המשחק נראה על הפנים !!

laserman

New member
המשחק נראה על הפנים !!

עברו כבר יותר מ-7 שנים מאז שעזבתי את המשחק אח נוסטלגיה, רציתי לחזור ולראות איך הוא, אבל לפי מה שאני רואה בטבלה את אותה המדינה כמה פעמים רק עם שינוי של אות באנגלית, נראה שיש יותר מדי רמאים, למרות זאת, חבל רציתי להנות שוב מהמשחק, למי שכן זוכר אותי, שמי אורון ואחד ממייסדי קומונת "פליטי מפקד הצבאות", וברית FULLHOUSE, מדינתי היתה Dreamquest, והיא היתה המדינה היחידה שהיתה בלתי מנוצחת, תמיד ההיתי בחופשה אבל היה באפשרותי לתקוף עם מרגלים בלי שיתקפו אותי, הפלנו מדינות רבות בזכותי, כל הרמאים נפלו, וחזרו חדשים, אומנם זאת אומרת שההיתי רמאי, אבל עם טעם טוב ולא נסחף כמו אותה מדינה שרואים בטבלה כמה פעמים... אז אני רואה שרונס עדין פה, רונס, מה קורה עם אחיך ערן ? ומי עכשיו מנהל את הענינים, שמעתי שזה מישהו שאני מכיר ??? אחי AJANANAS אמר לי שאני מכיר אותו. בכל מקרה צרו קשר למי שזוכר אני אשמח לדבר, וד"ש ממשה
למי שזוכר :)

Yogev1982

New member
שלום שלום

לשאלתך ערן יצא מהמשחק כיום המשחק מנוהל ע"י ויקטור ורון

laserman

New member
וואו יוגב אתה עדיין חי ?

אל תגיד לי שאתה עדיין מנהל את ARENA... לפחות מישהו שאני זוכר :)

laserman

New member
ויקטור מוכר לי ?

או שזה מישהו חדש ? איזו מדינה היתה לו, או מה הכינוי שלו היה בתפוז ?

Yogev1982

New member
victor27

היה שחקן חזק ובסוף קנה את המשחק ופרש לגמלאות ממשחק פעיל

laserman

New member
nice

אני עדיין לא מאמין שאתה פה, וואי, תזכיר לי מי היתה הברית החזקה בטבלה בתחילת המשחק, אני זוכר שהפצצנו להם תחיים ואז הם פרשו :)

laserman

New member
nice

אני עדיין לא מאמין שאתה פה, וואי, תזכיר לי מי היתה הברית החזקה בטבלה בתחילת המשחק, אני זוכר שהפצצנו להם תחיים ואז הם פרשו :)

סבא 1

New member
פששששששששששששש

איזה כבוד ! בוא ניראה אם תזכור אותי אני אין ספק זוכר אותך ! יש פה עוד כמה מהותיקים אתה מוזמן לחזור ( למרות שאני האמת בדרך לצאת) . מה אם אבא ואחיך ? עד היום יש לי כל מיני שטויות שקובי שם ברשת בשבילינו בקמונה אני אומנם פרשתי לפניכם בהרבה אבל ראיתי שקמונה המשיכה לתקיים הרבה זמן. מה עם תניס האלף, דרייקר אתה יצאה לך להיות בקשר עם מישהו ? ואו אני כבר לא זוכר שמות אבל אין ספק שאני מתגעגע לאותה תקופה כמו כן רואים את מידן לפעמים צץ פה ועוד כמה

laserman

New member
ברוררררררררררררררר

שאני זוכר אותך קשיש שכמוך, סתאם נכנסתי לקישורים שלי וראיתי את מפקד הצבאות שם, וברור שאני לא חוזר, המשחק הפך להיות סתאמי ומפגר, חוץ מזה שלא ממש קשר לבנות מדינות ולהשמיד את כולם, עדיין יש לי את הנוסחה למדינות בלתי מנוצחות, אני יכול לשים מדינה בחופשה והיא רק תוקפת עם מרגלים, בנוסף כמנסים לתקוף אותי, זה נותן להם הודעת שגיאה שאני בחופשה :) ועדין יש לי את הנוסחא של שידרוגים חינם, וכמובן אפשר לקנות את הכוח, כמה שעות ואני מסדר מדינות שמשמידות את כל הבריתות הללו :), אבל זה ממש משעמם, אני משחק ב-WOW כבר 6 שנים מאז שעזבתי את GINDIS, היו צחוקים, היה כיף, אני רואב שכמה נשארו, ושמתי לב שדויד פרש בדיוק שחזרתי, חבל שאנשים פשוט לא יודעים איך להנות מהמשחק מאשר לבנות בריתות ולקלל אחד את השני, בכל מקרה סבא, ד"ש ממשה
, אבל אני לא חוזר זה ברור, פתחתי מדינה חדשה רק לראות מה השתנה, מה זה החרטא הזה כמה מדינות בחשבון אחד, צריך לתת לאנשים לעבוד קשה, לתת להם לפתוח כמה אימיילים בשל עוד מדינות, אם אתה זוכר ;)

laserman

New member
שחכתי לציין...

אם כבר אחים, שחר גר באילת עם חברה, תומר גר איתו חצי שנה ופרש לתל אביב, אני גר עם חברה בפרדס-חנה ועובד... קובי עדיין משוטט באינטרנט, ואמא שלי איתו, הם מכורים לפייסבוק והמשחקים שיש שם... אני פשוט מכור ל-WOW, אז ככה שלי יש מה לעשות, לא חשבתי אפילו לרגע לחזור ל-GINDIS היתה תקופה והיא נגמרה, FULLHOUSE עשה את שלו, ואני רואה שדויד המשיך מסורת עד מתי שהוא יכל, אז סתאם קפצתי לביקור, ולא משה
לא יחזור להרפתקה נוספת, תודה לאל
, אחרת ההיתי פשוט מחורפן יותר :)

סבא 1

New member
מלך התגעגעתי למשה ! ../images/Emo6.gif

עעכשיו רק ניזגרתי מי זה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. ואי יצאה לי דימעה אין ספק שזו הייתה אחד התקופות היפות של גינדיס בכל אופן שיהיה לך בהצלחה בכל אשר תילך ודבר איתי ב MSN אם בא לך. נ.ב אורן הזובי גם קצת פה וקצת לא הנקניק הזה

NSW

New member
חחחח אורון יא תותח אני גיליתי את Dreamquest

ואז גדלת אצלי בשלוחה בGOD MODE ככה קראנו לזה חחחח - כלומר להיות עם המדינה בחופשה ולהמשיך לגנוב לאחרים תוך כדי חופש. עד שבסוף דווחתי על זה לערן והוא סתם את זה
צריך להיות לי תמונה שמורה איפשהו של השלוחה שלי עם כל המדינות שלך חבל שדאמבי לא כאן כבר מה קורה איתך תותח רוצה לחזור?

laserman

New member
מי זה ?

וואלה אחי אתם כל הזמן משנים את השמות שלכם כבר אי-אפשר לדעת מי זה מי, שנית FFS עדיין TheHappyChef עד שקברנו לכם תתחת ואתם חוזרים שוב, אוווווווווווף, אבל היה כיייייף לשדוד אתכם ועוד כמה מדינות בטבלה, יום אחרי יום אני שודד אתכם עם מרגלים ואתם מתהפכים בקבר כי לא היה אפשרי לתקוף אותי, איך שהיה לי את הבאג הזה פשוט היה כיף חיים, ואני,קובי,שחר וכל החבר'ה פשוט ההינו נקראים מצחוק, תאמת ואתה חייב להודות שלקח לערן חודשים לפתור את הבעיה הזאת, לאחר מכן הגיע הזמן לרמות עם השידרוגים חינם, וואלה לא בזבזנו אגורה על שידרוגים, ואם אתה זוכר אחי היה בעשיריה הפותחת לאחר הרמאות הזאת :) אבל אין מה להגיד היה בלאגאן אחד גדול, כל אחד מאיתנו היה עם יותר מ-10 מדינות חזקות, שדדנו לכולם אדמות, פירקנו לכולם תתחת, אבל אין מצב שאני חוזר לזה, כמו שאני רואה, לא עצרו את עניין המדינות הכפולות, ככה שזה לא ממש כיף ואני ממש לא מתגעגע לשטויות האלה, אם ההיתי חוזר גם משה
יחזור, ואין לי כוח בשבילו, הוא מחרפן אותי :)

NSW

New member
זה יועד אל תגיד שאתה לא זוכר אותי ../images/Emo10.gif

למעלה