המשך בעיה

CPUBOOM

New member
המשך בעיה

ערב טוב לכולם לפני כשבועיים ספרתי פה על הבעיה שיש לי בעית לחץ בשיעורי נהיגה. כבר כחודש לא עשיתי שיעורי נהיגדה מכיוון שאני רוצה לברר עם עצמי מה בדיוק אני רוצה ורק אז להחליט איך ממשיכים. למרות זאת ישנה בעיה שההורים שלי די לוחצים עלי להמשיך . אבא שלי ממש רוצה שיהיה לי רישיון וגם אני רוצה אבל לא עד שאני אדע איך להתמודד עם מצבי הלחץ לא סיפרתי לאבא שלי על מצבי הלחץ הקיימים אצלי כי אני חושב שזה יביך אותי המורה שלי התקשר לאבא שלי לברר מה קורה עם השיעורים שלי ואני ממש מעריך את זה מכייון שלמורה הקודם שלי לא היה אכפת מה קורה העניין הוא שאני אינני יודע מה לאמר לא שהרי אני איינני רוצה לספר לבן אדם שאני מכיר רק חודש את כל מה שעובר עלי השאלה היא האם כדאי לי לספר לאבא שלי מה אני מרגיש ? האמת היא שאני רוצה לקחת הפסקה עד שאני ילמד להתמודד. זה ברור שלעשות שיעורי נהיגה תוך כדי לחץ בידיעה שאתה סתם מבזבז את זמנך וגם כסף זה לא כדאי מה אתם אומרים אני אשמח לדעת מומחה אפילו תודה

חשוב לשתף

את הסביבה הקרובה לגבי כל שאתה חש/עובר בעת שיעורי הנהיגה. מאחר ואביך מהווה עבורך מקור לחץ בלא שיודע כי הדבר "מוסיף שמן למדורה" כדאי שגם הוא ידע לגבי תחושותיך ומצבך בעת שיעורי הנהיגה והסיבה בגללה אתה נמנע להמשיך וללמוד. יתכן ויוכל לייעץ לך, לתמוך בך או לפחות לחשוב על דרך שתועיל לך להתמודד עם לחצך. תמיכה ועידוד הינם דבר חיוני מאד עבורך. בהצלחה, טל.

למעלה