הנאו-פמיניזם , מרד חסר תקווה נגד סדר הטבע,,

D.Stern

Active member
פעם ראשונה שאני שומע את התאוריה הזאת על גן הבינה שנמצא בכרומוזום איקס
מאין המידע
למדתי ביולוגיה 5 יח' ומידע כזה לא נמסר
דבר אחד מצא חן בעיניי שאצל האישה יש איזון ואני לוקח את זה לקצה השני
לא תמצא הרבה נשים רוצחות אונסות או רוצחות המונים
אף אוניברסיטאי לא יכתוב איכן גן הבינה , הרי יסקלו אותו עד מות ..

הדוגמאות שהבאתי כאן מחייבים אותך למחשבה מעמיקה יותר .. ברור כי על התגלית הזאת לא יעניקו לי פרס נובל :ROFLMAO:

קבצים מצורפים

• turner-1.jpg
    turner-1.jpg
    KB 137.5 · צפיות: 5
נערך לאחרונה ב:

eקא זו או

Well-known member
הפמיניזם השיג את המטרות שלו כבר באמצע המאה שעברה, כלומר , האישה היא שווה חוקתית לגבר .

הנאו-פמיניזם הנוכחי , שואף לכפות ''אמת שיוויונית'' כמין מרד נגד הסדר הטבעי..לעשות הפליה מתקנת לטובת האישה כאילו לחלק פרס נובל אחד לאישה , אחד לגבר .

מסתבר שזה במיוחד מסוכן ורק עלול להוריד את הרמה ,, פה השוויון הוא מזיק ..
הגן של הבינה נמצא ב כרומוזום X
נדיר שבגנום XX שני הגנים מבריקים ,

אצל הגבר XY הגן של הבינה הוא בודד ,
לכן אישה לרוב הגדול יותר בינונית ,
לכן גם נשים פחות גאוניות ופחות דביליותת כי :
יש איזון בין שני הגנים .

נכון גם בקשר למערכת הרגשית, אסור לקרב נשים לסכנה יתרה ונשים בקרבי זהו סתם שיגעון מוחלט ..

נשים גבריות עים חוסן נפשי כגבר הן מעטות, אבל גם כוחן הפיזי נמוך יותר , לכן יש הורדת פרופיל לא ניתנת לתקון ,,
אישה שנשרפת בשירין בוער, זו מחשבה בילתי נסבלת , אולי כי בתת-הכרה יודעים שאין זה תפדידה למות בקרב אלא שתפקידה להוליד שלושה ילדים

נאו-פמיניזם הוא דרישה אינפנטילית של ילדה מקנה באחיה..
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מייד לשלוח לרבנות הראשית - הם ממש רעבים להסברים כאלה.

marabo

Well-known member
הפמיניזם השיג את המטרות שלו כבר באמצע המאה שעברה, כלומר , האישה היא שווה חוקתית לגבר .

הנאו-פמיניזם הנוכחי , שואף לכפות ''אמת שיוויונית'' כמין מרד נגד הסדר הטבעי..לעשות הפליה מתקנת לטובת האישה כאילו לחלק פרס נובל אחד לאישה , אחד לגבר .

מסתבר שזה במיוחד מסוכן ורק עלול להוריד את הרמה ,, פה השוויון הוא מזיק ..
הגן של הבינה נמצא ב כרומוזום X
נדיר שבגנום XX שני הגנים מבריקים ,

אצל הגבר XY הגן של הבינה הוא בודד ,
לכן אישה לרוב הגדול יותר בינונית ,
לכן גם נשים פחות גאוניות ופחות דביליותת כי :
יש איזון בין שני הגנים .

נכון גם בקשר למערכת הרגשית, אסור לקרב נשים לסכנה יתרה ונשים בקרבי זהו סתם שיגעון מוחלט ..

נשים גבריות עים חוסן נפשי כגבר הן מעטות, אבל גם כוחן הפיזי נמוך יותר , לכן יש הורדת פרופיל לא ניתנת לתקון ,,
אישה שנשרפת בשירין בוער, זו מחשבה בילתי נסבלת , אולי כי בתת-הכרה יודעים שאין זה תפדידה למות בקרב אלא שתפקידה להוליד שלושה ילדים

נאו-פמיניזם הוא דרישה אינפנטילית של ילדה מקנה באחיה..
אני אומר ככה, המשטרים בהם אסרו או סילקו את האמונה באל הם הכי מסוכנים. ומדוע?
כי אלו שסילקו את האמונה באל עשו זאת כדי שהם יוכלו להיות האל במקום האל שסילקו ולנסות לברוא "עולם חדש" כמו שהוא עשה בבריאת העולם.
הניסיון הראה ש"העולם החדש" שאלו בראו היה עולם אומלל ואכזר ונהרות של דם היו צריכים להישפך כדי לחזור לעולם הישן והטוב שהאל ברא.

לכן מה אני אומר? אי אפשר להתחרות באל במה שנוגע ליכולת לברוא עולם.

יש בגמרא סיפור ידוע על רבי עקיבא שגבירה רומאית פעם שאלה אותו: מה כוחו של אלוקיכם?
התשובה שלו הייתה: יש לו את היכולת לזווג זיווגים.
אמרה לו הגבירה: זו יכולת של אל? גם אני יכולה לעשות את זה.
הלכה וזיווגה ערב אחד בין עבדיה ושיפחותיה הרבים, ציוותה שעבד זה עם שפחה זו יהיו זוג, אבא ואמא ויולידו ילדים.
עבר הלילה ובא הבוקר אחרי אותו הערב והנה היא רואה את עבדיה הולכים פצועים ומוכים ומדוכאים, זו הכתה את זה, זה את זו, זה צעק על זו וזו על זה והכל בוקה ומבולקה.
חזרה לרבי עקיבא והודתה בפניו שאכן רק האל יודע לזווג זיווגים.

The Real Big Joe

Well-known member
הניסיון הראה ש"העולם החדש" שאלו בראו היה עולם אומלל ואכזר ונהרות של דם היו צריכים להישפך כדי לחזור לעולם הישן והטוב שהאל ברא.
ואכן בארצות כמו אירן אפגניסטן וסעודיה, בהן האל הישן והטוב שולט - זה ממש גן עדן.

Permafrost

Well-known member
אני אומר ככה, המשטרים בהם אסרו או סילקו את האמונה באל הם הכי מסוכנים. ומדוע?
כי אלו שסילקו את האמונה באל עשו זאת כדי שהם יוכלו להיות האל במקום האל שסילקו ולנסות לברוא "עולם חדש" כמו שהוא עשה בבריאת העולם.

לכן מה אני אומר? אי אפשר להתחרות באל במה שנוגע ליכולת לברוא עולם.

יש בגמרא סיפור ידוע על רבי עקיבא שגבירה רומאית פעם שאלה אותו: מה כוחו של אלוקיכם?
התשובה שלו הייתה: יש לו את היכולת לזווג זיווגים.
אמרה לו הגבירה: זו יכולת של אל? גם אני יכולה לעשות את זה.
הלכה וזיווגה ערב אחד בין עבדיה ושיפחותיה הרבים, ציוותה שעבד זה עם שפחה זו יהיו זוג, אבא ואמא ויולידו ילדים.
עבר הלילה ובא הבוקר אחרי אותו הערב והנה היא רואה את עבדיה הולכים פצועים ומוכים ומדוכאים, זו הכתה את זה, זה את זו, זה צעק על זו וזו על זה והכל בוקה ומבולקה.
חזרה לרבי עקיבא והודתה בפניו שאכן רק האל יודע לזווג זיווגים.
אלהיך מצוי אך בתבן אשר בין שתי אזניך.
שבועות שאני מפציר בך להציג ראיה כלשהי לקיומו גם מחוץ ל- domain הנ"ל ואתה מתחמק...

marabo

Well-known member
אלהיך מצוי אך בתבן אשר בין שתי אזניך.
שבועות שאני מפציר בך להציג ראיה כלשהי לקיומו גם מחוץ ל- domain הנ"ל ואתה מתחמק...
הסברתי לך, גם הכפירה בקיומו מצויה בתבן שבין אוזנך.

Permafrost

Well-known member
הסברתי לך, גם הכפירה בקיומו מצויה בתבן שבין אוזנך.
אין שום ממצא המעיד על קיומו מחוץ לתבן אשר בין שתי אזניך.
עובדה - אינך מסוגל להצביע על משהו כמבוקש.

נכון הוא כי נתן לטעון שאין ראיה לאי-קיומו, אולם בוכוח בין הטוען טענת "יֵש" ("יש אלהים") לבין הטוען טענת "אֵין" - נטל ההוכחה הוא על הטוען טענת "יֵש".

marabo

Well-known member
אין שום ממצא המעיד על קיומו מחוץ לתבן אשר בין שתי אזניך.
עובדה - אינך מסוגל להצביע על משהו כמבוקש.

נכון הוא כי נתן לטעון שאין ראיה לאי-קיומו, אולם בוכוח בין הטוען טענת "יֵש" ("יש אלהים") לבין הטוען טענת "אֵין" - נטל ההוכחה הוא על הטוען טענת "יֵש".
כל המלל הזה אינו אלא תוצאה של התבן הנמצא בין אוזניך.

The Real Big Joe

Well-known member
כמה טסטוסטרון מנסים לפזר כאן באוויר מאותגרי גבריות למיניהם... :D

Permafrost

Well-known member
אף אוניברסיטאי לא יכתוב איכן גן הבינה , הרי יקסלו אותו עד מות ..

הדוגמאות שהבאתי כאן מחייבים אותך למחשבה מעמיקה יותר .. ברור כי על התגלית הזאת לא יעניקו לי פרס נובל :ROFLMAO:
היכן
יסקלו

מה שהבאת אינו דוגמא לדָבָר, אלא לכל היותר מעיד על פגור עמוק אצלך ורגשי נחיתות אשר לא נתן להסביר בלא לדעת עליך יותר.
ה"חֶבְרָה" הסלילה נשים לשרותים, השקיעה פחות בנשים ולנשים היו פחות הזדמנויות. זה משתקף ברמה העליונה של מחקר מדעי...אך דומה שהפער הולך ונסגר...

D.Stern

Active member
מה שהבאת אינו דוגמא לדָבָר, אלא לכל היותר מעיד על פגור עמוק אצלך ורגשי נחיתות אשר לא נתן להסביר בלא לדעת עליך יותר.
ה"חֶבְרָה" הסלילה נשים לשרותים, השקיעה פחות בנשים ולנשים היו פחות הזדמנויות. זה משתקף ברמה העליונה של מחקר מדעי...אך דומה שהפער הולך ונסגר...
הפער נסגר עקב מניפולציה מלכותית נולמת מדינית .. האפליה המתקנת היא מקור להורדת הרמה ..

The strongest evidence for our position consists of a meta-analysis3 derived from 57 general-population samples, many of which are normative or carefully constructed representative samples, with a total of 80,928 participants. This reveals no sex difference in general cognitive ability up to the age of 14 and a significant sex difference at 15, which then increases to its adult value of 5 IQ points in favour of males. There is further evidence for a mean male advantage of 4–6 IQ points in four independent adult samples5,6,7 (n = 11,896); Jackson and Rushton8, in a huge standardization sample (n = 102,515) that is much bigger than the Mexico study9, also reported a male advantage of 3.6 IQ points among 17-year-olds, which is somewhat greater than our estimates3,4 for this age group.

נשים מתפתחות שכלית עד גיל 15 בממוצע ,הן ילדותיות יותר מן הגברים , נוטות למחשבה מאגית , בוכות כשהן נרגזות , ופוחדות מעכברים .בקיצער הן נשיות ,
ברור שיש גם נשים גבריות אך הן המעוט הגדול .. לכל חוק יש יוצא מן הכלל ..

למה זהו יתרון אבולוטיבי?
פשוט ילדה תהנה בלטפל בתינוק-בובה ..אישה פטפטנית שמטפלת בילדה תלמד אותו את השפה מהר יותר ..אין לשון האב , רק מאמע לושען.

הפמיניסטיות רואות בנשיות פגם .. השמאל אוהב שקרים ''מחמאים'' את החלש ..פוליטיקלי קורקט הוא לרוב שקר מיפה את הטבע אשר לו גם צדדים אפלים .ככל דבר.

נערך לאחרונה ב:
4-6 נקודות באמת לא משמעותי.

יכולים להיחשב כטעות סטטיסטית.

הרי המבחנים נכתבים ע"י גברים ובוחנים את האינטליגנציה שהם רואים לנכון.

למשל באינטלגנציה מרחבית לגברים יתרון מובהק ובאינטלגנציה בינאישית לנשים יתרון מובהק.

ברור שגברים טובים יותר בפיתרון בעיות מתמטיות ולוגיות(כמו משחק שחמט),מצד שני מי אמר

שסוגים אחרים של אינטלגנציה כמו דיבור זורם הם נחותים יותר?

גברים אמרו...

נערך לאחרונה ב:

D.Stern

Active member
4-6 נקודות באמת לא משמעותי.

יכולים להיחשב כטעות סטטיסטית.

הרי המבחנים נכתבים ע"י גברים ובוחנים את האינטליגנציה שהם רואים לנכון.

למשל באינטלגנציה מרחבית לגברים יתרון מובהק ובאינטלגנציה בינאישית לנשים יתרון מובהק.

ברור שגברים טובים יותר בפיתרון בעיות מתמטיות ולוגיות(כמו משחק שחמט),מצד שני מי אמר

שסוגים אחרים של אינטלגנציה כמו דיבור זורם הם נחותים יותר?

גברים אמרו...
אים זה יכול לנחם אותך ... השמאל לוקה בעיוורון מרצון .

אים זה יכול לנחם אותך ... השמאל לוקה בעיוורון מרצון .
בשמאל מרגישים שיש פיתרון ובצדק אבל טועים בדרך להשיג אותו,

בימין מרגישים שהפתרונות שמוצעים שגויים ובצדק אבל לא מאמינים שיש דרך לפתור את הבעיה.

במילים אחרות אחד פרקטי ובלי חזון,שני עם חזון ולא פרקטי.

D.Stern

Active member
בשמאל מרגישים שיש פיתרון ובצדק אבל טועים בדרך להשיג אותו,

בימין מרגישים שהפתרונות שמוצעים שגויים ובצדק אבל לא מאמינים שיש דרך לפתור את הבעיה.

במילים אחרות אחד פרקטי ובלי חזון,שני עם חזון ולא פרקטי.
החזון של השמאל הוא דתי , הם מאמינים באמונה שלמה שמה שהם לו שואפים הוא בהכרח אפשרי בעיקר כאשר השאיפה היא לגמרי בילתי רציונלית ..ראה התוצאותיהם כאשר הם מגעים לשילטון .. אסון בבה''מ ולוויניה, בקובה , בוונזואלה ..ואצלנן , לחבור יחסי אהבה ביננו לבין האויב ,,
הם שואפים לאישה שתהיה גבר לפי תורת השוויון ,רק טיפול גנטי מאפשר את זה ..:geek:

למעלה