המשימה של שלושת "האדונים" נכשלה

jaycom

New member
הוא לא צדק זה סתם דיבורים.. קבל מה הוא רשם:

"אני כמעט בטוח שיוסי קיבל משימה שלא להתערב מאוד מוזר בעיני שהוא שתמיד התערב בריבים וויכוחים, בעיקר כשהיה מדובר בבת שלו, פתאום מאז שיצא מהחדר של האח הגדול לא מתערב ועוד זורק רמזים לאינה שכל "הקרמבואים אותו טעם" והמבין יבין... כמו כן, אני כמעט משוכנע שגם אינה קיבלה משימה לשגע ולהתסיס את כל הבית, כי גם אם באמת היא היתה עושה ריב בגלל הקרמבואים, זה לא היה לוקח כל כך הרבה זמן. כי אצל אינה בדיוק כמו שהיא ניצתת כך היא גם נרגעת. ואתמול זה לא היה ככה, אתמול אפשר היה לשים לב היטב (לפחות חדי העין שבינינו) שמדובר במשחק שמלווה בהגזמה פראית. גם היה אפשר להבחין היטב שהיא מחייכת וצוחקת כשהיא משחקת אותה כועסת ומעוצבנת. ואני עוד לא ראיתי אף אדם שמתי שהוא כועס ומעוצבן על באמת הוא מחייך וצוחק. כך שאני כמעט ומשוכנע שגם אינה במשימה מטעם האח הגדול. השאלה היחידה שנותרה פתוחה זה האם גם איתי בסוד העניינים או לא... וכאן אני חייב להודות שאין לי אפילו שמץ של מושג לגביו..." חחח הוא דביל.. סתם מבלבל במוח..

אני יודע שהבנת הנקרא זה מצרך יקר במחוזותיכם

אבל תנסי להתרכז וואולי תביני גם את למה התכוונתי שצדקתי. רמז: לא לדברים שכתבת, שבהם בבירור כתוב "אני חושב" קרי: זו לא עובדה. לעומת זאת שימי לב להודעה שפותחת את השרשור הנוכחי, ולדברים שכתובים זה...

jaycom

New member
חחח זה יפה שאתה משתמש בלשון נקבה

אבל אני יודע שזה משחק כי מקודם זה לא היה אז דלג זה לא עושה לי כלום.. לעניין.. מה עם הודעה שלך על כמה אינה מעבולה? אמרת שתעשה את זה...

צודק, אינה באמת יצאה מהבולה

אני בניגוד אליכן אוהדי בובליל, אובייקטיבי לגבי כל המתמודדים במשחק, כולל הפייבוריטית שלי, שכן, בהחלט יצאה מהבולה אתמול. אך אם היית שם לב אתמול בשרשור של עדכון הלילה כבר אז כתבתי שאינה בגלל ההתנהגות שלה איבדה אצלי הרבה נקודות. מאידך, מסכנה אינה, היא כולה רצתה את הקרמבו שלה. ואני ממש לא חושב שהיה צריך לעשות עליה כזה עליהום...

jaycom

New member
קבל מה כתבת על אינה

"אתמול אפשר היה לשים לב היטב (לפחות חדי העין שבינינו) שמדובר במשחק שמלווה בהגזמה פראית" לחדי העין? חחח מה תעדיף, משקפיים או עדשות?

בפעם האלף: לא על זה אמרתי שצדקתי

וחוץ מזה, אינה באמת הגזימה אתמול בלילה, עד כדי כך שזה נראה כמו הצגה. לא ראית איך היא חייכה וצחקה כל הזמן? מי מחייך וצוחק כשהוא כל כך כועס ומעוצבן?

jaycom

New member
מי מחייך וצוחק כשהוא כל כך כועס ומעוצבן?

מ-ע-ב-ו-ל-ה אז למה אתה עכשיו הולך מסביב ומבלבל לי את המוח? אתה יודע שטעית ולא מודה בזה.. אבל הכי חשוב.. למה לפני שידעת את התוצאות של המשימה, היית נחרץ באמת שלך.. ואמרתי לי שאתה מוכן להודות שאינה היא מעבולה במקרה ואני צודק ואתה טועה. בינתיים כל הפסטיבל הזה שאני עושה פה, לא עושה לך טוב... זה רק מוציא אותך טמבל בכל הודעה.

אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה

אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה אינה מעבולה מבריקה?מתנהלת על פי אסטרטגיות? ואני אומר: פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

jaycom

New member
חחח תן לו להוציא את זה.. הוא התחייב..

היה גיבור גדול לפני.. עכשיו מוציא את עצמו מה זה קטן..

תקרא את התגובה שהגבתי לך למעלה יותר...

אני בניגוד לשאר פה, תמיד אובייקטיבי, ושצריך להודות שטעיתי, אני מודה. מה שאי אפשר לאמר על אף אחד מכם אוהדי בובליל.

jaycom

New member
תראה לי הודעה שכתבת שהיא מעבולה

כמו שאמרת שתעשה..

jaycom

New member
עאוור חחחחח אני...

תרשה לי לצטט הודעה שלך: "אני כמעט בטוח שיוסי קיבל משימה שלא להתערב מאוד מוזר בעיני שהוא שתמיד התערב בריבים וויכוחים, בעיקר כשהיה מדובר בבת שלו, פתאום מאז שיצא מהחדר של האח הגדול לא מתערב ועוד זורק רמזים לאינה שכל "הקרמבואים אותו טעם" והמבין יבין... כמו כן, אני כמעט משוכנע שגם אינה קיבלה משימה לשגע ולהתסיס את כל הבית, כי גם אם באמת היא היתה עושה ריב בגלל הקרמבואים, זה לא היה לוקח כל כך הרבה זמן. כי אצל אינה בדיוק כמו שהיא ניצתת כך היא גם נרגעת. ואתמול זה לא היה ככה, אתמול אפשר היה לשים לב היטב (לפחות חדי העין שבינינו) שמדובר במשחק שמלווה בהגזמה פראית. גם היה אפשר להבחין היטב שהיא מחייכת וצוחקת כשהיא משחקת אותה כועסת ומעוצבנת. ואני עוד לא ראיתי אף אדם שמתי שהוא כועס ומעוצבן על באמת הוא מחייך וצוחק. כך שאני כמעט ומשוכנע שגם אינה במשימה מטעם האח הגדול. השאלה היחידה שנותרה פתוחה זה האם גם איתי בסוד העניינים או לא... וכאן אני חייב להודות שאין לי אפילו שמץ של מושג לגביו..." עלק תסתכל בהודעה למעלה.. חחחחחח איזה בדיחה אתה.. לא כתבת "אני יודע בעקבות אתמול שאינה מעבולה" חחח עוד לא ראיתי את זה.. עלק אומר לי תסתכל למעלה..

תלמד הבנת הנקרא בנאדם

"כמעט בטוח" זה לא "בטוח", או אם תרצה "בטוח עם ספק". ותפסיק כבר להיות קטנוני עם המעבולה.

jaycom

New member
כתבת שאינה יצאה מהבולה

לא אמרת שהיא מעבולה.. לא רק עפ"י המקרה אתמול.. אז אל תלך מסביב

למעלה