המשחק "מערוץ הופ"

freak2100

New member
המשחק "מערוץ הופ" ../images/Emo6.gif

סתם נתקלתי היום במשחק די טוב בSuper Smash Brother: Melee, שלא מזמן אנשים פה טענו שהוא ילדותי.... http://youtube.com/watch?v=ZiolNF4fKRE הגרפיקה שלו היא לא הגרפיקה של הדור הבא, במיוחד כי זה משחק של הדור הקודם
אבל זה משחק מעולה (והגרפיקה שלו לא רעה בכלל - מאוד חלקה וטובה... פשוט לא מציאותית, ובלי אפקטים מדהימים שאפשר לעשות בPS3)

cso

New member
רק הוכחת שאני צודק ../images/Emo13.gif

את זה אתה משווה לTEKKEN? מה שרואים כאן, זה שועל מקפץ (הרבה) על יצור סגול (לא מזוהה). אם לזה אתה קורא גרפיקה, אז אתה מוזמן להעיף מבט על אקסבוקס 360 מובר לטלויזית lcd ברזולוצית 1080P. תראה איך נראה משחק על רזולוציה של: 1920x1080, עם כל האפקטים של האור וצל, הצללות, אנטיאליזינג ועוד, אני רוצה לראות אותך ממשיך לשחק את השועל המקפץ הזה
. בתור דוגמה, ראיתי את המשחק הסנדק על האקסבוקס הרגיל, והוא היה יפה, אבל אני משחק אותו על האקסבוקס 360 ולא יכול לעזוב אותו. אני בפה פעור מהגרפיקה, העשן שיוצא מהמכוניות, העשן שיוצא מהביוב, העיתונים שמתעופפים, האור שיוצא מהמכוניות ומפנסי הרחובות, הצבעים.. הכל...

freak2100

New member
להשוות את זה לTEKKEN? מה פתאום../images/Emo70.gif

טקן הוא אולי המשחק הגרוע והילדותי ביותר בהסטוריה... בעצם כל ה"זא'נר" שלו... נכון שלפעמים זה נחמד להוציא את העצבים על הקונטרולר, אבל לקרוא לזה משחק רציני זה לעשות צחוק מכל עולם הגיימינג... ואם אתה בכלל משווה את זה לTEKKEN זה רק מוכיח את הטענה שלי שכל עוד משחק נראה טוב לא איכפת לך בכלל מה המשחקיות שלו... כי תסלח לי מאוד, אבל לTEKKEN אין משחקיות, זה סתם ללחוץ על הרבה כפתורים... אה, סליחה, יש כאלה שרוצים להיות "טובים בטקן" אז הם גם לומדים את הקומבואים בעל פה, כי פשוט להיות שחקן טוב זה לזכור דברים בעל פה בדרך כלל
שמע, אם אתה מציע לי TEKKEN או טטריס אני הולך על טטריס, שם לפחות משחקים, עושים משהו....

AUMAGA

New member
מסכן אחד מרחם עליך

זה מראה כמה אתה מבין במשחקי מכות שאתה אומר ככה על המשחק הכי טוב ונמכר בהיסטוריה של המשחקי מכות .
דפוק .

freak2100

New member
מסכן אחד אני מרחם עליך

זה מראה כמה אתה מבין במשחקי מכות שאתה אומר על טקן שהוא המשחק הכי טוב בהסטוריה של משחקי המכות (בסמיכות - "משחקי המכות" ולא "המשחקי מכות").
דפוק.

cso

New member
מה המשחק מכות ההכי נמכר?

וההכי פופולרי? העובדה שהרוב אוהב אותו, שם אותך בעמדת מיעוט, לא? הרוב חושב ש tekken זה המשחק המכות ההכי טוב, ויש כאלה שחושבים שdoa, אבל למרות שאני מעדיף את השני, אני חושב ש tekken מוביל.

freak2100

New member
ואגב...

השועל (star fox) ש"מקפץ הרבה" זה כי השחקן לחץ הרבה פעמים על הכפתור של הקפיצה וה"יצור הסגול הלא מזוהה" הוא בסך הכל בן אדם שלובש חליפה סגולה (בגד גוף סגול, כמו שx-man לובשים צהוב), קשה לראות את זה בגלל המהירות של המשחק, וכי הוא לובש כם משקפי שמש וקסדה, אז לא רואים את הראש שלו וזה נראה כאילו הוא "יצור" ולא בן אדם, אם היית רואה את זה בגודל מלא ולא בזמן משחק שהם כל הזמן זזים במקצועיות ובמהירות היית רואה שזה בן אדם... ולא, זה לא מוכיח שהגרפיקה שם גרועה, זאת גרפיקה שלפחות משתווה לגרפיקה של משחקי PS2, זה שהעיצוב של הדמויות לא לרוחך זה לא אומר שהגרפיקה גרועה, חוץ מזה שזה משחק לGC ואמרתי את זה אז מה אתה משווה את זה למשחק של הxbox360? על אף שאני כמעט בטוח שאין ל360 שום משחק שישתווה למשחק הזה מבחינת ההנאה שאפשר להפיק ממנו, אבל זאת כבר דעתי האישית...

freak2100

New member
נכון, לא שיחקתי בהם...

איזה מהמשחקים האלה יש לPS2, שאני אוכל להתרשם? אני אגיד לחבר שלי לקנות...

DOA עושה כבוד לז'אנר משחקי המכות

לצערי אין גרסאות המשך לפלייסטיישן, אז אני משחק רק בגירסה השניה. אבל גם היום אחרי 6 שנים זה עדיין משחק המכות האהוב עלי (אם WWE לא נחשב לחלק מהקטגוריה) אני גם מסכים עם מה שנאמר על טקן. המשחק שעמם אותי.

cso

New member
......

כל משחק מכות ישעמם אותך בשלב מסויים אם תשחק לבד, זה משחק "חברתי". tekken משחק יפה, אבל לא כמו DOA, שם יש מהירות יותר גדולה, תגובות נגד וכד'. אי אפשר להשוות את המשחקים הנ"ל למשחק ש FREAK הפנה אותנו אליו!!! המשחק של FREAK הוא נראה דיבילי (סליחה אם אני פוגע) ומבוסס על משחק המכות הישן STREET FIGHTER, הצלילים מזכירים אותו כולל מכות מסויימות. שימו לב לצלילים של המשחק, ממש חזרה בזמן, כאילו נינטנדו לא מתקדמים לשום מקום ועומדים בזמן.

freak2100

New member
נכון, הסאונד של המשחק רע

הוא רחוק מאוד מלהיות מבוסס על street fighter... וtekken אולי יפה, אבל משחק גרוע אם אתה רוצה לקרוא למשחק ילדותי - tekken הוא משחק ילדותי, ללחוץ באטרף על כל הכפתורים בקונטרולר את זה כל ילד יכול לעשות, בגלל זה כל הילדים הקטנים מתלהבים מטקן, כי זה כאילו הם גורמים למכות מגניבות כשבעצם זה קטעי אנימציה שהם מפעילים בעזרת שילובי כפתורים מסויימים. אני אתן לך דוגמה נניח אתה רוצה לעשות קומבו של "לתפוס את היריב, לתת לו מכה, לזרוק אותו למעלה, לקפוץ ולתת לו בעיטה שתעיף אותו". בקטן אם נניח יש דמות שיש לה קומבו כזה, אתה צריך לעשות איזה שילוב כפתורים שיגרום לדמות לעשות את כל הפעולות - לתפוז, לתת מכה, לזרוק, לקפוץ, לתת עוד מכה. בsuper smash brothers: melee אין דבר כזה! אתה רוצה לעשות קומבו כזה? בסדר. תתפוס את היריב (עם Z), תן לו מכה (עם A), תזרוק אותו למעלה (עם למעלה), תקפוץ (עם Y) ותן לו בעיטה (עם A+הכיוון שאליו אתה רוצה לתת את המכה). בSuper smash brothers: melee אתה צריך לחשוב, לתכנן... לא לשנן כפתורים בעל פה ולהספיק לעשות אותם לפני שהיריב מספיק, זה אידיוטי
לא יודע איך זה בDOA ובמשחק השני שאמרת, אם הם עובדים כמו טקן, אז תסלח לי מאוד, לא משנה כמה המסביב שלהם (הגרפיקה והסאונד) יהיה מדהים, זה אוטומטית הופך אותם למשחקים שלא שווים יריקה, כמו טקן. אם הם עובדים כמו SSBM, אז צריך לשחק בשני המשחקים ולהחליט איזה מהם יותר טוב... וכן, על אף שהגרפיקה שלהם בטח טובה יותר (לדור הבא... הגירסאות לדור הנוכחי, אם יש, סביר להניח לא עם גרפיקה טובה יותר - בטוח לא לPS2, לXBOX אולי הגרפיקה טובה יותר אבל לא בהבדל משמעותי. בכל מקרה, ל360 ולPS3 אני בטוח שהגרפיקה טובה יותר...), זה לא הופך אותם אוטומטית למשחקים טובים יותר, לפחות לא לגיימרים שמבינים עניין.

Rick Martel

New member
נסה את Soul Calibur III

הוא דומה לTEKKEN בחזות אך מבוסס פחות על 'מעיכת כפתורים'

ezaton

New member
זאת הסיבה שהוספתי לרפרטואר את ה-

PS2. לו היה SC3 ל- Xbox, הייתי מוותר בשמחה על לרכוש את ה- PS2 - מוצר מוגבל ומגמגם. אבל לפחות עם SC3, אין לי תלונות.

Rick Martel

New member
גרמת לי לגמגם

באמת טוב שיש במוצר המוגבל את Soul Calibur אחרת הינו צריכים להשאר עם כל מיני דברים מגומגמים כגון Metal Gear Solid Ico Shadow of the Colossus Gran Turismo Final Fantasy Pro Evolution Soccer 1,2 Virtua Fighter 4 Devil May Cry Guitar Hero Dragon Quest VIII Suikoden III Dark Cloud Twisted Metal Black WWE SmackDown SOCOM Ratchet Jak Okami God of War מזל שיש את Soul Calibur ממש במו ידיו וחרבותיו הציל את ה-PS2

cso

New member
מוצר מוגבל?

הפלייסטיישן 2 מביא תמורה יפה מאוד בתחום המשחקים וזה עם 6 שנים יפות שהוא קיים!!!! (תחשוב על זה) god of war metal gear solid 2/3 mark or kri ico כמובן איך אפשר לשכוח ,כל הכותרים של פלייסטיישן 1! אז לקרוא לזה מכשיר מוגבל, זה פשוט חוסר הבנה בסיסי. god of war אחד מהמשחקים שמוכיחים שיש עוד כח גרפי שלא נוצל עד לאחרונה מסתתר מתחת למכסה מנוע!

למעלה