המרת סרטים ב SUPER לנגן mp4

giladperry

New member
המרת סרטים ב SUPER לנגן mp4

שלום, רכשתי נגן 8GB של QTEC. אמנם לא המכשיר הכי מהמם בעולם אבל סביר מאוד ביחס למחיר. הנגן קורא סרטים עם קידוד AVI מסויים והוא בא עם תוכנה להמרה לקידוד הספציפי. הבעיה היא שהתוכנה ממש גרועה! לעתים לא עובדת, עושה הכל לאט וכו' אני רגיל ואוהב לעבוד עם SUPER להמרת קבצים. ניסיתי לעשות המרה בSUPER עפ המאפייינים של הקידוד המבוקש (Xvid, 720 kbps, 320X240, וכו') אך ללא הצלחהת המכשיר לא ידע לקרוא את הקבצים המומרים. מישהו יכול להגיד לי מה הם המאפיינים הספצפיים של ההמרה / של הקידוד למכשיר הזה? כדי שאוכל לעשות את ההמרה בSUPER?

or121210

New member
נגן מדבקה

נראה לי שאין ברירה אלא לעבוד עם התוכנה שבאה עם הנגן

יאיר B

New member
סביר להניח שהוא קורא פורמט יחודי משלו שנקרא

MTV שזה פורמט של נגני מדבקה. כמו שאור אמר, אתה צריך להשתמש בתוכנה שהגיעה איתו (זה אחד הפאקים עם נגני מדבקה).

One Echoe

New member
זה אירוני כי זה גם מאפיין של IPOD ../images/Emo3.gif

חחח זה מגוכח עד כמה שזה עצוב

תכףאשוב

New member
האם אתה יכול להעלות קובץ שהמרת עבור הנגן?

ושעובד בו? אפשר לבצע "ניתוח" של הדחיסה ועוד, ואולי להגיד לך באיזו תכנה אחרת ניתן לדחוס לאותם המאפיינים.

karpasov

New member
עשיתי ניתוח של הדחיסה עם GSPOT

דחסתי באותה צורה עם SUPER אך ללא הועיל... בכל מקרה הנה קובץ שהמרתי בפורמאט של הנגן עם התוכנה: (הקישור- http://www.kvazim.com/399video.avi) תודה על ההתייחסות הרצינית. הרבה אנשים פה מתייאשים מהר... (נכון שזה נגן זול וזה לא IPOD. לא לכולם יש את האפשרות לIPOD... ובכל זאת זה אתגר ראוי לטייב את ההפעלה של הנגני מדבקה האלו)

למעלה