המשך מהפוסט הקודם. היא עזבה ונשאר לי חרטה עמוקה

המשך מהפוסט הקודם. היא עזבה ונשאר לי חרטה עמוקה

אז ככה, היה לי קשר עם מישהי 4 שנים. היא בת 26 ואני 31, לא היינו מוגדרים.
היא אהבה אותי עד אין סוף ורצתה כ"כ שנהיה ביחד,כל תקופה היא עשתה לי שיחה ואני מהתחלה אמרתי לה שאני לא פנוי רגשית (דברים שקרו לי בחיים שמנע ממני לפתח קשר אינטימי). ואני מנגד היה לי נח ממה שקיבלתי ממנה בזמן שהמשכתי לפלרטט ולהנות ולצאת הרבה
בזמן שהיא בבית נרקבת. נתנה לי הכל, ואני לא הערכתי שום דבר. היא החליטה לסגור את הברז ועכשיו אני מרגיש את החוסר. נסינו לחזור, זה החזיק לכמה ימים והיא אמרה שהיא רוצה זמן לעצמה (יש לה גם קצת תיסבוכים עם המשפחה,עבודה וכו')
עכשיו מתחיל לצוף לי כל הגועל שלא נתתי לה להיות חלק מהחיים שלי ועכשיו שהיא עוזבת אני מעריך את זה. ממש כואב לי על זה
מה לעשות?

שלום

אולי עדיף לקחת את הקשר יותר לאט ולפי מה שמרגישים ונהנים ביחד. חשוב להיות אמתי בביטוי רגשי. מוטב שתתחילו מידידות ותחזקו את הקשר ואת האמון בהדרגה, ואולי פעם יהפוך הקשר לחברות טובה. אם לא, תישארו בקשר ידידות רגשי ויפה.
&nbsp

סאני381

New member
מה אתה מרגיש כלפיה?

עכשיו אתה פנוי ריגשית?אתה בשל לקשר?אתה מסוגל להתחייב אליה?אתה רוצה להתחייב אליה? תחשוב קודם כל אם עצמך מה אתה באמת רוצה,אם באמת יש לך רגשות אליה ואתה לא רוצה סתם להיות איתה עוד פעם בגלל שזה נוח מאוד,אז תילחם עליה

אני רוצנ לחזור אליה

אבל מאוד התבאסתי שהיא החליטה להתנתתק ממני.
היא שולחת הודעות מאתמול
ואני מתעלם
רציתי לתת לה להרגיש בחסרוני והיא ממש משתגעת מזה

סאני381

New member
בקיצור שנכם משחקים משחקים

בהתחלה היא אמרה לך שהיא רוצה לנתק את הקשר כי היא רצתה שתלמד להעריך אותה,ועכשיו אתה מתעלם ממנה מאותה סיבה,מציע לך להפסיק עם השטויות האלה,דרך אגב לא ענית לי לגבי מה ששאלתי אותך, על הרגשות שלך כלפיה(זה שאתה רוצה אותה זה לא אומר שאתה אוהב אותה)וגם על שאר השאלות,אתה לא חייב לענות אבל משתמע מזה שגם אם תחזרו זה לזה אתה עדיין תקח אותה כמובן מאליו ולא תוכל להתחייב אליה,אם זה מה שהולך לקרות אז אולי תרחם עליה ותשחרר אותה

למעלה