הנהלת הפורומים, ברצוני להתלונן.

B-BALL

New member
הנהלת הפורומים, ברצוני להתלונן.

אני חבר בפורום "כדורסל", ובימים האחרונים התמנה למנהל הפורום ילד בן 15 בעל הכינוי "חתול על גג פח לוהט". אני רוצה בבקשה להתחיל את שטיחת טענותיי בעובדה שהילד לא מבין כלום בכדורסל, שהוא נושא הפורום שאותו הוא מנהל. ממש כלום. וזה הרי אבסורד לעיניי כל. אבל זה פחות קשור לתלונה שלי. הבעיה הגדולה עם מנהל הפורום, היא שהוא מנצל את סמכותו כמנהל הפורום, ומוחק הודעות בלי שום סיבה הנראית לעין, ומאיים על משתתפיי הפורום בהרחקה למשך זמן לא מוגבל, שוב, בלי שום סיבה הנראית לעין. אז נכון, יש פה ושם כמה וכמה "עקיצות" של חברי הפורום כלפי המנהל וכלפי חברי פורום אחרים, אבל שום דבר ממה שנכתב בפורום לא מצדיק בשום אופן מחיקת הודעות ו\או איומים בהרחקה מהפורום. שום דבר. וכל זה עוד לפני שהזכרתי שאחד מחברי הפורום הוא אחיו של מנהל הפורום, ומנהל הפורום עושה הכל כדי לגבות אותו בכל פעם שהוא נכנס לעימות עם אחד מחברי הפורום האחרים, כשחלק מהגיבוי הזה שהוא מעניק לו מתבטא במחיקת הודעות של משתתפים אחרים ללא כל סיבה הנראית לעין, ואיום בהרחקתם מהפורום למשך זמן לא מוגבל, תוך הפגנת יחס מועדף ופרוטקציה מופגנת כלפי אחיו, ובמקביל לזאת יחס מקפח כלפי משתתפי הפורום האחרים. זו חוצפה מאין כמוה, שמנהל פורום ב"תפוז" מנצל את סמכותו כדי להשליט טרור בפורום, ולמחוק כל הודעה שלא נראית לו, בין אם היא עניינית ובין אם לא, ולאיים על משתתפי הפורום בהרחקה למשך זמן לא מוגבל על לא עוול בכפם. בושה וחרפה. אני מקווה שאתם, הנהלת הפורומים, תדעו לטפל בנושא על הצד הטוב ביותר. בתודה מראש, B-BALL

אם אתה כבר מתלונן אז תגיד את האמת..

דבר ראשון: למה אתה אומר שאני לא מבין כלום בכדורסל, בגלל שיש לי דעה שונה משלך ( אני חושב שעדיף להיות מאמן ראשי בקבוצה קטנה - עירוני ר"ג, שהיא מקום שני בליגה בכירה בישראל מאשר להיות עוזר מאמן במכבי ת"א ) אני יכול להגיד את אותו הדבר עליך הרי אתה חושב אחרת ממני דבר שני: אתה אומר שאני מוחק הודעות סתם? בוא נבדוק את זה שניה, OK? היה ביננו וויכוח שאני אמרתי שארז אדלשטיין יותר טוב מצ´ארלס בארטון ( עוזר מאמן במכבי ), אני שאלתי למה אם צ´ארלס יותר טוב מארז אדלשטין - למה דווקה ארז מאמן את נבחרת הנוער והוא לא? מה אתה ענית לי "איזו שאלה מטומטמת" אחרי זה המשחכנו להתווכח על אותה שאלה הנ"ל ואתה אמרת לי שאני לא מבין בכדורסל ושמת ההבנה שלי לא מגיעה לרמה של ילד בכיתה ו´ ( רק בגלל שיש לי דעה שונה משלך ) ואח"כ כשאמרתי שנמאס עלי הויכוח הזה אתה הבנת את זה כ"ניצחון שלך עלי" וכתבת "אין לך מה לענות על כל הטיעונים שהנחתי בפניך, כי התברר לך אחרי כל הוויכוח הזה, שאני צודק ואתה טועה. נקודה. אחרת, תאמין לי שהיית כותב תגובה עניינית בקשר למה שכתבתי בהודעה הקודמת שלי, על מי אתה בא לעבוד??? לא נוח לך לבוא ולהגיד ´וואי, בואנ´ה, איך לא ראיתי את זה?? להגיד משהו מטומטם כמו שאדלשטיין מאמן טוב יותר מדיוויד בלאט?! מה נכנס בי??? B-BAL, אתה צודק במאה אחוז, לא יודע איך הגעתי למה שרשמתי בהודעות הקודמות." דבר שלישי: נכון שמחקתי לך הודעה, אבל בוא נחשוב שניה ביחד למה. 1) אתה משתמש בשפה מגעילה, מעליבה ומזלזלת כלפי וכלפי |zola| ( אחרי שזולה כתב לך "נודניק" ו"תפסיק לקשקש" אתה ירדת עליו חזק: "בואנ´ה מאיפה יצאת לי, משנות החמישים??? מי אומר "נודניק" ו"תפסיק לקשקש" בימינו, בשנות האלפיים, הא???" 2) אני כתבתי שני הודעות ראשיות בפורם כהזהרה שהיחס והניסוח שלך מתחילים לעצבן וכתבתי "בפעם הבאה שמישהו משתמש בקללה/ירידה על אחד מחברי הפורום אני מוחק את ההודעה" אבל אתה ראית את ההודעה הזאת ובכל זאת כתבת ל"אקס השחור" "שוב, אתה מנסה לשחק אותה חכם, ואתה מזה לא......ממש לא" וזה מה לעשות נקרא ירידה בעברית ( דא"ג, לא משנה למי היית כובתב את ההודעה הזאת הייתי מוחק אותה בכל מקרה). *מחקתי לך ( ובכלל ) הודעה אחת בלבד מאז שהגעתי לפורום. דבר רביעי: מתי בדיוק גבתי את אקס השחור??? אם תבדוק שוב תראה שבאף אחת מההודעות שלי אין אפילו התייחסות אליו דבר חמישי:נכון שאני מאיים על כמה מחברי הפורום בהרחקה לזמן בלתי מוגבל, אבל רגע, בוא נבדוק שניה למה. 1) "אברם קדברם" כתב לי בתגובה לשאלה חמה אני חושב שעדיף להיות מאמן ראשי בר"ג מאשר עוזר מאמן במכבי: "אלוהים איזה שאלות מטומטמות יש לך? איך לעזאזל שמו אותך מנהל פורום זה שאלה של ילד בגן קצת הבנה בכדורסל לא תזיק לך מי הביא אותו?????" 2) אתה כתבת לי בתשובה שלך לאותה שאלה: "חחחחחחחחחחחח........הצחקת אותי לאללה עכשיו! איזו שאלה מטומטמת" ובנושא אחר כתבת לי: "עוזר מאמן במכבי זה הרבה יותר מכובד מלהיות מאמן ראשי בר"ג! זו עובדה! מה אתה מתווכח בכלל?! "אם הוא כזה טוב אז למה הוא לא מאמן ראשי?", בגלל שבמכבי זה פי 8 יותר קשה להיות עוזר מאמן, מאשר להיות מאמן ראשי בר"ג! איך אתה לא מבין את זה?! מה אתה בהלם או משהו?! מה נסגר איתך בנאדם?!" 3) rimbd06 כתב לי בתגובה לאותה שאלה - בארטון או אדלשטיין: "אין לך יותר מדי שכל אני רואה מה שווה נבחרת הנוער של ישראל, לעזעזל?? לאמן חבורה של ילדים בני 16, איפה הכבוד שבזה? אתה משווה את זה לאחת הקבוצות הטובות באירופה?? מילא היית אומר הרצליה, ר´´ג, שגם הן חצי חובבניות, אבל נבחרת הנוער? עצוב,עצוב מאוד.. שכל, אין לך הרבה" אני פשוט בקשתי ממכם להפסיק לכתוב בצורת התנסחות כזאת. ואף ציינתי שאם מישהו ייתנסח בצורה כזאת אלי או אל שאר חברי הפורום פעם אחר פעם אני אגביל את הכניסה שלו לפורום לתקופת זמן תלתי ידועה - עוד לא החלתתי לכמה זמן אז כמו שכבר כתבתי בפורום אני פתוח לביקורת בונה אבל לא מהסוג המעליבה

נושא פורום כדורסל

ייבדק מול מנהל הפורום. אנו מבקשים להמנע מדיון בנושא כדורסל בפורום זה. תודה

B-BALL

New member
רציתי רק להוסיף ולציין עוד עובדה

מאוד חשובה, והיא שאני רחוק מלהיות היחיד בפורום כדורסל, שחושב שהמנהל הנוכחי לא מתאים לניהול הפורום, ויש להחליף אותו במהירות האפשרית. יש עוד המון משתתפים שחושבים כמוני. נא להתחשב בכך.

B- BALL צודק

ישנם לא מעט אנשים בפורום שלא ממש יבכו אם יהיה שינוי . כרגע הכיוון אליו הולך הפורום אחד הוא : למטה .

Raanan *

New member
סתם שאלה

מתי אורן התחלף? הוא היה המנהל הרבה זמן...

המנהל הקודם הודיע על פרישתו

המנהל הנוכחי מחליפו. נשמח לקבל הערות מפורטות לגבי דרך הניהול באמצעות המייל, שכן לא נאפשר לפורום המשוב להפוך לבמה להתנצחויות אישיות. תודה

למעלה