המתנחלים פותחים במלחמה נגד מדינת ישראל

המתנחלים פותחים במלחמה נגד מדינת ישראל

זה כבר לא סוד, המתנחלים (להלן: "זבל הארץ") מתכננים מלחמת אזרחים חדשה, על רקע הפינוי הבעל"ט של שכונת העבריינים ("גבעת האולפנה").

המתנחלים תקפו ישוב שוחר שלום ושלו, נוה שלום", ניפצו שמשות של מכוניות וריססו כתובות.

הפרק השני היה בבסיס חטמ"ר בית אל, כשכוח החלוץ של המתנחלים מנסה לפרוץ את שערי הבסיס ולעשות שפטים בחיילים המאיישים אותו. היה צורך בשימוש ברימון הלם בכדי לפזר את הפוגרום).

והנה, אחד מאותם גזלנים, מיליונר פינוי שהתעשר לאחר שפונה מגוש קטיף, ומי שברוב טפשותה של הממשלה עוד יזכה במליונים נוספים, פותח את הג'ורה המצחינה שלו ומגלה לעולם מה בכוונת המתנחלים לעשות:
אם עכשיו יבוא בחור גורילה בגובה שלושה מטר לריב איתי מכות, אני לא מחכה לו בבית בשקט. אני הולך ותוקף אותו מראש. זה מה שצריך לעשות פה. "

עוד מוסיף אותו מתנחל:
"יהיה בלגן, יהיו מכות. אי אפשר לשתוק על דבר כזה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/375/497.html?hp=1&cat=404&loc=3

המתנחלים מתכוננים לסיבוב נוסף במלחמה נגד מדינת ישראל. הם אוגרים נשק קר (סלעים, בלוקים). אין מן הנמנע שיהיה להם גם נשק יותר חם. צריך להתכונן להכל.

ואני חוזר על הצעתי - לא להתעמת עם המתנחלים. צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים. יש צורך במיקור חוץ לעבודות שכאלה, שישאירו את צה"ל מחוץ לתמונת העימות:

1. חברת BLACKWATER הידועה לשמצה, אנשים שיורים ואח"כ שואלים שאלות
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3828229,00.html

2. מה רע במיקור חוץ פלסטיני? גדודי אלאקצה ישמחו לשחרר אדמה פלסטינית מהפולשים המתנחלים, בלי בג"ץ ובלי בצלם.

המתנחלים מתכננים להבעיר את הארץ על יושביה. אסור להתעלם מחומרת הסכנה. בעבר הם דקרו את אנשי כוחות הביטחון בנשק קר, ניסו לרצוח קצין בכיר, השליכו בקבוקי תבערה על חיילים, פיזרו שמן ומסמרים על כבישים (כנסו לתגובה 6 בלינק וראו מהו הפתרון שלי לבעיה) ושפכו חומרים כימיים על המפנים האמיצים בגוש קטיף.

הגיע הזמן להסיר את הכפפות במאבק נגד המתנחלים שטופי השנאה, ההרס והזדון נגד חיילים, חילונים ופלסטינים. מדובר במלחמה!

blackbomber

New member
אבל גם אתה "מתנחל". לא ברור?

אלא אם כן ביתך על יאכטה או במערה תת קרקעית...

ההתנסחות הבוטה שלך אכן מייצגת את היח"צנות העבריינית/מלוכלכת והמתנשאת של כפופי הישבן בשמאל התבוסני/קומוניסטי הישראלי.

בינתיים מי שבורח זה הימין הפחדן ומוג הלב

איפה כל השרים והסגנים שנשבעו אמונים לחמשת הבתים המצחינים הללו והבטיחו חגיגית להתפטר?

blackbomber

New member
רק זה מעניין אותך, לא התוצאה...

אתה כמו מאמן של קבוצה שהפסידה 10-1 במשחק כדורגל ואז בראיון שאחרי הוא שואל: "איפה היתה ההגנה של הקבוצה המנצחת כשהבקענו להם את הגול"?

לא מרגיש פתאטי?

אם אתם "מנצחים", למה אתם שורפים את המועדון?

מי שמנצח צריך לחגוג, לא לעשות פוגרום בשופט או להרוס את המועדון

blackbomber

New member
אתה תדאג לתוגת המפסידים.

את ענייני חגיגות הניצחון תשאיר לנו המנצחים.

פשוט וטבעי.

דרך אגב:
אתם מוזמנים לחגיגות! רק אל תבואו להרוס...

פוחז שפוי, פחדנים פותחים במלחמה?

אפילו את עצמך אתה משקר ללא הרף !!!!

Stilletto

New member
בומבה-איזו תגובה נהדרת...

זה מה שיש לך לאמר למתלהם המנסה ללבות אש בין אחים ?
"אבל גם אתה "מתנחל". לא ברור?
"היח"צנות העבריינית/מלוכלכת והמתנשאת של כפופי הישבן בשמאל התבוסני/קומוניסטי הישראלי"

כנראה שכל מה שיש לך לאמר נע סביב שלשה משפטים...

יש לי נעל יותר חכמה ממך...

blackbomber

New member
קח את הנעל שלך למכון וויצמן למדע.

שם יבדקו אותה ואם ימצאו שהיא אכן יותר חכמה ממני הם יגידו לך, אבל במקביל הם יגידו לך שהנעל שלך הרבה יותר מחכה ממך...
תנסה ותראה.

אני מתנחל וגם אתה מתנחל ואפילו אובאמה מתנחל!!!
אתה יודע למה?
כי הבתים שלנו מצויים על "נחלה".
אז מי לא מתנחל?
אחד שביתו מצוי על יאכטה, או במערה תת קרקעית.
בשביל ללמוד את העניין הזה אין צורך שתיסע עד רחובות, מספיק שתלמד ממני.

"היח"צנות העבריינית/מלוכלכת והמתנשאת של כפופי הישבן בשמאל התבוסני/קומוניסטי הישראלי".
אני אשם שאתה כאלו?

בעזרת השם!!

שתקום מדינת כל מתנחליה בשטחים הכבושים.
נראה אותה מחזיקה מעמד ללא המיסים שמשלמים אנשי "מדינת תל אביב".

blackbomber

New member
אבל גם אתה מתנחל בשטח כבוש.

כל אחד שביתו לא על יאכטה או מערה תת קרקעית הוא "מתנחל", כל מ"ר על-פני כדה"א הוא "שטח כבוש".
מכאן יוצא שאתה "מתנחל בשטח כבוש", גם היושבים ב"מדינת תל אביב" הם מתנחלים בשטח כבוש.

הכל שטחים כבושים,מה זה משנה

48 או 67?האיסלאם עצמו כובש.המתנחלים עובדים ומשלמים מיסים.
נראה אותך חי בת"א בלי קיר המגן של יו"ש,נראה אותך יושב במקלט בעוד משמרות המהפכה יורים עליך גראדים מקלקליה.

אתם משקשקים מהרעיון של התנתקות מהמתנחלים

שהמתנחלים יקבלו אחריות מלאה על השטח שלהם.
צה"ל ייסוג מאחורי גדר ההפרדה.

הוראות ברורות לפתוח באש חיה על כל מסתנן שיינסה לחצות את הגדר.

תפתח באש על קטיושה שחוצה את

הגבול...אם אתה מוכן להרוג מסתננים,היכן אתה שהם עוברים מסיני?

למעלה