הנגיד הישן חדש פרונקל נפוח

avi abs

New member
ואני רואה שבפורומים מברכים ומתלהבים

ואי רוצה להזכיר לכולם ....כאשר הוא היה יו"ר AIG ...החברה כמעט פשטה רגל ....... אני מזכיר נשכחות ...כשסילוון שלום היה שר האוצר כבוד השר עשה לו תרגיל ...ואילץ אותו להוריד ריבית ב 2% ..לאחר תקופת מה ..הוא העלה אותה חזרה ...בתקופתו בועת הבורסה היתה בעיצומה ......וכשהוא הזהיר מפני הבועה בבורסה ..הבורסה התחילה לצלול......... להזכירכם הוא גם התפטר בפתאומיות ב 2000 ..... כך שאני לא מבין על מה ההתלהבות ...

mybroker

New member
אנדרי צודק זה חסר משמעות לשוק ...

מה גם שפישר עדיין יכתיב את המדיניות עבור בנק ישראל בשלט רחוק חיצונית

avi abs

New member
למל"מ = לא מזיק לא מועיל

avi abs

New member
רק לפני כחודש הוא הכריז שהוא לא רוצה להיות

נגיד מכיוון שאין לו מה לעשות בסביבת ריבית נמוכה....מה גם שהוא היה אחראי אישית ב 2008 למשבר בAIG בהיותו סגן יו"ר ...הוא מכר ואישר באופן אישי את ביטוחי ה CDO ...שהביאו את החברה להלאמה ...רק משום היותה גדולה מידי כדי ליפול .....

bogii

New member
עכשיו יודעים מי יהיה האשם

נדמה לי שהוא גם קנה או קיבל לומיניס שנמחקה

אגב מה עם הסיפור הזה לומיניס?

mybroker

New member
אישית היתי מעדיף את דוד קליין...

הוא נראה לי הדבר הכי בריא לשורט

avi abs

New member
ברוקריקו פרנקלוביץ אוהב ריביות גבוהות

בורסה בועה ...בזמנו פיצץ את בועת הבורסה ..לא פחד להגיד למשקיעים שהבורסה בועה.....הוא יהיה זה שיפוצץ את בועת הנדל",ן שפיחשרזונה השאיר לנו ..." לא רוצה להיות נגיד בנק מרכזי כיום, כאשר הריבית אפסית, משום שאי אפשר לעשות כמעט כלום. כל נגיד בעולם יודע שזו לא מדיניות בת קיימא. זה לא אומר שזו מדיניות גרועה, אך זה לא מקום שרוצים להיות בו", אמר פרנקל. "לכן צריך לדון באסטרטגיית יציאה". היו מעט מאוד בועות בשווקים הפיננסיים שלא התעוררו מריביות נמוכות מדי, אמר פרנקל בהמשך. "המסיבה בינתיים נמשכת, כולם אוהבים לראות את ערך הנכסים עולה, ואף אחד לא אוהב לראות את נגיד הבנק המרכזי לוקח את קערת הפונץ' כשהמסיבה עוד נמשכת", הוסיף.

mybroker

New member
כערת הפונץ' הכילה אלכוהול מזוייף ...

כולם משחקים אותה מסטולים ... בכדי לא לבאס את המסיבה הדפוקה

פרנקל אוהב ריבית גבוה, רצועת הניוד זוכרים.

היא בעד אבטלה גבוה ריבית גבוה, בכמות המשכנתאות שיש היום,
האיש הוא מתכון לאסון כלכלי.

avi abs

New member
לא נורא מקסימום ילאימו את המדינה כמו שהממשל

עשה ל AIG ..זה המזל שלה שהיא הייתה גדולה מידי בכדי ליפול ....למעשה היתה כבר פושטת רגל ..והוא היה אחד האחראים לניפוק ורכישות האג"ח המורעלות ...

mybroker

New member
טאבסיקו תראה איזה ירח מפחיד יש בחוץ וואו

אולי הוא מבשר משו לשוק ? איזה השקמת צונאמי חמוד ליאקוזה... ?

למעלה