הנאסד"ק מתרסק!!!

מצב
הנושא נעול.
לקראת השעה האחרונה למסחר

ירידות חדות
אבל עוד לא מתרסק. האם נראה מפולת לקראת הפקיעה בסוף השבוע בארה"ב? אני מאמין שיש סיכוי טוב, אבל לך תדע ...
לקראת השעה האחרונה למסחר
נקודות טכניות למעקב: הנמוך של הדאו משבוע שעבר - 11,973.58 של הנאסדאק - 2,340.40 של האס אנד פי - 1,373.97 המחזורים כרגע גבוהים מאד, אבל פחות משבוע שעבר.

יש הרגשה של מיתון בארה"ב

לקראת השעה האחרונה למסחר
נקודות טכניות למעקב: הנמוך של הדאו משבוע שעבר - 11,973.58 של הנאסדאק - 2,340.40 של האס אנד פי - 1,373.97 המחזורים כרגע גבוהים מאד, אבל פחות משבוע שעבר.
יש הרגשה של מיתון בארה"ב
נראה לי שעד סוף השבוע נדע

1.8% אני סוגר עכשיו אבל מחר זה יהיה

מוריס לצערך נראה לי שירד 1.8 אחוז
אבל לתיק שלך זה בטח לא יזיק
כואב נורא מניות הנדל"ן הולכות לקבל בראש חזק חזק. וכנראה מחר רק אני ואתה נהיה נוכחים בפורום הזה.ולך תדע איך תחזיק מחר מניית הברזל מעריב בעוד כל הזבל של הבורסה מתרסק לגזרים.

אני בכל מקרה אבוא לראות אותך חוגג

כואב נורא מניות הנדל"ן הולכות לקבל בראש חזק חזק. וכנראה מחר רק אני ואתה נהיה נוכחים בפורום הזה.ולך תדע איך תחזיק מחר מניית הברזל מעריב בעוד כל הזבל של הבורסה מתרסק לגזרים.
אני בכל מקרה אבוא לראות אותך חוגג
למרות ההפסדים הצפוים שלי מחר. צריך לדעת להפסיד בכבוד,ללקק את הדם ולהמשיך קדימה.

זה לא נגמר עד שזה נגמר

זה לא נגמר עד שזה נגמר
יש לי תחושה שעוד צפוי לנו סרט ב-20 דקות שנותרו למסחר.

משבר בשוק המשכנתאות בארה"ב: נגד 1 מ

אתה גם חושב שהנדל"ן יתרסק מחר?
משבר בשוק המשכנתאות בארה"ב: נגד 1 מכל 200 לווים החלו הליכים לעיקול בתים - שיא של כל הזמנים -מחר התרסקות טוטאלית במניות הנדל"ן

מוריס תסביר לי מה הקשר

משבר בשוק המשכנתאות בארה"ב: נגד 1 מכל 200 לווים החלו הליכים לעיקול בתים - שיא של כל הזמנים -מחר התרסקות טוטאלית במניות הנדל"ן
מוריס תסביר לי מה הקשר
בארה"ב זה התרסק בגלל שנתנו הלוואות לכל הומלס שרצה בית,היה ברור שזה יקרה מתישהו. אני לא רואה קשר,חוץ מאם ארה"ב נכנסת למיתון.

וולט פרייזר 1 ידידי כנראה שאתה לא

מוריס תסביר לי מה הקשר
בארה"ב זה התרסק בגלל שנתנו הלוואות לכל הומלס שרצה בית,היה ברור שזה יקרה מתישהו. אני לא רואה קשר,חוץ מאם ארה"ב נכנסת למיתון.
קורא עיתונים ראה בעמודי סוף שבוע בעיתונות הכתובה כמה דירות למכירה יש מהוצאה לפועל שאנשים לקחו משכנתאות במאות אלפי דולרים ונקלעו לקשיים והבנקים מוכרים להם את הדירות ..וזה תחילתו של המפגע הגדול.

נראה לך שהנדלן בארץ גם בצרות?

קורא עיתונים ראה בעמודי סוף שבוע בעיתונות הכתובה כמה דירות למכירה יש מהוצאה לפועל שאנשים לקחו משכנתאות במאות אלפי דולרים ונקלעו לקשיים והבנקים מוכרים להם את הדירות ..וזה תחילתו של המפגע הגדול.
קצת קשה להשוות את הבאלגן בארה"ב שזה צרה צרורה של בועת נדל"ן מתפוצצת, למצב בארץ שהוא לא ממש מזכיר בועה. אם כי מסכים איתך בהחלט בנוגע למניות הנדל"ן, שעלו בגלל ספקולציות, שצפויות לנחיתה קשה. חלקם גם מושקעים בארה"ב וזה עוד סיבה למכור אותם.

פיניש טוב 2.15%-

קצת קשה להשוות את הבאלגן בארה"ב שזה צרה צרורה של בועת נדל"ן מתפוצצת, למצב בארץ שהוא לא ממש מזכיר בועה. אם כי מסכים איתך בהחלט בנוגע למניות הנדל"ן, שעלו בגלל ספקולציות, שצפויות לנחיתה קשה. חלקם גם מושקעים בארה"ב וזה עוד סיבה למכור אותם.
פיניש טוב 2.15%-

אבל שחכת לציין את מניות הנדל"ן שזה

אבל שחכת לציין את מניות הנדל"ן שזה
בהחלט מזכיר בועה אחת גדולה מניות מנופחות. ואל תשכח שרוב מניות הנדל"ן הכבדות מושקעות בארצות הזרות ורובם בארה"ב

מצב
הנושא נעול.
למעלה