המשיח בדרך, והוא בא עם אוטובוס של אגד. חדש!
מחזירים עטרה ליושנה בקריות: קווים לחוף הים, גם בשבת !!!! חדש מאגד קווים לחוף דגניה ולחוף כאן בקרית חיים. החל מ2.7 תפעיל אגד שני קווים חדשים לחוף קרית חיים, חוף כאן וחזרה: קו 1: יופעל בשבתות בלבד במסלול הבא - יציאה מצור שלום ונסיעה במסלול קו 54 עד צומת הצריף, פנייה ימינה לשדרות אח"י אילת, המשך לדגניה, חוף ק.חיים, שדרות טרומן עד חוף כאן (תחנת 51א'). יציאה מצור שלום פעם בשעה בשעות 0830-1130. בכיוון ההפוך יופעל במסלול זהה לחלוטין: יציאה מחוף כאן לאורך שדרות טרומן, שמאלה לדגניה, אח"י אילת, שמאלה לשדרות ההסתדרות, דרך עכו, פנייה ימינה בצומת אפק והמשך במסלול קו 57. לצערי, הלו"ז לא מופיע באתר אגד בכיוון נסיעה זה. קו 4: יופעל בכל ימות השבוע במסלול הבא - יציאה מגבעת טל, נסיעה במסלול קו 64 עד צומת קרית אתא, המשך (מסלול 59 עד כיכר צייזל) ישר לחלוצי התעשייה, ימינה בהום סנטר לרחוב האצטדיון, שמאלה לדגניה, וימינה בטרומן עד חוף כאן. בכיוון ההפוך מסלול זהה: טרומן, שמאלה לדגניה, ימינה לאיצטדיון, שמאלה לחלוצי התעשייה, ישר לקרית אתא והמשך במסלול קו 64. לו"ז הקו מקרית אתא: ימי א'-ה':בכל שעה בשעות 0810-1510. ימי ו':0810, פעם בשעה בשעות 0905-1205, 1315. שבתות: 0810-1310 פעם בשעה. לו"ז הקו מקרית חיים: ימי א'-ה': 1115-1715 פעם בשעה וב-1805. ימי ו': 1115-1515 פעם בשעה וב-1700. שבתות: 1215-1715 פעם בשעה וב-1805. נסיעה טובה. מחכים למשיח האמיתי... ההודעה באתר אגד לוחות זמנים
מחזירים עטרה ליושנה בקריות: קווים לחוף הים, גם בשבת !!!! חדש מאגד קווים לחוף דגניה ולחוף כאן בקרית חיים. החל מ2.7 תפעיל אגד שני קווים חדשים לחוף קרית חיים, חוף כאן וחזרה: קו 1: יופעל בשבתות בלבד במסלול הבא - יציאה מצור שלום ונסיעה במסלול קו 54 עד צומת הצריף, פנייה ימינה לשדרות אח"י אילת, המשך לדגניה, חוף ק.חיים, שדרות טרומן עד חוף כאן (תחנת 51א'). יציאה מצור שלום פעם בשעה בשעות 0830-1130. בכיוון ההפוך יופעל במסלול זהה לחלוטין: יציאה מחוף כאן לאורך שדרות טרומן, שמאלה לדגניה, אח"י אילת, שמאלה לשדרות ההסתדרות, דרך עכו, פנייה ימינה בצומת אפק והמשך במסלול קו 57. לצערי, הלו"ז לא מופיע באתר אגד בכיוון נסיעה זה. קו 4: יופעל בכל ימות השבוע במסלול הבא - יציאה מגבעת טל, נסיעה במסלול קו 64 עד צומת קרית אתא, המשך (מסלול 59 עד כיכר צייזל) ישר לחלוצי התעשייה, ימינה בהום סנטר לרחוב האצטדיון, שמאלה לדגניה, וימינה בטרומן עד חוף כאן. בכיוון ההפוך מסלול זהה: טרומן, שמאלה לדגניה, ימינה לאיצטדיון, שמאלה לחלוצי התעשייה, ישר לקרית אתא והמשך במסלול קו 64. לו"ז הקו מקרית אתא: ימי א'-ה':בכל שעה בשעות 0810-1510. ימי ו':0810, פעם בשעה בשעות 0905-1205, 1315. שבתות: 0810-1310 פעם בשעה. לו"ז הקו מקרית חיים: ימי א'-ה': 1115-1715 פעם בשעה וב-1805. ימי ו': 1115-1515 פעם בשעה וב-1700. שבתות: 1215-1715 פעם בשעה וב-1805. נסיעה טובה. מחכים למשיח האמיתי... ההודעה באתר אגד לוחות זמנים