המשחק המרכזי: מכבי חיפה - הפועל ת"א

רז 1978

New member
המשחק המרכזי: מכבי חיפה - הפועל ת"א

יום ראשון 20:50 שידור ישיר בערוץ 1

המשחק המרכזי של ליגת העל ייערך כבר מחר וזאת בגלל משחקי הגביע שייערכו השבוע בגביע בשלישי וברביעי

האדומים יבואו למשחק הזה בתחושת החמצה ענקית לאחר שפיספסו הזדמנות ענקית לעלות לפיסגה השבוע אבל הם נוצחו בביתם בידי בית"ר ירושלים 2-0

מכבי חיפה טרם הפסידה מאז מונה אריק בנאדו למאמן מה שהוביל כעת לצימצום הפער של מכבי חיפה לפני המחזור הזה ל 5 (8 אחרי הניצחון של מכבי תל אביב 0-4 על הפועל עכו)

מכבי חיפה במומנטום נהדר וניצחון שלה על הפועל תל אביב יהיה המשל ישיר לתקופה הנהדרת בה הקבוצה נמצאת, ויהיה גם המשך אולי להצהרת כוונות על מאבקי אליפות

הפסד של האדומים יוריד אותם למקום השלישי והפער שלה מהפיסגה יהיה 5 הפרש, מנגדניצחון של האדומים והפער של הפועל ת"א ממכבי ת"א יישאר 2 הפרש אך מכבי חיפה תתרחק מהפיסגה ב 8 נקוודת הפרש

מכבי ת"א תהייה לדעתי הכי מרוצה לו המשחק ייגמר בתיקו

בצחוק כמובן

GerMan4

New member

ההפסד של הפןעל בבלומפילד לא היה מקרי פשוט שטיח אדום שמעניק אור ירוק למעבר על הצהוב

GerMan4

New member
מגיע זה עניין יחסי

המינוי של עטר בתחילת העונה התברר כטעות והוא נבע בעיקר מלחץ "אוהדים" וכשאני נזכר איך הם קיבלו את בנאדו אחרי שחזר מטדי לא כ,כ בטוח ש"מגיע" להם
צריך גם לזכור שיש להם קהל מפונק וזכורה במיוחד התנהגותם באותו הפסד בדרבי אשתקד

ריני101

New member
אני יכולה להגיד לך שעם כל זה,בצדק בנאדו

מאמן את מכבי חיפה ועובדה תראה את התוצאה.בקשר לעטר כבר מלכתחילה ידעתי שעשו טעות.כי עם עטר היה ממשיך לאמן מי יודע מה היתה התוצאה בסוף.וזה לא קשור עם הקהל מפונק או לא מפונק מה זה השטויות האלה? הייקר תראה את התוצאה וזה מה שחשוב.

GerMan4

New member
תסכימי איתי

שיותר צודק שמכבי תיקח אחרי עשור מחיפה שלוקחת כמעט כל שנה
והאליפויות בליגת הקטסל של קופל כבר לא מנחמות אפחד

ריני101

New member
כל עוד מכבי חיפה מגיעה להישגים אפילו עם

חיפה לוקחת כל שנה מגיע להם לזכות באליפות.

GerMan4

New member
אז שוב

מגיע זה עניין יחסי
אני חושב שהאוהדים המפונקים שלהם נהנו מספיק בעשור האחרון והגיע הזמן לקצת גיוון ואת חושבת שזה לא משנה כמו שאני חושב שלאוהדי ניוקאסל מגיע לזכות בתואר כלשהו למרות שהקבוצה הנוכחית שלהם עלובה ואת תחשבי שיונייטד צריכה לזכות כל שנה בכל התארים בגלל שהם לא זכו מספיק עד עכשיו נו טוף,לפחות את אוהדת מכבי סל בטח

ריני101

New member
לא קשור לגיוון מכבי חיפה קבוצה גדולה.

ומי מדבר על יונייטד,אני לא אוהבת את הליגה האנגלית גם ככה אז הם ממש לא מעניינים אותי,ונכון אני אוהדת את מכבי בכדורסל.

GerMan4

New member
לא גדולה ולא נעליים

אין בארץ קב' גדולות אולי רק בעיני התקשורת המגוחכת שלנו שמחפשת בנרות להידמות לאירופה למרות שרוב היבשת הזו רואה בנו נטע זר או בן חורג במקרה הטוב
נתתי יונייטד כדוגמא יכולתי לומר ברסה באותה מידה ואף יותר מעניין למה אינך אוהדת אותם באמת(או שכן)

ריני101

New member
אתה שואל למה אני לא אוהדת את יונייטד?

פשוט הליגה האנגלית אף פעם לא עניינה אותי,לגבי בארסה? גם שזלאטן שיחק שם לא אהדתי אותם אני כעיקרון אוהדת בעיקר את הליגות האיטלקיות,בעיקר את מילאן,ושוב חבל שזלאטן לא משחק שם,אבל אני נהנית לראות אותו משחק בפסג.אתה בטח שאלת אותי את זה כי בטח חשבת שעם זלאטן לא משחק בבארסה אז אני לא אוהדת אותם,עם זה למה שהתכוונת? או שאני טועה? אז את בארסה אני לא אוהדת בלי שום קשר לזלאטן.

GerMan4

New member
לא חשבתי עליו בכלל

פשוט חשבתי שאת אוהבת אותם בגלל ההצלחות
מה שאני לא מצליח להבין זה איך אפשר להעדיף את הסריה על ה-PL

אם PSG לא תיקח השנה זה יהיה כשלון יותר גדול אפילו ממכבי

ריני101

New member
לפי השחקנים שמשחקים שם כמו בקאהם ,זלאטן ושאר

שחקני הרכש תראה לאן הם הגיעו,קבוצה גדולה.לפני זה מי שמע עליהם בכלל? והיום הקבוצה הזאת הגיעה להישגים אדירים,וגם עם הם לא יזכו באליפות,הם יהיו בין המקומות הטובים ביותר,היום הקבוצה הזאת היא קבוצת הצלחה לא כישלון,לדעתי.

ifa1111

New member
לצערי הפועל

יש לי הרגשה שבחיפה מגיעים זחוחים למשחק בעוד בהפועל מגיעים הרבה יותר רעבים.
בכדורגל ע"פ רב מי שרוצה יותר מנצח וכך אני מרגיש שיהיה גם הפעם לצערי.

למעלה