המ.. שלומות לכולם!

justsilly

New member
המ.. שלומות לכולם!

היי היי.. מה שלומכם..? אתם בטח תוהים- מי זאת לעזאזל..?! אז אני חן! ואני מד"מית מגזר אמפריה! (כן כן, גזר, וחבל על המאמץ- אנחנו לא מתפנים מהפורום!! קראתי את השרשור הזה, תתביישו! מפחדים מאמפריה הא..?
) סתם.. אני חדשה בפורום, אז תעשו לי היכרות!! שאני אדע מי זה מי.. ו..גזר אמפריה!

Adi Hasson

New member
חנ"ססססס

דיי זה מתחיל להפחיד אפילו אותי!! תפסיקו עם זה!^^ חדלללל! אני עדי חסון, מגזר.. את בטח לא מכירה..

חנססססססססס :]]]]

יאא אנחנו יכולים לפתוח באסטה של גזר
זו ספיר, השכנה שלך, זו שאת אומרת לה בוקר טוב [לספיר סא-פיר] כל בוקר בתחנה
יש כאן אנשים טובים
גם אריק וטוקר מגיבים כאן מידי פעם
ברוכה הבאה גזר שלי
"אחי, אתה מזה חופש

justsilly

New member
חופר*

היי עדי נעל בית שלי! חחחחח ספיק, שתהיי לי בריאה!

Adi Hasson

New member
חופרררר**

וואי זה היה חזק!^^ בהתחלה קראתי: "אחי אתה מזה חופא"ש"
עכשיו נוכל לשיר מורלים מטיול חנוכה בצוותאאא ולא רק אני וספיר
ולא רק ספיר תבין תבדיחות שלייי [חלקן לפחות] :]

justsilly

New member
חחחח עדידה אני שמחה שאת מרוצה!

וספיק תודה רבה! I will! יחסרו לי הפגישות ה"ספונטניות" שלנו בבוקר.. יומיים בלי ההסתכויות שלך עם האמפי וכו'.. אחח אחח..

spraizler

New member
חבורת מכוערים

אם אתם כ"כ הרבה בפורום תדאגו לזה שיצאו יותר לטיול הבא (אהממ טיול חוג)

אל תתחיל עם הטיול חוג ../images/Emo7.gif

זה עושה לי כ"כ רע. אריק, אם אתה רואה הודעה זו צור קשר איתי בדחיפות המרבית
לא כיף לי
ד"א שחר. במועצה אזורית גזר ישנן כמה וכמה תנועות שונות. ככה שיוצא שאין הרבה שיוצאים לטיולים כי יש הרבה חניכים בתנועות שונות. חוצמזה, זו לא הכמות, זו האיכות!! [ויש איכות כמו שיש כתום, ויש הרבה כתום]

spraizler

New member
מדמ זה טוב..!

ברוכה הבאה, שחר מדמ מיזרעאל שימי תמונה שלך אולי ראיתי אותך בקורס

justsilly

New member
הלו הלו..!

גברת או מר ספרייזל (משהו כזה).. נא להירגע..! גזר אמפריה גם בקטן! ולטיול חוג לא יצאו הרבה גזרים (אם בכלל) כי יש לנו פעילות מועצתית על אותם תאריכים ולא מרשים למי שמדריך (כמוני) לצאת.
ושחר המד"מ היקר מיזרעאל- שלוםםם! אני מופיעה בתמונה שספיר שמה שתיים שלוש הודעות לפני זו.. אני עם הכובע המגניב שיש עליו מדבקה "להיסחף בכיף", מכנסיים בצבע סגול.. (צד ימין פחות או יותר)

spraizler

New member
לא לכעוס!

רק אמרתי את דעתי וזה נכון.. וגם לנו יש פעילות.. יש הכנה למחנה פסח, אבל זה לא מעניין אף אחד. הגרעינרים והמדבים וכולם מפרסמים טיול תנועה, ידחו את ההכנה למקום אחר. עם כל הכבוד, התנועה במקום הראשון. וזה ההבדל בינינו לבין שאר המועצות. אללה יזרעאל!

fate spinner

New member
זה רק אני שמוא"ז גזר היא בעצם כמו

המושב "בית שערים" רק ענקי?? כל מיני אנשים שהם שמחים כל הזמן ואתה לא בטוח מה הם נושמים שם

foofi

New member
איש איש איש.

אין להשוות אימפריה כמו בית שערים. למועצה כתומה. עם כל הכבוד. ועל כמה שאני אוהבת את המועצה. בית שערים זה בית שערים. וגזר, זה גזר. אנחנו פשוט מלאים בשמחת חיים. על היותינו אנחנו. ועל היות סביבתנו יפה ופורחת. וכמובן, שום סמים. אז אם יש לכם להוסיף עוד משפטים כאלה- "יש להם משהו במים..." "יש סמים בבית שערים..!?" "לא בטוח מה הם נושמים שם" בכיף. אבל ברור שכולם טועים. אנחנו פשוט אנשים חביבים, קופצניים, ושמחים.

למעלה