הנדסת חשמל בטכניון - המלצה למרצים

gadik6

New member
הנדסת חשמל בטכניון - המלצה למרצים

שלום, החלטתי לדחות את הקפיצה ולכן נותרתי עדיין עם כמה התלבטויות בפיסיקה וספרתיות: 1. פיסיקה - מי מבין המרצים הבאים עדיף ולמה? אורי עמוס, אהוד בכר, אמיל פולטרוק מתרגלים - שיקמה שוורצמן ורונן, האם הם טובים? 2. ספרתיות - משה סידי או ניר קציר, שוב מי עדיף ולמה? (אם שניהם טובים אז אפשר לציין את זה) תודה...

AT2005

New member
אל תלך לרונן!

הבנאדם לא יודע להסביר! הוא מורח דברים כמו לא יודע מה, ואח"כ אין זמן לשאלות.

ס פ י ב ק

New member
סידי

קציר מצחיקול, מה שאומר שחצי הרצאה הוא יספר בדיחות ואז ירוץ בחומר בלי להסביר בשביל להספיק. אני באופן אישי הייתי בגישה של "בכיף הייתי מריץ איתו דחקות, אבל אני לא רוצה שהציון שלי יהיה תלוי במה שהוא מעביר". סידי איטי, מקריא בדיוק מהשקפים אבל מסביר הכל ומוכן לחזור בשביל שיבינו (עד גבול מסוים...). אני ממליץ בחום על סידי.

Guy1337

New member
חס ושלום

משה סידי, הידוע בכינויו "רגל ציר" הוא אחד המרצים היותר משעממים שיש בטכניון.. הייתי אצלו בספרתיות בהתחלה וזה היה שואה.. קיצור, אל תלך אליו, עדיף ניר קציר בהרבה.. משה סידי גם קצר-רוח ונוטה להתעצבן משאלות שחוזרות על עצמן.

elfsong

New member
אני עכשיו

בסמסטר א....פיסיקאי לעתיד(הלוואי) קיצר אני לומד פיסיקה עם אמיל פולטרוק והתרגול שלי עם רונן אמיל הוא מרצה טוב שמוכן בהחלט להשקיע כדי שיבינו ורונן הייתי אומר שאם התירגול היה של שעתיים במקום שעה הוא היה הרבה יותר טוב אבל הוא מספיק להעביר את החומר בצורה סבירה+

Guy1337

New member
תרגולים בפיזיקה הם תמיד עמוסים

ככה זה כשיש שעה תרגול על 3-4 שעות הרצאה.. אהם...תיעול תקציבים נכון.. אהם.. תוספות שעות תרגול... אהם... קיצוצים בטכניון!

נצל"ש DC בטכניון, מישהו יודע כתובת

התוכנה של הטכניון שמורידים בה, מה הכתובת העדכנית שאפשר להתחבר אליה, ויש כזאת... בטיפשותי לא זכרתי לרשום ועכשיו אין לי אותה

Hamall

New member
שתי הכתובות נסגרו...

לפחות לעכשיו. יכול להיות שאתה מדבר על כתובת שלישית שעליה כבר אין לי מושג ובמקרה כזה חזור לדווח.

AT2005

New member
יש תוכנה אחרת!

קוראים לה soulseek ואני יודע שהיא עבדה לפחות סמסטר שעבר.. הבעיה היא אני לא מצליח למצוא אותה! אם מישהו מוצא שיעלה לפה קישור...

AT2005

New member
מוזר...

מה שיש שם זה גרסאת בטא או משהו כזה, ומבקשים שם סיסמא

Hamall

New member
www.slsknet.org

עבדה לי ביום ראשון השבוע ומיום שני כבר לא עבדה לי יותר... :(

AT2005

New member
שמועות אומרות...

שה-DC חזר לפעולה.. עכשיו נשאר רק לחכות לחזור ל"מקום האפל" ולראות אם זה נכון...

gadik6

New member
נצל"ש, מתרגלים בספרתיות

מישהו מכיר מתרגל טוב מהרשימה הבאה: גלר ישי, הוניגמן אורי, אברמסון ארי, שביט אהוד, אוסטפלד גל? תודה...

gadik6

New member
מקפיץ...

יש למישהו המלצות? פשוט אין באתר של הטכניון ציונים לגבי המתרגלים בספרתיות ולכן אני לא יודע מי טוב ומי לא...

מממ...

אני סימסטר שני בחשמל, ואף אחד מהשמות האלה לא מוכרים לי. הייתי ממליץ לך לנסות ללכת קודם למתרגל שמעביר תירגול בשעה הכי נוחה לך, ואם הוא גרוע/ מגמגם/ חסר ביטחון עצמי/ וכו' אז תחליף למתרגל אחר בשעה הבאה בתור שהכי נוחה לך וכן הלאה. סה"כ מספיק לקרוא את השקפים של התירגולים בשביל להבין את החומר שמעבירים בתירגולים במקצוע הזה. מקסימום אם יש בעיה/שאלה/תהייה אתה הולך לשעת קבלה של אחד המתרגלים. אגב, ארקדי פיורו מתרגל הסימסטר בספרתיות? אני שואל כי מתרגל מצויין, אבל הוא גם מחבר את השאלות ה"פיקנטיות" במבחן...

למעלה