המשך,,,,,,,,

br-kod

New member
המשך,,,,,,,,

"האים אתה מאשים אותי על שהכשלתי אותך,בחור?" "לא,המורה!בטח שלא"אמרתי.נורא רציתי שיפסיק לקרוא לי "בחור"כל הזמן. הוא ניסה לזרוק את המבחןשלי על המיטה,כשהוא גמר אותו. אבל הוא שוב פיספס,כמובן.עוד פעם הייתי צריך לקום,להרים אותו ולשים אותו על ה"אטלנטיק מונתלי".זה משעמם לעשות את זה כל שני רגעים. "מה היית אתה עושה במקומי?"הוא אמר"אמור את האמת,בחור." אפשר היה להרגיש שהוא באמת די מצטער שהוא צריך להכשיל אותי.אז התחלתי סתם לקשקש לו כמה רגעים.אמרתי לו שאני קצת מטומטם וכל מיני דברים כאלה.אמרתי לו שהייתי עושה בדיוק כמוהו אילו הייתי במקומו ושרוב האנשים לא מעריכים כמה קשה להיות מורה.דברים מהמין הזה.הקשקושים הרגילים. מה שמוזר ,אבל,זה שחשבתי על משהוא אחר בזמן שקישקשתי לו.אני גר בניו-יורק,וחשבתי על הבריכה שבסנטרל פארק,לא רחוק מהסנטרל פארק דרום.שאלתי את עצמי,אים היא תהיה קפואה כשאני אגיע הביתה;ואם היא קפואה,לאן מסתלקים הברוזים.שאלתי את עצמי לאן מסתלקים הברוזים כשהבריכה קופאת ונעשית כולה קרח.שאלתי את עצמי אם מישהוא בא ולוקח אותם באוטו-משא לגן-החיות או משהו כזה.או שהם סתם עפים להם. בכל זאת יש לי מזל.זאת אומרת,גם יכולתי לקשקש את כל הקשקושים האלה לספנסר הזה וגם לחשוב על הברוזים האלה באותו זמן.זה מוזר.לא צריך לחשוב הרבה כשמדברים עם מורה.פתאום אבל הוא הפסיק אותי באמצע הקשקושים.תמיד הוא מפסיק אותך באמצע. "מה דעתך על כל העניין הזה,בחור?הייתי מאוד מעוניין לדעת.מאוד מאוד." אתא מתכוון לזה שהעיפו אותעי מפנסי וכל זה ?"אמרתי.רציתי ככה שהוא כבר יכסה את החזה שלו עם הבליטות.זה לא היה הנוף הכי יפה בעולם. "אם אינני טועה,דומני שהיו לך קשיים גם בבית-ספר ווטון וגם באלקטון הילס."הוא לא אמר את זה רק בצורה סרקסטית,אלה גם קצת ברשעות. "לא היו לי כל-כך הרבה קשיים באלקטון הילס,"אמרתי לו."לא בדיוק העיפו אותי משם או משהו כזה.ככה פשוט הסתלקתי משם." "מדוע,אם מותר לי לשאול?" "מדוע?הi ,זה סיפור ארוך,המורה.זאת אומרת ,זה די מסובך." לא התחשק להתחיל להסביר לו את כל העניין .הוא בין כה וכה לא היה מבין. זה בכלל לא מסוג הענינים שהוא חזק בהם.אחת מהסיבות הכי חשובות שעזבתי את אלקטון הילס היתה שהייתי מוקף שם פרצופים מזויפים.זה הכל.היו שם המונים כאלה.למשל,היה שם המנהל האס,שהיה הממזר הכי מזויף שהכרתי בחיי. אלף פעמים יותר גרוע מתרמר הזה.בימי ראשון למשל,היה האס הזה מסתובב ולוחץ ידים להורים של כל אחד,כשבאו לבקר בבית-ספר.הוא היה מקסים נורא כזה וכל זה.חוץ מאשר למי שהיו לו הורים זקנים עלובים שנראים קצת משונים. הייתם צריכים לראות מה הוא עשה עם ההורים של זה שגר אתי בחדר.זאת אומרת, אם האמא של אחד התלמידים היתה שמנה או שנראתה מיושנת או משהוא כזה,ואם האבא של מישהוא היה אחד מהאנשים האלה שלובשים את החליפות האלה עם הכתפים הרחבות ונעלים שחורות-לבנות מיושנות כאלה,אז היה האס הזה רק לוחץ להם את היד ונותן להם חיוך מזויף והיה הולך ומדבר,איזה חצי שעה אולי עם ההורים של מישהו אחר.אני לא יכול לסבול דבר כזה.זה משגעאותי.זה כל כך מדכה אותי שאני משתגע.כמה שאני שבאתי את אלקטון הילס המחורבן הזה. "גנוב" מהתפסן בשדה-השיפון

שמע אני חצי גנוב זה בטוח

מתוקף היותי חצי רומני מטעם אבי.. וחייב לומר שעדין מעדיף לחם שחור על השיפון הזה אבל נו על טעם וריח אין על מה להתווכח מחר בבוקר רץ למאפיה להביא לך שיפון מה לשים עליו? טאי

br-kod

New member
לטאי,רשימה מבית המאפה.

תשים את אנושית ותאפה את זה "וואל-דאן" ולא לשכוח להזריק לזה קורט ממך.

אנושית~

New member
ככה? אוקיי משנה טקטיקה

הנזיר הלמדן יושב בלילה ,על חצובת בדיל ומתבונן נכוחה הדברים שמתוך הלילה הבודד,מזמינים מסקנות נטולות פקפוקים אי נוחות ,פחד,אימהגורלית-אלה הן ואותן השררה מפנקת ,המלכות חובקת הכל נעשה :רוחו מיהרה,חברו היקר בני משפחתו התומכת ימצאו אותו במותו למרגלות המיטה..קוראים אם יש בכם חוכמה חשבו..אספסוף חילוני רדוד הקשיבו לחרוזי ..אסטרולוגים שוטים ,ערב רב התרחקו הניחו למעריצים לקדש את רמזי הלביא הצעיר יגבור על הסב בשדה קרב איש מול איש שתי אבחות באחת ,עיניים בכלוב של זהב ,וכמו גסיסה המוות יבוא חישלכל זמן ועת לכל חפץ תחת השמים..מה שהיה כבר הוא ואשר להיות כבר קרה ואלוהים יבקש את הנרדף עבה יותר מכל מלך אנגלי שנולד למלוכה ,האומלל יהיה אנוס לשבת על כסאו ללא חוק ,ללא אמונה,הארץ תקיז את דמה כה קרובה העת עד שקשה לחשוב "גנוב"מהנביא והיה אם יופיע התפסן שוב...המשך יבוא

למעלה