המשחק המרכזי: מכבי חיפה - הפועל ת"א

itzikon5352106

New member
אני הולך עם הירוקים

הפועל חלשה מאוד,האם דווקא הערב היא תיתן את משחקה הטוב העונה? לא חושב.

ifa1111

New member
עד כדיך כך

מכבי חיפה בהחלט בריצה יפה. אבל האם הפועל צריכהה לתת "את משחקה הטוב העונה" כדי לנצח אותה?
סגנית המוליכה לא מועמדת לרדת לליגה א'...

itzikon5352106

New member
מכבי חיפה נכון לעכשיו בלתי ניתנת לעצירה

והפועל חוששת מאוד יוסי אבוקסיס חותם על 0-0.הוא כנראה יעלה עם 3 בלמים,ואני לא זוכר מתי הפועל ת''א עלתה במערך כ''כ הגנתי.תולים שם תקוות בשמעון הרוש כאילו הוא איזה מייקון,סך הכל הרוש הוא עוד מגן בינוני......

ריני101

New member
הוא יכול להמשיך לעלות תקוות

מכבי חיפה מקום שני ועוד יהיו הפתעות,מה שכן הפועל תל אביב שיחקה לא רע,אבל כל הכבוד לחיפה.

somone141

New member
מאוד מתחבר למערך החדש של אבוקסיס

2-3-5, עם שלושה בלמים ושני קיצונים באגפים, הלוואי שמאמנים אחרים בליגה שלנו היו מאמצים את השיטה הזו, שהיא האהובה עליי.
זו שיטה שיעילה גם הגנתית וגם התקפית. בזמנו שלמה שרף ניסה אותה בנבחרת.

אגב, לא מובן לי למה החתימו את שמעון הרוש כשיש לך את אנטבי ודנין, לא פחות אם לא טובים יותר. הפועל הייתה זקוקה לקשר עושה משחק, וגם מגן ימני.

בקשר למשחק הערב, דווקא בגלל המערך הזה של אבוקסיס שיעיל מאוד הגנתית ומסוכן התקפית במתפרצות, אני אהמר על תיקו ומעלה להפועל.

somone141

New member
ורמוט חסר להפועל

ניר נחום הוא במקרה חבר טוב של מישהו שאני מכיר וישבתי איתו פעם (במקור הוא מאשדוד למי שלא יודע), בחור נחמד אבל לא חושב שהוא ברמה של הרכב ראשון בהפועל ת"א. גם גורדנה וממן הם שחקני רוטציה סבירים, בטח לא שחקנים שאתה מצפה מהם להוביל.

הפועל עשו טעות כשהעיפו את הפורטוגלי, קשר מצוין ששכחתי את שמו. גם חיימוביץ' ובן יוסף, לטעמי, עדיפים מפאביצ'ביץ' ומור שושן (בטח באדיר). במשחק כזה קשה אתה לא מוציא את אדל בשער לטובת שוער חסר ניסיון. מה אבוקסיס רצה להראות פה בדיוק? פאניקה.

בכלל זה נראה שכל ההתנהלות המקצועית בהפועל השנה פשוט חובבנית. אם יש משהו שאבוקסיס לא למד מגוטמן זו ההתנהלות המקצועית בבחירת שחקנים. פשוט שוק.

GerMan4

New member
צדק אותו קומוניסט אדום

שאמר שהוא מעדיף שחיפה תנצח בגלל שהיא היחידה שעלולה לקלקל למכבי אליפות אחרי עשור

יובל 272

New member
יש לכם מזל ששחר התמהמה עם הפיטורים של עטר.

אם שחר מפטר את עטר שבועיים מוקדם יותר,חיפה היום במקום הראשון.

עדיין מאמין שאוסקר יביא תואר למכבי שלך.אבל אם לא,לא אתנגד לעוד אליפות ירוקה.השמינית רק במילניום הזה...

GerMan4

New member
אתם האחראים הבלעדיים למחדל

רציתם בכיתם התחננתם לתלתלים על הקוים וקיבלתם קש

pgprince

New member
לא יודע איך הפועל סיימה את המשחק בלי אדום

אחד לפחות.

טל851

New member
מה זה ההרכב הזה של הפועל ת"א?

מור שושן??? ניר נחום שחקן "הרכש"???שמעון הרוש (מי זה?!)

שחקנים כל כך גרועים שיש להם מזל ששאר הקבוצות בליגה כל כך חלשות אחרת הם היו יותר למטה בטבלה...

itzikon5352106

New member

הביאו את סאבו פאביצביץ' שייצב את ההגנה שכחו לבדוק שהבן אדם בקושי ראה דשא בתקופה האחרונה.

יגאל אנטבי של השנה האחרונה הוא אינו יגאל אנטבי שלפני עשר שנים זה ברור אבל הוא לא כזה גרוע ועדיף על דנין והרוש.

רז 1978

New member
קבוצה שמפסידה שני משחקים רצופים

לשתי קבוצות צמרת כנראה שהיא לא ראוייה לקחת אליפות

הפסד בדרבי עוד שבועיים והפועל ת"א סיימה את דרכה עם מאבקי האליפות והיא משאירה אותו למכבי ת"א ומכבי חיפה

אמנם הליגה עוד ארוכה והיו דברים מעולם אבל כפי שדברים נראים הפועל ת"א פשוט לא ראוייה לאליפות

למעלה