הנביא יוחנן והצליינים הקוריאנים. "פונקציה שלילית"?

הנביא יוחנן והצליינים הקוריאנים. "פונקציה שלילית"?

אני חושבת שזהו המונח שבו מתארים תוצאות נוספות של התרחשויות...ולעיתים...מעז יצא מתוק. אין חולק על הטראגיות של התפשטות נגיף הקורונה.....אבל = בין לבין....משרד הבריאות פרסם את מסלולם של הצליינים הקוריאנים בארץ.....ובזכות אישכור של ,מנזר הביקור" בעין כרם....עליתי על סיפור "נוצרי" כביכול...למרות שהדמויות יהודיות לחלוטין.....האמהות ההרות של ישו ויוחנן....הפגישה ביניהן. ואז מסופרת גם אחריתו של אותו יוחנן....לימים "יוחנן המטביל"....ממש ממש נורא ואיום......חוסל בגלל שהעיר על אי מוסריות של נישואין עם אחיו של הבעל.....כלומר = נרצח תוך מילוי תפקידו כנביא. זה מקשר אותו לירמיהו....שגם כן עונה על ידי מבוקריו. ובכלל...כשמתחילים להכיר את יוחנן...מסתבר שהואר עלה על שיטת התקשרות לעולמות העליונים על ידי....טבילה ((כמו רחצה בים). כלומר - אם יש חוף ים....או בריכת שחיה.....אזי מדובר בפעילות...רוחנית.....((במקום תפילה?)). אני חושבת שהיהדות מסתירה אותו מאיתנו...למרות שיש מה ללמוד ממנו

"מסתבר שהואר" טעות הקלדה...."מסתבר שהוא"....

מה פרויד היה אומר על טעות ההקלדה הזאת. בכל אופן...בזכות הסיפור על אחריתו.....((נערה בשם שלומית.....חפשו את הסיפור אני לא רוצה להבהיל אתכם))...הגעתי לפרשת הונאה.....מן הגדולות שהתגלתה אי פעם.......בשיר "שלומית בונה סוכת שלום".

מדהים שיש קיבוץ על שמו....רמת יוחנן...

אבל את ההסבר...מי האיש......כאמור זה נודע ממש במקרה.....בגלל גל-הקורונה וההידבקות של הצליינים הקוריאנים. בתור עיר עם חוף ים.....נראה לי שערים רבות בישראל יכולות לאמץ את דמותו....וגם לקרוא על שמו....ברכות שחיה וספא

למעלה