המשטרה מנסה להגן על הכבוד האבוד שלה וזה מגיע למצבים הזויים. התוכנית המלאה - משטרה בהפרעה, תשודר במהדורת השבת.

רוב הזמן נח

Well-known member
שוטרת לשעבר שחיה בקושי עם מעט כסף שיש לה, נתבעה כי רשמה תגובה בפייסבוק |פנים|

צילום מסך (75069).png

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
צריך שמישהו (המחוקק?) יבדוק את הפעילות של קצין השיימינג של המשטרה. הפעילות שלו זה למצוא מי משמיץ באופן אישי שוטרים וכותב עליהם הכפשות. ולא למצוא כל מי שהגיב (תגובה קשה ככול שתהיה) נגד פעילות המשטרה או השוטרים. כי אז זאת פגיעה קשה בחופש הביטוי.

Harrington

Well-known member
מנהל
יבוא יום הגולשים כאן יבינו שלא כל העולם צופה או מאזין לאמצעי התשקורת שהם חושבים שהינם היחידים במדינה, ולא רק יפתחו שרשורים אלא גם יציינו על מה הם מדברים. אני משוכנע, יבוא יום כזה.

רוב הזמן נח

Well-known member
יבוא יום הגולשים כאן יבינו שלא כל העולם צופה או מאזין לאמצעי התשקורת שהם חושבים שהינם היחידים במדינה, ולא רק יפתחו שרשורים אלא גם יציינו על מה הם מדברים. אני משוכנע, יבוא יום כזה.
ננסה למצוא את האיטם. אני מביא חדשות שאני רואה מהטלויזיה ולא תמיד יש איטם בשלוף לשים כאן.

Harrington

Well-known member
מנהל
ננסה למצוא את האיטם. אני מביא חדשות שאני רואה מהטלויזיה ולא תמיד יש איטם בשלוף לשים כאן.
מצידי אל תביא. רק אומר שזה לא מאפשר שום דיון, אלא אם מישהו במקרה לחלוטין הסתכל על אותו ערוץ שאתה נוהג להסתכל בו. מה לעשות שיש אנשים שצופים בדברים אחרים, כאלה שלא צופים כלל, ועוד.

רוב הזמן נח

Well-known member
מצידי אל תביא. רק אומר שזה לא מאפשר שום דיון, אלא אם מישהו במקרה לחלוטין הסתכל על אותו ערוץ שאתה נוהג להסתכל בו. מה לעשות שיש אנשים שצופים בדברים אחרים, כאלה שלא צופים כלל, ועוד.
אבל רשמתי לך בקצרה את המקרה. אחת שאין לה כסף רשמה תגובה לכתבה בפייסבוק. ואז תבעו אותה בחמישים אלף. בשביל זה קצין השיימינג קיים?

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל רשמתי לך בקצרה את המקרה. אחת שאין לה כסף רשמה תגובה לכתבה בפייסבוק. ואז תבעו אותה בחמישים אלף. בשביל זה קצין השיימינג קיים?
מה שרשמת לא מהווה מספיק מידע בשביל לדעת במה דברים אמורים, להיחשף בעצמי לנתונים וכו'. כאמור, אני לא הכתובת לספר לך איך להעלות דברים. רק אומר -בין השאר מאחר וכמדומני אתה נוהג כך רבות- שעבורי זה מאיין כל אפשרות לדיון רציני.

רוב הזמן נח

Well-known member
מה שרשמת לא מהווה מספיק מידע בשביל לדעת במה דברים אמורים, להיחשף בעצמי לנתונים וכו'. כאמור, אני לא הכתובת לספר לך איך להעלות דברים. רק אומר -בין השאר מאחר וכמדומני אתה נוהג כך רבות- שעבורי זה מאיין כל אפשרות לדיון רציני.

יהיה לך זמן להתכונן. מה שהיה היום היה רק תקציר. התוכנית המלאה בנושא תהיה במהדורת השבת

-משטרה בהפרעה --במהדורת   השבת.png

רוב הזמן נח

Well-known member
משטרה בהפרעה. התוכנית המלאה במהדורת השבת. מסתבר שזאת תופעה ולא מקרה יחיד. -משטרה בהפרעה --במהדורת השבת.png

רוב הזמן נח

Well-known member
תראה בנתיים מה בוקי אמר..

למעלה