המשך יום טוב לכולנו

mamaWitch

New member
המשך יום טוב לכולנו../images/Emo42.gif

הפכתי לגמרי את היממה. ב-4.30 בלילה המצאתי את עצמי מסיימת לצפות בסדרות שהקלטתי ועם 1/2 סוודר תינוק סרוג. השתחלתי למיטה וקראתי עד אחרי 5 (דיו חיוור של הרלן קובן). מובן שישנתי עד 11.30... אז עכשיו בודקת את היום
שיהיה המשך נעים.

הלו מאמא

ומה רע בלהתחיל יום חדש שעליו נאמר פעמיים כי טוב, בצהרי היום? או שאת בטח כעת במנוחת הצהריים שלך, קרי, שלאף שטונדע. יוצאת מכאן על בהונות אצבעותי, לא להעירך.

mamaWitch

New member
לא רע, אבל

יוצא מוזר בחצות לערך, אמצע היום בשבילי, בא לי לדבר עם חברה טובה שלי. אז בדיוק נזכרתי שמזמן לא קישקשנו.... לא, לא התקשרתי. אני רוצה שהיא תשאר חברה שלי
בבוקר, חברה אחרת התקשרה ב-9.15... לה שעה הגיונית - לי אמצע הלילה. עד שעניתי לה (ב-12) היא כבר לא הייתה פנויה. שלאף שוטנדה? עכשיו
מה פתאום, זו שעה הגיונית ונורמלית... אני בטח אצנח ב-4/5... וכמו אתמול אשן כמה שעות... ושוב וחוזר חלילה ובכלל... אפילו פה לא היה אפ'חד... לא נושא... הגעתי למחצית הסוודר לתינוק שיגיע סוףסוף...
אולי נחמד להיות לא נורמטיבית אבל לפעמים לא נוח ולא יעיל

איזה מצחיקונת את, מאמא

אגב, אחרי שתסיימי לסרוג את הסוודר לתינוק, האם תהיי מוכנה לסרוג עבורי שרוולון? כזה בשחור, רך ונעים כזה... אני אספק ת'צמר והמידות.... סתםםםםםםם הבעתי משאלה כמוסה לא הגיונית...

mamaWitch

New member
מהססת להבטיח

כבר דיברנו על זה,ויש לי את זה בראש... אבל את מתארת לך איך זה: סיימתי את השמיכה, עברתי לסוודר, יש לי בתכנון (מחר כנראה) כובע וסוודר לאמא שלו - הכל באותם צבעים וכיוון עיצובי, שיוכלו לצעוד כסט מושלם לטיפת חלב...
מתכננת קדימה.

רעיון נהדר, מאמא

הסט המושלם לאמא ולנכד. בהצלחה...ואל תשכחי לצלמן את הסריגים המושלמים ולהביאם לפורום, כדי שגם אנו נהנה מיצירותיך.

mamaWitch

New member
../images/Emo51.gif בנות

ברור שאצלם... הכל, כל הזמן... אבל... כבר עכשיו נשלח רמז עבה לכיוון הכללי שלי (טוב, גם של אחרים, אבל...) על הסריגה, הבישולים וכאלה.
בסוף יעיפו אותי מהפורום

למעלה