניפר,ג'ניפר כמעט רואה את קולין שפתאום נעלם מנק' מבטה,הם שומעים אחד את השני וקולין לא מספר לגרטה את השם המסתורי שלו אליזבת' מתלוננת קלואי מתחצפת אל ננסי וכו'.

ami peretz

New member
בקשר למה שאמרת על פול והטינס

אולי באמת זה לא היה רעיון משהו,לשים אותו איתם... אבל אין מה לומר על זה שסוף סוף היה משהו מעניין איתם וזה הוא בזמן האחרון כשראיתי את הסידרה זה היה בשביל 2 דמויות 1. פול 2. בריידי לדעתי פול עשה את הסידרה הזאת מאז שהוא הגיע השחקן פשוט מצויין... היו ימים שלא ראיתי את הסידרה הזאת בכלל בגלל שהם לא היו הכוונה היא לימי : בו,הופ & לקסי וימי ג'ניפר גרטה & ג'ק אם פול לא היה עם הטינס לא נראה לי שהייתה סיבה לראות את הסידרה למרות שאני מאמין שלא משנה איפה הוא היה, הוא היה משחק טוב אז בוא ונגיד תודה שהוא עשה משהו מעניין עם הטינס המשעממים האלו בקשר לג'אן, אני לא חושב שזה שייך לשחקנית,כי את התפקיד של הסנובית היא עשתה מצויין בואו פשוט נאשים את הטקסטים הדפוקים שנותנים להם... מתגעגע ל... סטפנו פול ג'ון שכיר החרב בו הלוחם קרייג הנוכל פיטר - לאחר שהוא מת כריסטין כאשר נהפכה לרעה

soapsfan

New member
אותי האמת הוא לא עניין

כל החיפוש אחר המטמון ולשמוע אותו יום אחרי יום מדבר על זה שמשהו רע הולך לקרות להם היה פשוט משעמם ולמרות שהטקסטים של ג'אן גרועים,אני לא חושב שהתסריט מבקש ממנה לנסות ולאכול לעצמה את השערות ולעוות את הפרצוף בכדי שנחשוב שהיא מוטרדת

למעלה