הנהלת הפורומים..

הנהלת הפורומים..

מה נהוג לעשות כדי להתקבל כמנהל נוסף (לא מקצועי) לפורום שיש בו מנהל מתחום מקצועי. אני מרגישה ורואה לפי ההתנהלות בפורום שיש המון דברים שניתן לתרום לפורום בו אני משתתפת.

מנהל נוסף

את מוזמנת לפנות למנהל המכהן ולשאול האם הוא מעוניין בשותפה. הוא ינחה אותך בשאר הפרטים הרלוונטים.

שמתם לב שהמילה חרד ממש מחרידה?

למה לחיות בפחד??? והם עוד מעתיקים מאלה שחזרו מהודו "צמיחה גדילה פריחה" אני אישית חושב שחרדים זה יותר "דעיכה גסיסה נבילה" לא בשביל לעצבן וואלה בחיי שלא אני מקבל את כל בני האדם גם אלה שמתלבשים כמו פינגווינים וחושבים שהם היחידים בשביל אלוהים אני אדם פתוח באמת.... מקבל את זה שחיילים צריכים למות בשביל איזה מתנחל בישוב מבודד.... לא צוחק אני רציני אני האמת עצוב שהם לא משרתים בצבא בגלל שהתפיסת עולם שלהם כזאת פאנטית צה"ל חייב חיילים שהם תלמידי ישיבות גם יש להם את הקטע של הקב"ה אוהב אותי זה יכול לעזור להם, ככל שהם פנאטים ככה הם יותר טובים לצבא לפי דעתי צריך לעשות איזה קומבינה עם ש"ס...... עכשיו אי אפשר לעשות איזה פורום על שמי???? חחחחח יהיה צחוקים כולם יחשבו אני איזה די ג'י מפורסם וואלה אני מתקלט כל היום על צלחות לויין יאללה תנו איזה פורום לנהל יהיה בלאגן!!!!! א

למעלה