המשך לאהבה אסורה כי היא נהיית יותר ויותר

המשך לאהבה אסורה כי היא נהיית יותר ויותר

טוב אם ככה למי שלא קרא את חלק א׳ של הסיפור אני בקשר בן חמש שנים עם בחו שגדול ממני ב 14 שנים יש בנינו תקשורת נהדרת הוא מאתגר אותי אינטלקטואלית רומנטי חד חריף בעל אותן שאיפות עתידיות מבין מתחשב ומכיר אותי מקצה לקצה ,קורא אותי כמו ספר פתוח אני ממש ממש מרגישה שהוא ה״אחד״ הוא ממש רציני בנוגע לקשר
החיים מתחילים להסתבך לפני שלושה חודשים כשאני פוגשת בבחור הגדול ממני בחמש שנים שמקבל עליי רושם מוטעה בגלל כל התכשיתים שראה עליי ולבישת בגדי מעצבים לא שחסר לי חלילה אבל אני גם לא הבת של הברון רוטשילד בנוסף הוא חושב שאני גדולה בשנה מגילי האמיתי כך שהוא מודע להפרש רק של ארבע שנים .בשבוע האחרון התחלנו להתנשק נשיקות לוהטות ומגע לוהט ומחרמן בטירוף ושנייה לפני שאנחנו עוברים את הגבול יורד לי כל החשק כי זה מרגיש לי אסור כי זה באמת בגידה עכשיו גם ה״חדש״ חתיך חכם שנון מצחיק בטירוף מאתגר אותי אינטלקטואלית מושך אותי רומנטי ובעל אותן שאיפות פחות או יותר.
העניינים מסתבכים יותר משום שהחדש ירושלמי והוא היה צריך לעזוב את הצפון בסוף החודש וכך חשבתי שייגמר לו רומן אבל הא החליט לשכור דירה ולהתחיל לעבוד כאן בגללי ואילו מהצד השני הישן מוותר על טיסת עבודה בת שלושה שבועות של כיף כי הוא לא יכול להיות בלעדיי יותר מיומיים
אני נקרעת בין שני עולמות אני כותבת ובוכה מצד אחד מרגיש לי כל כך לא בסדר כי האחד לא יודע מהאחר ואני חייבת להיות ראלית ולקבל החלטה אבל איך החדש כל כך מסתורי ומלהיב אין לי מושג איך יראה איתו העתיד והישן אני רואה איתו עתיד של חיים נחמדים פשוטים לא מעניינים במיוחד כיאלו חיים טובים בלי דאגות ועם השני זה נראה לי יותר כמו לונה פארק

עם מה ללכת כי עם יאמרו לפי הלב אז אין בחירה כי אני מרגישה כלפי שניהם אותו הדבר ולכן אני לא רוצה לפגוע באף אחד ואצטרך לעשות בחירה ובמקום כזה מה ההיגיון אומר?! שעדיף בטוח על פני מסוכן או שתחושת פספוס מרה מתחושת כישלון?!
אני באמת אובדת עצות אני בוכה ממש תוך כדי כתיבה אין לי מושג איך לבחור אני מרגישה חרא כי בא לי לחיות עם שניהם ואני מבינה שזה לא יכול להימשך אבל אין לי מושג במה או איך להחליט אני רואה גילוי רצינות משניהם בנוגע לקשר . אני יודעת שאם אבחר בישן נחייה יחד מאה אחוז ובנוגע לחדש אני לא יודעת כי הכל עדיין תחת אופוריה וקסם מסתורי אבל כל פעם שאני רק חושבת עליו אני מוקסמת מאיך שהוא גורם לי להרגיש ואת מה שהוא גורם לי להוציא מעצמי חלקים שלא הכרתי בכלל

למה אהבה זה כל כך מסובך מקווה שתעזרו לי בתודה מראש ואפטימיות :(

dudix2

New member
אני לא חושב שתלכי עם ההיגיון

מצד אחד את מעדיפה לדעתי את השני, אבל צריכה יותר זמן איתו כדי לדעת אם הוא עדיף מבחינתך.
אם תחתכי עם הראשון ותספרי לו את האמת הוא יכעס עליך ובצדק ולא יקבל אותך שוב אם יתפקשש לך מערכת היחסים עם השני (אני לא הייתי מקבל).
לא יודע איך לעזור לך בפורום זה נושא לא מוסרי.

?!

אני מודעת לכך שזה נושא לא כל כך מוסרי וזה גם לא האופי שלי מטבעי אני בן אדם מאוד נאמן אך במקרה הזה אני לא יכולה לביית את הרגש :(

dudix2

New member
אני מאמין לך

לדעתי הפיתרון המוסרי זה לסיים עם אחד מהם ולהמשיך עם השני, אני הייתי מנסה את השני.
הפיתרון הלא מוסרי זה להמשיך עם שניהם עוד מספר חודשים ולבחור את הטוב שבניהם, אבל זה יגרום לך להרבה יסורים עצמיים וחוסר נאמנות לבחור הראשון שכבר עכשיו לפי ההגדרה שלי את לא נאמנה לו, אני מאמין שכנראה שזה נובע שמשהו חסר בקשר הזה איתו למרות שרשמת שהכל מצויין, אבל ציינת שקצת הייתי אומר חסר התרגשות סוחפת.

תבחרי את מה שמתאים יותר לך.

שלום

ככל שאת אוהבת יותר אדם, צרי אתו קשר יותר קרוב. עשי מה שנעים וטוב לך בכל זמן ותיהני מהקשרים. אם את מחבבת את שניהם ולא יודעת מה להחליט, נסי להתיידד עם שניהם ולאט תרגישי עם ההיכרות למי תרצי להתקרב ואז תתקרבי אליו לאט ובהדרגה ע"י נתינת רגש ואהבה.

לפילוסוף הרוחני

זה מה שניסיתי לעשות במשך ארבעה חודשים שאני בקשר עם שניהם והתשובות לא באו מאליהן

Megie

New member
זה באמת קשה

וכ"כ לא הוגן כלפי שניהם-במיוחד הראשון מבינהם...
אבל את יודעת מה?! הם באמת באמת היית אוהבת את הראשון, גם עם טילים לא היו מזיזים אותך ממנו..לא היית מגיעה למצב הזה לעולם.. כנראה הדבר היחיד שגרם לך להמשיך איתו-זאת העובדה שהקשר פשוט נראה לך הגיוני לעתיד.. אני חושבת שבזוגיות איתו את כל הזמן תבגדי, כל הזמן תחפשי ריגושים..וזה איפשהו פשוט מוכיח שהוא לא בשבילך.. כואב לי עליו, תשחררי אותו..בין אם זה יצליח עם החדש ובין אם לא..הקשר הזה אולי מלא ברגש, אבל אין שם טיפת אהבה.

למעלה