הנאה כמו ב-
: 4 תמונות מעניינות לחג

מצב
הנושא נעול.
אכן מכוער כמו הלילה. חבל מאוד שהעיצוב שלו

איזה מכוער ה1309
נראה כל-כך מכוער. הוא נראה פוזל. אין, אין על העיצוב הפנטאסטי של ה- GT26CW2. הקטר היפה ביותר בישראל הוא קטר מספר 701 ואין גורם בעולם הזה שישכנע אותי אחרת ! העיצוב האמריקאי המקורי הוא המוצלח והמרשים ביותר !!!

אכן 701 קטר היפה ביותר ברכבת ..התמונה השבוע

נראה כל-כך מכוער. הוא נראה פוזל. אין, אין על העיצוב הפנטאסטי של ה- GT26CW2. הקטר היפה ביותר בישראל הוא קטר מספר 701 ואין גורם בעולם הזה שישכנע אותי אחרת ! העיצוב האמריקאי המקורי הוא המוצלח והמרשים ביותר !!!
אכן 701 קטר היפה ביותר ברכבת ..התמונה השבוע
701+615 צמד תותחים עוברים עד הלום

easylivin

New member
החזית אכן מכוערת לגמרי, למרות שבשאר הפרמטרים

קטר מס' 1309 נראה
י למדיי במפעל הייצור
של פוסלו בעיר ולנסייה. תמונות נוספות מפס הייצור בהמשך.
ותודה לבכירי רכבת-ישראל על התמונות היפות.
החזית אכן מכוערת לגמרי, למרות שבשאר הפרמטרים
זה אמור להיות קטר מצויין, החל מהדיזל ומנועי ההסעה וכלה במאפיינים תפעוליים (שהם החשובים באמת עבור הנוסעים, גם אם לא כולם יודעים זאת).

על התמונות!

ותמונה לבועז: מורתך ה-
ית לשעבר ב-

הנאה כמו ב-
השבועות הבא עלינו לטובה ! תכינו את הגבינות, הסטייקים והפיתות ותעתיקו לכם את התמונות מכאן לאחת התיקיות שבמחשב שלכם !
נתחיל עם ליילנד רויאל טייגר בקו 6 של "המקשר". התמונה צולמה על-ידי דודי, פרופ' שמואל נדיב, ז"ל, מהטכניון, בשנת 1965 ברחוב דרך-בן לחם בשכונת בקעה בירושלים. בתחנה ניצבת לה אימי, תרצה, ז"ל. האוטובוס הוא אקווריום ומספרו: 66-346. הנהג הוא כנראה מר וינשטוק, ז"ל, אבא של צביקה וינשטוק, מנהל ארכיון אגד בימינו. 66-346 היה שלו. 66-346 הוא אקווריום כרטיסנית. האקווריום כרטיסנית היחיד בירושלים, שהשתייך תמיד לקו 6.
ית לשעבר ב-
בקו 16 בירושלים: בגבעת רם. האוטובוס הוא פורד F8 של "המקשר" כמובן. מורתך תרצה, ז"ל, יושבת כסטודנטית לכימיה ליד החלון. מימין לברתה לספסל הלימודים - פרידה. על התמונה מופיע התאריך: תשי"ז, יעני 1957...זהות הצלם איננה ידועה. מעניין מאיפה היה לה את המעיל הזה??? לי הוא לא זכור מהבית.....
עד כאן להיום ! באייייייי.

לברתה = חברתה, כמובן.

ית לשעבר ב-
בקו 16 בירושלים: בגבעת רם. האוטובוס הוא פורד F8 של "המקשר" כמובן. מורתך תרצה, ז"ל, יושבת כסטודנטית לכימיה ליד החלון. מימין לברתה לספסל הלימודים - פרידה. על התמונה מופיע התאריך: תשי"ז, יעני 1957...זהות הצלם איננה ידועה. מעניין מאיפה היה לה את המעיל הזה??? לי הוא לא זכור מהבית.....
לברתה = חברתה, כמובן.

בועז ל

New member
תרצה רייטר הבלתי נשכחת.

ית לשעבר ב-
תרצה רייטר הבלתי נשכחת.
תודה רבה, דוק'!

בועז ל

New member
נהוג לומר, שבין כל שני ישראלים זרים לחלוטין

גם אמי זוכרת אותה טוב.
עבדה איתה בגימנסיה כמה שנים.
קיים גורם שלישי משותף ומוכר לשניהם. אז הנה קיבלנו עוד דוגמא לכך.

היא היתה סלבס ירושלמי אמיתי ! איפה

קיים גורם שלישי משותף ומוכר לשניהם. אז הנה קיבלנו עוד דוגמא לכך.
היא היתה סלבס ירושלמי אמיתי ! איפה
היא ואיפה אני? אני לא מגיע לקרסוליים שלה בשום דבר !

בן-לחם = בית-לחם, כמובן. סליחה.

הנאה כמו ב-
השבועות הבא עלינו לטובה ! תכינו את הגבינות, הסטייקים והפיתות ותעתיקו לכם את התמונות מכאן לאחת התיקיות שבמחשב שלכם !
נתחיל עם ליילנד רויאל טייגר בקו 6 של "המקשר". התמונה צולמה על-ידי דודי, פרופ' שמואל נדיב, ז"ל, מהטכניון, בשנת 1965 ברחוב דרך-בן לחם בשכונת בקעה בירושלים. בתחנה ניצבת לה אימי, תרצה, ז"ל. האוטובוס הוא אקווריום ומספרו: 66-346. הנהג הוא כנראה מר וינשטוק, ז"ל, אבא של צביקה וינשטוק, מנהל ארכיון אגד בימינו. 66-346 היה שלו. 66-346 הוא אקווריום כרטיסנית. האקווריום כרטיסנית היחיד בירושלים, שהשתייך תמיד לקו 6.
בן-לחם = בית-לחם, כמובן. סליחה.

קבל עצה מחבר: סע לבדואים לידך ו-

תודה, אביתר שימחת אותי ו
הצלחת להקל עלי ולו במעט לאחר כל הקניידעלך המצות והכבד קצוץ...
וקנה מהם פיתות טאבון. עזוב אותך מפסח, העיקר הבטן !

במובן מסויים אני מקנא בך כי יש לך את המדבר כל הזמן ! כיף גדול ! אני חולה על אזור סדום ! בעיניי סדום הוא המקום הכי קול בישראל. לפחות לא משעמם בסדום כמו שמשעמם עד מוות בתל-אביב....

אין צורך לרוץ עד לבדואים...

וקנה מהם פיתות טאבון. עזוב אותך מפסח, העיקר הבטן !

במובן מסויים אני מקנא בך כי יש לך את המדבר כל הזמן ! כיף גדול ! אני חולה על אזור סדום ! בעיניי סדום הוא המקום הכי קול בישראל. לפחות לא משעמם בסדום כמו שמשעמם עד מוות בתל-אביב....
כבר לפני כשעה קלילה דילגתי לי לסופרמרקט אצלינו במושב, הסרתי את הנייר שמכסה את ה"חמץ" במקפיא וחמדתי באלגנטיות שני מגשי בורקס 'מעדנות'. הקופאי כלל לא התווכח איתי. שילמתי ויצאתי. הם כבר בתנור...(התמונה צולמה בתחנה מרכזית 'חדשה' בת"א, ועם כל מזילי הריר הסליחה...)

סחטיין ! לבריאות ! טוב לדעת שאני לא

כבר לפני כשעה קלילה דילגתי לי לסופרמרקט אצלינו במושב, הסרתי את הנייר שמכסה את ה"חמץ" במקפיא וחמדתי באלגנטיות שני מגשי בורקס 'מעדנות'. הקופאי כלל לא התווכח איתי. שילמתי ויצאתי. הם כבר בתנור...(התמונה צולמה בתחנה מרכזית 'חדשה' בת"א, ועם כל מזילי הריר הסליחה...)
סחטיין ! לבריאות ! טוב לדעת שאני לא
לבד בעניני החמץ.....חמץ אמיתי זה רק המצות....הלחם טרי וטעים ! החוצפה של הדוסים לא יודעת גבולות. מי הם שיגידו לי או לך מה לאכול בפסח. שהם יאכלו מצות וגם יפליצו אבק מהן...לא קם בן אדם שיכתיב לי מה לאכול ואני אוכל כל מה שזז !

אלון 58

New member
תמונות מדהימות אביתר...,

הנאה כמו ב-
תמונות מדהימות אביתר...,
דודך ז"ל בטח לא ידע שתמונה זו "תעשה היסטוריה",האם הוא אחיה של אמך ז"ל?

חיובי. הוא היה אחיה היחיד ושם המשפחה

תמונות מדהימות אביתר...,
דודך ז"ל בטח לא ידע שתמונה זו "תעשה היסטוריה",האם הוא אחיה של אמך ז"ל?
המקורי שלהם היה ניידז'וידז' שזה דב בפולנית. לאחר שהחל להיות מרצה למטאלורגייה כלומר תורת החומרים, בטכניון, הוא שינה לנדיב. כיום יש אגף שלם בטכניון הקרוא על שמו. הוא שימש כפרופסור שם במשך שנים רבות.

אלון 58

New member
היסטוריה משפחתית מענינת...,

המקורי שלהם היה ניידז'וידז' שזה דב בפולנית. לאחר שהחל להיות מרצה למטאלורגייה כלומר תורת החומרים, בטכניון, הוא שינה לנדיב. כיום יש אגף שלם בטכניון הקרוא על שמו. הוא שימש כפרופסור שם במשך שנים רבות.
היסטוריה משפחתית מענינת...,
לימדת אותי עוד מילה בפולנית,נראה אם אזכור אותה עד שאפגוש את אמי,שהיא דוברת פולנית (רק שאין לה כיום עם מי לדבר את השפה),ולפעמים אני משוה מילים סלאביות בין פולנית לרוסית,שמדוברת ע"י רעיתי וגם ע"י אמי,ואם כבר
,אז ברוסית מידבד זה דב,ו-מדבז'ונאק זה דובּון,ואני רואה דמיון מועט,אם בכלל,בין המילים בין שתי השפות,שיש קירבה מסוימת ביניהן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה