הנאו-פמיניזם , מרד חסר תקווה נגד סדר הטבע,,

D.Stern

Active member
הפמיניזם השיג את המטרות שלו כבר באמצע המאה שעברה, כלומר , האישה היא שווה חוקתית לגבר .

הנאו-פמיניזם הנוכחי , שואף לכפות ''אמת שיוויונית'' כמין מרד נגד הסדר הטבעי..לעשות הפליה מתקנת לטובת האישה כאילו לחלק פרס נובל אחד לאישה , אחד לגבר .

מסתבר שזה במיוחד מסוכן ורק עלול להוריד את הרמה ,, פה השוויון הוא מזיק ..
הגן של הבינה נמצא ב כרומוזום X
נדיר שבגנום XX שני הגנים מבריקים ,

אצל הגבר XY הגן של הבינה הוא בודד ,
לכן אישה לרוב הגדול יותר בינונית ,
לכן גם נשים פחות גאוניות ופחות דביליותת כי :
יש איזון בין שני הגנים .

נכון גם בקשר למערכת הרגשית, אסור לקרב נשים לסכנה יתרה ונשים בקרבי זהו סתם שיגעון מוחלט ..

נשים גבריות עים חוסן נפשי כגבר הן מעטות, אבל גם כוחן הפיזי נמוך יותר , לכן יש הורדת פרופיל לא ניתנת לתקון ,,
אישה שנשרפת בשירין בוער, זו מחשבה בילתי נסבלת , אולי כי בתת-הכרה יודעים שאין זה תפדידה למות בקרב אלא שתפקידה להוליד שלושה ילדים

נאו-פמיניזם הוא דרישה אינפנטילית של ילדה מקנה באחיה..

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
הפמיניזם השיג את המטרות שלו כבר באמצע המאה שעברה, כלומר , האישה היא שווה חוקתית לגבר .

הנאו-פמיניזם הנוכחי , שואף לכפות ''אמת שיוויונית'' כמין מרד נגד הסדר הטבעי..לעשות הפליה מתקנת לטובת האישה כאילו לחלק פרס נובל אחד לאישה , אחד לגבר .

יש איזון בין שני הגנים .

נכון גם בקשר למערכת הרגשית, אסור לקרב נשים לסכנה יתרה ונשים בקרבי זהו סתם שיגעון מוחלט ..

נשים גבריות עים חוסן נפשי כגבר הן מעטות, אבל גם כוחן הפיזי נמוך יותר , לכן יש הורדת פרופיל לא ניתנת לתקון ,,
אישה שנשרפת בשירין בוער, זו מחשבה בילתי נסבלת , אולי כי בתת-הכרה יודעים שאין זה תפדידה למות בקרב אלא שתפקידה להוליד שלושה ילדים

אין ספק שמי שמפיק פוסט כזה אינפנטילי הוא מומחה לאינפנטיליות. אתה באמת מאמין שאם תנסה לפאר את הכרומוזום Y שלך תגביר את גבריותך? הפמיניזם טרם השיג את מטרתו כל עוד יש פסאודו-מאצ'וס כמוך שכותבים טקסט כביכול רציני ומנומק עם שטויות גבריות.

זה היה כמעט מצחיק אלמלא זכרנו מי היו אלה שסווגו את האנושות גנטית, והגיעו למסקנות איומות בגלל זה.

D.Stern

Active member
אין ספק שמי שמפיק פוסט כזה אינפנטילי הוא מומחה לאינפנטיליות. אתה באמת מאמין שאם תנסה לפאר את הכרומוזום Y שלך תגביר את גבריותך? הפמיניזם טרם השיג את מטרתו כל עוד יש פסאודו-מאצ'וס כמוך שכותבים טקסט כביכול רציני ומנומק עם שטויות גבריות.

זה היה כמעט מצחיק אלמלא זכרנו מי היו אלה שסווגו את האנושות גנטית, והגיעו למסקנות איומות בגלל זה.
בוא , אני אסביר לך במדויק יותר ..

Turner syndrome X0: no intelligence lack
Super female syndrome XXX: mental retardation
Klinfelter syndrome XXY : mental retardation
XYY syndrome : no mental retardation but frequent antisocial behaviour

שמת לב שפיגור שכלי מיוחס למספר של כרומוזום X ככל שיש יותר הדפקט הוא גדול יותר ..
מסקנה , הטבע הוא סידר את הדברים באופן ימני ללא תיקון אפשרי ..
מי הוא הילדון התמים והבור ? אני או אתה ..

הגנטיקה היא מדע , הנצאים עשו ממנה כלי רצח ..
הרופאים משתמשים בה למטרות מצילות .. וגם נגד השקר ,

נערך לאחרונה ב:

Permafrost

Well-known member
בוא , אני אסביר לך במדויק יותר ..

Turner syndrome X0: no intelligence lack
Super female syndrome XXX: mental retardation
Klinfelter syndrome XXY : mental retardation
XYY syndrome : no mental retardation but frequent antisocial behaviour

שמת לב שפיגור שכלי מיוחס למספר של כרומוזום X ככל שיש יותר הדפקט הוא גדול יותר ..
מסקנה , הטבע הוא סידר את הדברים באופן ימני ללא תיקון אפשרי ..
מי הוא הילדון התמים והבור ? אני או אתה ..

הגנטיקה היא מדע , הנצאים עשו ממנה כלי רצח ..
הרופאים משתמשים בה למטרות מצילות .. וגם נגד השקר ,
אינני יודע באיזה כרומוסום מצוי "הגן של הבינה" ומהו סימונו.
אנומליות גנטיות לבטח מתבטאות בלקויי התפתחות גופנית, מנטלית, אינטליגנציה.
הלקויות הגנטיות אשר מנית - אין להן קשר ל"אפליה מפצה" עבור נשים.
נשים היו מדוכאות ומודרות לארך ההסטוריה האנושית מכיוון שזכרים "שמו אותן במקום הרצוי לזכרים", בבית.
אשה עובדת עמלה כפליים - גם עמלה על התפתחותה המקצועית וגם מצפים ממנה להרות, לגדל ילדים ו"לתחזק" הבית...

D.Stern

Active member
אינני יודע באיזה כרומוסום מצוי "הגן של הבינה" ומהו סימונו.
אנומליות גנטיות לבטח מתבטאות בלקויי התפתחות גופנית, מנטלית, אינטליגנציה.
הלקויות הגנטיות אשר מנית - אין להן קשר ל"אפליה מפצה" עבור נשים.
נשים היו מדוכאות ומודרות לארך ההסטוריה האנושית מכיוון שזכרים "שמו אותן במקום הרצוי לזכרים", בבית.
אשה עובדת עמלה כפליים - גם עמלה על התפתחותה המקצועית וגם מצפים ממנה להרות, לגדל ילדים ו"לתחזק" הבית...
הדוגמאות שהבאתי לך מראים בוודאות היכן נמצא גן הבינה .. תחשוב קצת .
לכן אין הרבה פרסי נובל אצל נשים , ואין הרבה תגליות עקריות של נשים ..

השמאל דורש שוויון בכל דבר, כאילו זה היה אפשרי ... השמאל הוא פלג מכורי החלומות .

אפליה מתקנת נותנת עדיפות לחלש יותר וזה מווה סכנה :
לא כדאי לך לאפשר לחרש אילם להיות טייס אל על ..
גם לעוור להיות בלש במשטרת ישראל .

מה יקרה אים באמצע הקרב , מפקדת שיריון תראה פתאום עכביש גדול מסתובב על השעונים ? ;^))

מה יקרה ללוחמת גולני בשבי אצל החמסניקים ? אונס פלוגתי יומיומי והולדת 10 שהידים יהודים כהלכה ..

ראיתם לאן הוביל השוויון המוחלט בבה''מ ובסין של מאו דזה טונג ..
השוויון נוצר שם רק בקברי אחים ..
תלמיד רע לא מסוגל להיות רופא ואישה רגילה ממוצעת לא מסוגלת להחליף גלגל של משאית 20 טון..
חלומות לרוב שוכחים כי לרוב לא כדאי להיזכר מהם..
היתרון היחיד של חלומות הוא שפתאום המציאות נראת סבירה כשמתעוררים ..

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member

לא בטוח שכ"כ אינפנטילי, כי ידוע שיש הבדלים באונות בין גברים ונשים, לכן גברים הם יותר אנליטיים מאשר נשים שיותר הומאניות.

שחר 676

Well-known member
מנהל

בוא כפרה - אני אנסה לחדש לך.

אין גבר ישראלי אחד שהוא פמיניסט - כולנו שובניסטים במידה כזו או אחרת. כל גבר המצהיר על עצמו שהוא פמיניסט עושה זאת משתי סיבות בלבד.

1. הוא רוצה להתאים עצמו למילייה החברתי אליו הוא שואף להשתייך.

2. הוא רוצה להכניס את עלמת החן למיטה. :)

בתקופת לימודיי הייתי יוצא עם סטודנטיות שמאלניות "נאורות ומתקדמות" והייתי מצהיר על עצמי כעל פמיניסט שאין שני לו |יעני| - משם הדרך למיטה הייתה כמעט מובטחת.

מיותר לציין שאני שובניסט - תמיד הייתי כזה - אני פשוט משתדל לא להיות צבוע.

Permafrost

Well-known member
בוא כפרה - אני אנסה לחדש לך.

אין גבר ישראלי אחד שהוא פמיניסט - כולנו שובניסטים במידה כזו או אחרת. כל גבר המצהיר על עצמו שהוא פמיניסט עושה זאת משתי סיבות בלבד.

1. הוא רוצה להתאים עצמו למילייה החברתי אליו הוא שואף להשתייך.

2. הוא רוצה להכניס את עלמת החן למיטה. :)

בתקופת לימודיי הייתי יוצא עם סטודנטיות שמאלניות "נאורות ומתקדמות" והייתי מצהיר על עצמי כעל פמיניסט שאין שני לו |יעני| - משם הדרך למיטה הייתה כמעט מובטחת.

מיותר לציין שאני שובניסט - תמיד הייתי כזה - אני פשוט משתדל לא להיות צבוע.
במומך אתה פוסל (קדושין ע א).

עאלק "תקופת למודי". היכן למדת ביולוגיה אבולוציונית, ב- University of American Samoa ?

דיברגנט חדש

Well-known member

אכן מזיק, ברגע שנותנים משהו בגלל מגדר או עדתיות או דת זה פסול.
כ"א צריך להתמודד עפ"י יכולותיו, רוצים לעשות תחרות נפרדת לנשים כפי שמקובל בספורט, זה לגיטימי, אך בתחרות מעורבת, אסור לעשות אפלייה מתקנת.
פרס נובל, כיום, ניתן עפ"י הישגיך ולא עפ"י מגדר ועל כן, אכן יש יותר גברים מאשר נשים.
אגב, גם שחמט שאין בו שום אלמנט של פיזיות, יש אליפות עולם לגברים ולנשים בנפרד למעט נשים בודדות בהיסטוריה שביקשו להשתתף בתחרות של הגברים ואכן לא הצליחו להתברג בטופ, אלא רק במקום מכובד.

D.Stern

Active member
אכן מזיק, ברגע שנותנים משהו בגלל מגדר או עדתיות או דת זה פסול.
כ"א צריך להתמודד עפ"י יכולותיו, רוצים לעשות תחרות נפרדת לנשים כפי שמקובל בספורט, זה לגיטימי, אך בתחרות מעורבת, אסור לעשות אפלייה מתקנת.
פרס נובל, כיום, ניתן עפ"י הישגיך ולא עפ"י מגדר ועל כן, אכן יש יותר גברים מאשר נשים.
אגב, גם שחמט שאין בו שום אלמנט של פיזיות, יש אליפות עולם לגברים ולנשים בנפרד למעט נשים בודדות בהיסטוריה שביקשו להשתתף בתחרות של הגברים ואכן לא הצליחו להתברג בטופ, אלא רק במקום מכובד.
התחרות וההיררכיה הן הבסיס של האבולוציה , לפסול אותן גורם לרגרסיה ..

D.Stern

Active member
אבל למעשה רק בשנים אחרונות מתחיל להיווצר שיוויון בשטח.

האישה מחליטה אם היא רוצה להסתכן בטנק,ללדת ילדים או משהו אחר.
אם האישה מחליטה ש היא רוצה להתאבד , עדיף לאשפז אותה ולטפל בדיכאונה , ואים היא לא דכאונית אז היא פסיכוטית .

נווהשאנן

Active member

יש איזון בין שני הגנים .

מרד? זה מזמן פוגרום לכל דבר.
המטרה היא לא קידום נשים אלא רמיסת גברים.
אממה צחוק הגורל. הן הולכות לאכול את העוגה שהן הכינו. הטרנסג׳נדרים למיניהם כובשים את ספורט הנשים ושולחים אותם לקיבינימט. ופה יש מכנה משותף לאיראן ארה"ב ואירופה.

קצה11

Well-known member

יש איזון בין שני הגנים .

פעם ראשונה שאני שומע את התאוריה הזאת על גן הבינה שנמצא בכרומוזום איקס
מאין המידע
למדתי ביולוגיה 5 יח' ומידע כזה לא נמסר
דבר אחד מצא חן בעיניי שאצל האישה יש איזון ואני לוקח את זה לקצה השני
לא תמצא הרבה נשים רוצחות אונסות או רוצחות המונים

נווהשאנן

Active member
פעם ראשונה שאני שומע את התאוריה הזאת על גן הבינה שנמצא בכרומוזום איקס
מאין המידע
למדתי ביולוגיה 5 יח' ומידע כזה לא נמסר
דבר אחד מצא חן בעיניי שאצל האישה יש איזון ואני לוקח את זה לקצה השני
לא תמצא הרבה נשים רוצחות אונסות או רוצחות המונים