המשימה - אי בודד

אורית 36

New member
פפ סתם קפצתי ...

איש פשוט כבר חילק לי תפקיד מארחת ... איש, זה לא לי ... אבל גם אני אהיה עם המיוחד שלי. כייף לא ? איש ..ת`קרב שניה עוד כמה יהיו עם המיוחדים שלהם. האהובים שלהם. ותגיד לשף שאנחנו אוהבות גורמה. ותודה אורית 36

שרית.

New member
טובה במספרים ....!

לכל החכמים שמנסים ושואלים וואו טובה במספרים ? אני מנהלת חשבונות זוכרים ... ;-) שרית ...

phantom

New member
תוספת אם אפשר...

פטישון היה לוקח את הקלשון כי הרי החיים הם ביד הלשון. מרי-לו היתה לוקחת בודאי מזומן וגם כרטיס אשראי. הרקדן את י פ ע ת היה מביא לתפארת, וגם אם כל הדרך היתה מקטרת על הספל החדש היא לא היתה מוותרת. יעל^ היתה מביאה את הפרגולה בצד תשב שלא יפריעו לה. פפצ`וק היתה מגיעה עם ביקיני זעיר אולי כך אותה סוף סוף מישהו יזכיר. ארז* ישב בצד ובה יביט עד שיקבל כאפה ממאיה כוכבית. אורית36 עם סלסלת תותים על קצפת ויתרה, חיים קשים. Cגל עם משחזת בשביל הלשון מסכן יהיה זה הקורבן הראשון. סקסו יגיע בלי רעד וחיל בידיו הספר ``למסייבר המתחיל``. תפוחית תבוא ועל פניה מבט נרגש ובידיה כמובן צנצנת של דבש. טלי תגיע עצבנית ועם קריז רק חסר פה למישהו שהוא יבריז. מסטר יגיע עם מלאי של האות ח` אולי כאן לפחות יכה על חטא. חגית22 תופיע ועל גבה שק גדול שחס וחלילה לא יהיה מה לאכול. דידי(בת) עם שווארמה בפיתה רצתה לאפה אבל לא הספיקה. יובלל תגיע לחגוג פה את החג ותשעשע את כולם במופע דראג. TAL תבוא לחפש פה את עופר אחרי שהקניבלים ביקשו עליו כופר. תחפש, תחפש ולא תתייאש מקסימום תעשה אותו על האש. תותי המתוקה ושיר טל יפיעו בלי סיבה כי שמעו שיש פה מסיבה. ואם הן תעלמנה להן פתאום אז הן בטח איתי, הפנטום.

patishon

New member
פנטום

יפה פנטום .... אני מבין שעברת לדגם משופר... ממני דון חואן פטישון.

גילית.

New member
פנטום-פשוט ניפלא

פנטום, זה פשוט ניפלא, סולחת לך, למרות שלא היזכרת אותי, גם בתיקון השני שלך, חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי גם את השורה על מסטר, שמכה על חטא,ח`, וכמובן את שאר החריזות, ממני גילית, שכותבת בצ`אט, בשורות, קצרות, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוףףףףףףף נידבקתי מהצחוק של מסטר חחחחחחחחחחחחחחחחחח אז ביי בינתיים, גילית

שרית .

New member
פנטום

הרבה תודה על התוספת מקסים למשימה הבאה , מצאתי שותף חדש :cool: שרית...( שוב הקפצתי לך ...)

שכחו אותי בבית...3

כן זו לא הפעם הראשונה אותי לא מעניין גם אני באה אתם תראו ודווקא לכם לא מביאה כלום מתי זה?.....

שריתת.

New member
ofer בשבילך שוב

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף צריך מלל אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף שבת שלום שרית...

The ofer

New member
שריתתתתתתתתתתת

שרית מליהי קיבלה משימה שיקשקה, רעדה ,נעשתה אדומה אבל מייד נרגעה, אזרה כוחות לא כמו אחרים שהתחילו למחות כתבה שיר יפה, ממש עולמי עכשיו בפורום אני חושש למקומי שרית כתבת פה שיר ענק שאותי מצחוק כמעט חנק מה אגיד לך יהלום רק שמתגעגע ושבת שלום

שריתת.

New member
ארבלי ........

שבת שלום לך ארבלי אתה עדיין על האי ... תעשה חיים וחזור מהר אתה חסר לנו במיוחד לפטישון .... שרית ...

למעלה