המרת קובץ AVI עם כתובית לDVD

Macduff

New member
המרת קובץ AVI עם כתובית לDVD

השתמשתי במדריך הזה http://users.tapuz.co.il/divx/avi2dvd/index.htm כדי להמיר לסרט דיוידי עם מספר כתוביות (אני השתמשתי בכתובית אחת) ההמרה נכשלה והופנתי על ידי התוכנה (DVD2SVCD) אל קובץ לוג בסוף הקובץ נכתב ERR: Write error No space left on device אני פיניתי מעל ל25 ג'יגה ובסוף נותרו לי 12 ג'יגה לכן לא הבנתי למה נידפקת לי ההמרה מה אני צריך לעשות כדי להמיר את הסרט לדיוידי כמו שצריך?

Macduff

New member
מה אני צריך לעשות כדי שזה יעבוד?

מה אני צריך לעשות כדי שזה יעבוד?

Ven0m

New member
השערה

יש לך FAT32 שתומך בקבצים עד 4 ג'יגה בניגוד ל NTSF שאינו מוגבל בגודל הקובץ. SPUMUX מבצע MUXING (מעין חיבור) של שני קבצים גדולים מאד וסה"כ קובץ הפלט שלו כנראה יוצא יותר מ 4 ג'יגה אזהרה זו קיימת במדריך אם תרצה לעקוף אותה תוכל לעשות AUTHORING בעצמך כלומר לגרור ל TMPG DVD AUTHOR את קובץ ה MPV ולתת את ה MP2 בתור מקור אודיו. שים לב שבשיטה זו תקבל כתוביות רק אם בחרת PERMANENT. אם תרצה להוסיף כתוביות מתחלפות (DVD SUBS) פעל באותה צורה, אבל תאלץ לעשות AUTHORING דרך תכנה מעט יותר מסובכת בשם DVD-LAB PRO שתומכת בהוספת כתוביות SRT GL

Macduff

New member
תודה רבה

אני אנסה לעשות מה שאמרת. תודה רבה על העזרה.

Macduff

New member
...

מצאתי מדריך באתר של microsoft איך להפוך את הכונן ככה שבמקום fat32 הוא יהיה ntfs בלי לפרמט את הכונן אם אני אפעל על פיו ואז אעבוד לפי המדריך הנ"ל לא תהיה בעיה?

Ven0m

New member
חיובי

טיפשי מצדי ששכחתי לציין זאת אבל שים לב שאני לא אחראי אם הולך לך ההרדיסק, למרות שזה לא אמור לקרות.. ואם מיקרוסופט כותבים שזה צעד בטוח לעשות אז הוא כנראה מאד בטוח אבל שוב אין 100% בחיים GL

Macduff

New member
עובד!

רק רציתי להודות על העזרה ולתת לינק למדריך של איך להפות fat32 לntfs למי שצריך http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/winxppro/maintain/convertfat.mspx ועוד פעם, באמת תודה רבה על העזרה

Ven0m

New member
בשביל זה אני כאן

שמח לשמוע שהכל הסתדר שים לב פעם הבאה לאזהרות והערות במדריכים !

Ven0m

New member
עכשיו כשחושבים על זה, מאיירס -

אולי תוסיף את הקישור הנ"ל לדרך להפוך FAT32 ל NTSC למדריך שלך, בצירוף אזהרה חמורה כמובן ואולי גם את הערתי על כיצד לעקוף את הנושא מבלי לשנות את ה FILE SYSTEM בקצרה כמובן

למעלה