המרפאה

vaselius

New member
זה קרה בסיום המרפאה..........

היא הייתה המוזמנת האחרונה שלי לאותו יום היה זה יום קשה ועמוס, ניתוחים דחופים, מחלקה, ישיבות בהנהלה. לא קל. בערב, כשרוב אנשי היישוב חוזרים לבתיהם, לעיסוקיהם השונים, אני פניתי לכיוון המרפאה. בודק, מטפל ומייעץ ליותר משלושים חולים, נותן את כל כולי לכולם. השעה כבר תשע בלילה, ולי לא היו יותר כוחות, נתתי הכל, הייתי תשוש. שמחתי לראות ששמה סוגרת את רשימת המוזמנים. מאד מחבב אותה. אישה כבת 60, גרושה, נאה, אלגנטית ואינטליגנטית. היא אחת הבודדים ממבקרי המרפאה שתמיד מצטיידת בספר חדש, כדי לקרוא בחדר ההמתנה, מוותרת על ירחוני הכרומו הריקניים. נהניתי תמיד להחליף איתה רשמים לגבי ספר או מופע חדש. אהבתי את שנינותה וחדות לשונה. שמחתי "לסגור" את "היומית" איתה. היא מתעמלת בקביעות במכון, בסטודיו, שוחה בים. הביקורים שלה תמיד לצורך טיפול בנקע או מתיחת גיד בעקבות הפעילות הספורטיבית שלה. אישה יפה, חטובה , סקסית. לבושה בקפידה, בגדים שמחמיאים לגזרתה, מבליטים את חמוקיה, מלטפים את עכוזיה המתוחים, את שדייה המפוסלים. הנוכחות שלה, זקיפות קומתה, הביטחון העצמי שלה הקרינו מיניות מיניות שמעט נשים מסוגלות להקרין, לא לבשה מחשופים נדיבים, לא ענדה תכשיטים מבריקים, סקס אפיל, יש לה את זה, והכי מסוכן מכל- היא יודעת ומודעת לזה. דפיקה על הדלת, נכנסה לחדרי , ממלאת את חלל החדר בניחוח בושם יקר. התיישבה התישבה על הכסא מולי, וחייכה. עוד בטרם דיברה, המזכירה מציצה דרך הדלת, "דוק אני נורא ממהרת, אכפת לך לנעול את המרפאה היום?" וודאי שלא, עניתי, לאחר רגע כבר שמעתי את טריקת דלת הכניסה. כן יקירתי, איזה נזקים עשית עכשיו ? שאלתי בצחוק את האישה שישבה ממולי. "לא דוקטור, היום אין נזקים" השתהות קצרה, ואז המשיכה בדיבור קצוב, מתורגל במקצת "למען האמת באתי להגיד לך שאיני מעוניינת שתטפל בי יותר, אני לא רוצה שתמשיך להיות הרופא שלי" נשענתי לאחור בכורסה, סה"כ בקשה ליגיטימת, לכל אחד יש זכות להחליף רופא אך למרות כל ניסיונותיי לא הצלחתי לחשוב על סיבה לכך, לא טיפול לקוי, לא אבחנה שפוספסה ואז, יישרה מבטה אלי, עיניה האפורות מביטות ישר לשלי, "וסליוס" היא קראה לי בשמי הפרטי נטול התואר "וסליוס, אני רוצה אותך" רכנה לכיווני, הושיטה ידיה, ואחזה בשלי המשיכה להביט בעניים שלי והאחיזה הפכה לליטוף ליטפה את האצבעות , ליטפה את כפות ידיי, הרגשתי איך שכל קצוות העצבים בידיי מתעוררים למגע המלטף שלה עצמתי עיניים והתענגתי בתחושה המענגת של אלפי קצוות עצבים שמזרימים זרם לכל אורך גופי תוך רגע התעשתי, פקחתי עיניים, קמתי וניגשתי אליה, רציתי להסביר לה מדוע לא ולמה.... ואז היא קמה, נעמדה מולי, אחזה בצווארוני החלוק שלי, ומשכה אותי אליה

זה נשמע יותר טוב מהדפיקה

של האוטו, את התאור ההוא התחלתי לקרוא וכעבור זמן נרדמתי משעמום או מתסכול והבנתי באגזוזים רק הלכה והשתפרה לעומת זאת כאן.............. זה משו אחר.

vaselius

New member
אויש גבירתי הקטנה

המאמר של הדפיקה של אוטו- בכלל לא שלי הוא סתם משהו שמצאתי באינטרנט לעומת זאת, הסיפור הזה, כאן, הוא אוטנתי

ואסיליוס יקירי

נכון שהאי.קיו שלי לא משהו אבל עד כדי כך להבין שהאחד לא שלך והשני שלך, זה הבנתי. אני עדיין מחכה להמשך האותנטי עם החלוק ביד.

vaselius

New member
גבירתי היקרה

תודה על המחמאה (היה, נכון?) ברור שיש המשך אבל חשבתי שאולי הפעם יהיה יותר יפה לעצור את הסיפור בשלב הנוכחי כדי שכל אחד ידמין בעצמו את ההמשך

born free

New member
../images/Emo35.gif יהיה או לא יהיה??

נו יהיה המשך? בכלל, מה חושבים חברי הפורום- מעדיפים את תיאורי הסקס מפורטים ומודפסים, או שמעדיפים לפנטז עליהם בראש?

דנטל

New member
לפעמים ככה ולפעמים ככה

פה זה דווקא די דורש לי המשך כתוב, אבל הוא הסופר והוא מחליט.

vaselius

New member
ההמשך.......

היא אחזה בצווארוני החלוק שלי, ומשכה אותי אליה. אני מריח את ניחוח בשמה, היא מביטה בי, מבט מחייכת , השפתיים שלה אדומות, לחות, פשוקות, מתקרבות לשלי, מושכת אותי אליה, הפיות שלנו נפגשים, השפתיים נצמדות הלשון שלה חודרת אל פי, מלטפת את לשוני, יונקת ומוצצת אותה אני מרגיש צמרמורת על פני גופי ראשי מסתחרר אני אוחז בה, ספק אם לצורך תמיכה, בוודאות לצורך נשיקה, מחבק אותה קרוב אלי, לוחש לה שתמתין עד שאני ניגש לנעול את דלת המרפאה. וידאתי שכל חדרי הרופאים ריקים, נועל את דלת הכניסה של הקליניקה. כשאני חוזר לחדרי היא כבר שעונה על מיטת הטיפולים, לבושה רק חזייה ותחתוני תחרה שחורים תואמים, החלוק הלבן שלי מונח על כתפייה הצחורות היא מחזיקה כוס של משקה זהבהב בידה אני מביט לעבר שידת הטיפולים, רואה שהיא מצאה את בקבוק Jack Daniels שלי, מצאה גם את קופסת הקונדומים. "אתה שובב דוק, היא מצחקקת, כנראה שיש אמת במה שמספרות הבנות בסטודיו" מתקרב אלייה, לא מסוגל לעצור את הצבע האדום שמתפשט על פני, לוקח את כוס המשקה, לוגם לגימה גדולה, אוחז בראשה ומצמיד שפתי לשלה, נותן לנוזל החריף להתחלק בינינו, לשונותינו מתגוששות, מלטפות, הנוזל מטפטף מזווית הפה ויורד לסנטר, והיא מתחילה ללקק את פני, מלקטת את כל טיפות הוויסקי, משפתי, מסנטרי, מצווארי, הלשון שלה מטיילת עלי, נחה על תנוך אוזני, מלקקת אותי, חודרת לתוך האוזן שוב הצמרמורת, שוב העילפון... היא עוזרת לי להסיר את החולצה, פותחת את החגורה שלי, מחליקה את מכנסיי ותחתוני למטה, אצבעותיה זריזות, נחושות אני עומד מולה, ערום, הזין שלי תופח, זקור היא לוקחת אותי בתוך פייה, מלטפת את איברי עם השפתיים הבשרניות שלה, מחדירה אותי עמוק , אני מרגיש את חום השפתיים לאורכי, עכשיו היא מתחילה למצוץ את כיפת הזין, הלשון שלה מלקקת אותי, בתנועות עגולות מסביב ולאורך הזין הזקוף יורדת עד לאשכים, מרטיבה אותם בפה ואז נושפת עליהם, וואו, היא לא בת 16 אבל היא יודעת משהו.......... פושקת שוב את השפתיים ומחדירה אותי שוב לעומקי גרונה, הפעם תוך כדי מציצה וליקוק , הלשון הרטובה והחמה מרקדת על הזין, מעירה כל קצוות עצב שבגופי, אני פותח את תפס החזייה, נותן לשדיים המפוסלים שלה דרור, הם יפים, זקופים ועגולים, מסיר את תחתוני התחרה, חושף את ערוותה המגולחת החלקה, משכיב אותה על מיטת הטיפולים, מעסה את הכתפיים, כפות ידה מטיילות לאורכי גופי הלבן, מצדדי הצלעות, מצדדי הבטן עד למותניים, וחוזר למעלה, ושוב מחליק אותן לאורך גופה, הפעם אצבעותיי מתקדמות לכיוון החזה, נוגעות בשולי שדייה, בשולי קדמת בטנה, שוב מעסה את הכתפיים, יורד לכיוון החזה, האצבעות נוגעות, מחליקות על הפטמות הזקורות שלה, מחליקות על הבטן הרכה, עד לשולי מפשעתה, אוחז בשדיים, מכניס את הפטמות הוורודות לתוך פי, יונק אותן בתאווה, נושך בבסיסן, הידיים שלי שוב מחליקות לאורך חזה, בטנה, מלטפות את העור העדין והרגיש בחלק הפנימי של ירכיה, כפות ידי נוגעות בשפתיה התחתונות, מחליקות לאורכן, היא מוציאה גניחה רפה, ומתחילה להניע אגנה קדימה ואחורה בתנועות עדינות וקצובות מקדמת את תנועות ידיי עם תנועות אגנה אני מלקק את פטמותיה, ומתחיל במסע מענג לאורך גופה, מנשק, מלקק את עורה הצחור, מחדיר לשוני בתוך טבורה לקול גניחתה, היא אוחזת בראשי ומכוונת אותי למטה לפתח מערתה, הלשון שלי מוצאת את דגדגנה, מלקק אותה, מוצץ, נושף על העור העדין והרטוב, בעוד ידי מעסות, מלטפות את שפתיה , מחליק אצבע לתוך החריץ החם והמתרטב ביניהן, בעוד הלשון שלי מלקק את דגדגנה, אצבעי חודר לתוך המערה הבוערת, הרטובה, עוד, היא לוחשת וכניסה גם את ידה, שנינו ביחד מענגים אותה, בתזמון בתנועות ידיים בקצב מטורף חודרים ביחד למעמקי הכוס הבשל דיי, לא יכולה יותר, רוצה את הזין שלך בתוך גופי הוא מושיטה ידיים לכיוון השידה, פותחת את קופסת הקונדומים ומלבישה אותי, הזין שלי תפוח, הורידים מובלטים היא נשכבת על גבה, פושקת רגליה, רואה איך סדין הנייר ספוג בנוזליה, כנס בי, מלא אותי היא אומרת לי, פוקדת אותי אני נשכב מעליה, הזין שלי נוגע בפתחה, והיא מרימה את אגנה לקראתי, כנס היא אומרת ואז אוחזת את עכוזיי ודוחפת אותי אליה, בחוזקה, אני מחליק בפנים, עמוק, קירותיה החלקים הרטובים עוטפים אותי, חודר לעומקה, מגיע לקצה נרתיקה לבסיס הרחם, הוא פולטת אנחה רועשת "וואו, אני מרגישה אותך כל כך עמוק" אני מביט בה, קורץ לה ואומר בקול מצחקק "ואת זה הבנות בסטודיו לא סיפרו לך??" תופסת אויר, מסתכלת עלי, ושנינו פורצים בצחוק פרוע היא מחבקת אותי ושנינו מתנשקים, שנינו נעים בקצב אחיד, מסונכרן, הזין שלי נסוג וחודר ונסוג וחודר עמוק לתוכה היא תופסת לי את העכוזים, ודוחפת אתי אליה לתוכה בכל חדירה, מרימה את אגנה לקראתי, כמו מכונה משומנת היטב, שנינו נעים, רוקדים באופן מושלם, גלים של עונג מתפשטים לאורך גופי, נשימותיה נהיו כבדות ומהירות, גופה דרוך, ואז בבת אחת דוחפת אצבע עמוק לתוך פתח התחת שלי, ובו זמנית מרימה את אגנה בחוזקה, גלים של התכווצויות מתגלגלים מבסיס בטנה מסביב לזין הזקור ולאורך גופה, היא אוחזת בי פן ההתכווצויות יעיפו אותי מעליה ופולטת גניחה רועשת שנינו מתחבקים, מתנשקים בלהט, אני עדיין ממלא אותה, מחזיק אותה קרוב. לא בת 16 אבל יודעת משהו........

vaselius

New member
זה קרה בסיום המרפאה ../images/Emo101.gif../images/Emo101.gif

ההמשך .......... היא אחזה בצווארוני החלוק שלי, ומשכה אותי אליה. אני מריח את ניחוח בשמה, היא מביטה בי, מבט מחייכת , השפתיים שלה אדומות, לחות, פשוקות, מתקרבות לשלי, מושכת אותי אליה, הפיות שלנו נפגשים, השפתיים נצמדות הלשון שלה חודרת אל פי, מלטפת את לשוני, יונקת ומוצצת אותה אני מרגיש צמרמורת על פני גופי ראשי מסתחרר אני אוחז בה, ספק אם לצורך תמיכה, בוודאות לצורך נשיקה, מחבק אותה קרוב אלי, לוחש לה שתמתין עד שאני ניגש לנעול את דלת המרפאה. וידאתי שכל חדרי הרופאים ריקים, נועל את דלת הכניסה של הקליניקה. כשאני חוזר לחדרי היא כבר שעונה על מיטת הטיפולים, לבושה רק חזייה ותחתוני תחרה שחורים תואמים, החלוק הלבן שלי מונח על כתפייה הצחורות היא מחזיקה כוס של משקה זהבהב בידה אני מביט לעבר שידת הטיפולים, רואה שהיא מצאה את בקבוק Jack Daniels שלי, מצאה גם את קופסת הקונדומים. "אתה שובב דוק, היא מצחקקת, כנראה שיש אמת במה שמספרות הבנות בסטודיו" מתקרב אלייה, לא מסוגל לעצור את הצבע האדום שמתפשט על פני, לוקח את כוס המשקה, לוגם לגימה גדולה, אוחז בראשה ומצמיד שפתי לשלה, נותן לנוזל החריף להתחלק בינינו, לשונותינו מתגוששות, מלטפות, הנוזל מטפטף מזווית הפה ויורד לסנטר, והיא מתחילה ללקק את פני, מלקטת את כל טיפות הוויסקי, משפתי, מסנטרי, מצווארי, הלשון שלה מטיילת עלי, נחה על תנוך אוזני, מלקקת אותי, חודרת לתוך האוזן שוב הצמרמורת, שוב העילפון... היא עוזרת לי להסיר את החולצה, פותחת את החגורה שלי, מחליקה את מכנסיי ותחתוני למטה, אצבעותיה זריזות, נחושות אני עומד מולה, ערום, הזין שלי תופח, זקור היא לוקחת אותי בתוך פייה, מלטפת את איברי עם השפתיים הבשרניות שלה, מחדירה אותי עמוק , אני מרגיש את חום השפתיים לאורכי, עכשיו היא מתחילה למצוץ את כיפת הזין, הלשון שלה מלקקת אותי, בתנועות עגולות מסביב ולאורך הזין הזקוף יורדת עד לאשכים, מרטיבה אותם בפה ואז נושפת עליהם, וואו, היא לא בת 16 אבל היא יודעת משהו.......... פושקת שוב את השפתיים ומחדירה אותי שוב לעומקי גרונה, הפעם תוך כדי מציצה וליקוק , הלשון הרטובה והחמה מרקדת על הזין, מעירה כל קצוות עצב שבגופי, אני פותח את תפס החזייה, נותן לשדיים המפוסלים שלה דרור, הם יפים, זקופים ועגולים, מסיר את תחתוני התחרה, חושף את ערוותה המגולחת החלקה, משכיב אותה על מיטת הטיפולים, מעסה את הכתפיים, כפות ידה מטיילות לאורכי גופי הלבן, מצדדי הצלעות, מצדדי הבטן עד למותניים, וחוזר למעלה, ושוב מחליק אותן לאורך גופה, הפעם אצבעותיי מתקדמות לכיוון החזה, נוגעות בשולי שדייה, בשולי קדמת בטנה, שוב מעסה את הכתפיים, יורד לכיוון החזה, האצבעות נוגעות, מחליקות על הפטמות הזקורות שלה, מחליקות על הבטן הרכה, עד לשולי מפשעתה, אוחז בשדיים, מכניס את הפטמות הוורודות לתוך פי, יונק אותן בתאווה, נושך בבסיסן, הידיים שלי שוב מחליקות לאורך חזה, בטנה, מלטפות את העור העדין והרגיש בחלק הפנימי של ירכיה, כפות ידי נוגעות בשפתיה התחתונות, מחליקות לאורכן, היא מוציאה גניחה רפה, ומתחילה להניע אגנה קדימה ואחורה בתנועות עדינות וקצובות מקדמת את תנועות ידיי עם תנועות אגנה אני מלקק את פטמותיה, ומתחיל במסע מענג לאורך גופה, מנשק, מלקק את עורה הצחור, מחדיר לשוני בתוך טבורה לקול גניחתה, היא אוחזת בראשי ומכוונת אותי למטה לפתח מערתה, הלשון שלי מוצאת את דגדגנה, מלקק אותה, מוצץ, נושף על העור העדין והרטוב, בעוד ידי מעסות, מלטפות את שפתיה , מחליק אצבע לתוך החריץ החם והמתרטב ביניהן, בעוד הלשון שלי מלקק את דגדגנה, אצבעי חודר לתוך המערה הבוערת, הרטובה, עוד, היא לוחשת וכניסה גם את ידה, שנינו ביחד מענגים אותה, בתזמון בתנועות ידיים בקצב מטורף חודרים ביחד למעמקי הכוס הבשל דיי, לא יכולה יותר, רוצה את הזין שלך בתוך גופי הוא מושיטה ידיים לכיוון השידה, פותחת את קופסת הקונדומים ומלבישה אותי, הזין שלי תפוח, הורידים מובלטים היא נשכבת על גבה, פושקת רגליה, רואה איך סדין הנייר ספוג בנוזליה, כנס בי, מלא אותי היא אומרת לי, פוקדת אותי אני נשכב מעליה, הזין שלי נוגע בפתחה, והיא מרימה את אגנה לקראתי, כנס היא אומרת ואז אוחזת את עכוזיי ודוחפת אותי אליה, בחוזקה, אני מחליק בפנים, עמוק, קירותיה החלקים הרטובים עוטפים אותי, חודר לעומקה, מגיע לקצה נרתיקה לבסיס הרחם, הוא פולטת אנחה רועשת "וואו, אני מרגישה אותך כל כך עמוק" אני מביט בה, קורץ לה ואומר בקול מצחקק "ואת זה הבנות בסטודיו לא סיפרו לך??" תופסת אויר, מסתכלת עלי, ושנינו פורצים בצחוק פרוע היא מחבקת אותי ושנינו מתנשקים, שנינו נעים בקצב אחיד, מסונכרן, הזין שלי נסוג וחודר ונסוג וחודר עמוק לתוכה היא תופסת לי את העכוזים, ודוחפת אתי אליה לתוכה בכל חדירה, מרימה את אגנה לקראתי, כמו מכונה משומנת היטב, שנינו נעים, רוקדים באופן מושלם, גלים של עונג מתפשטים לאורך גופי, נשימותיה נהיו כבדות ומהירות, גופה דרוך, ואז בבת אחת דוחפת אצבע עמוק לתוך פתח התחת שלי, ובו זמנית מרימה את אגנה בחוזקה, גלים של התכווצויות מתגלגלים מבסיס בטנה מסביב לזין הזקור ולאורך גופה, היא אוחזת בי פן ההתכווצויות יעיפו אותי מעליה ופולטת גניחה רועשת שנינו מתחבקים, מתנשקים בלהט, אני עדיין ממלא אותה, מחזיק אותה קרוב. לא בת 16 אבל יודעת משהו........

vaselius

New member
../images/Emo140.gif

זר למנהלת הכי הכי הכי משקיעה ואיכפתית כמובן ששמעתי מיודעי(/ות) דבר שהיא הכי הכי גם בתחומים נוספים כמובן

דנטל

New member
בבקשה ../images/Emo24.gif

אבל לא צריך להגזים. יש המון מנהלים טובים בתפוז וגם בתחומים אחרים אני לא הכי הכי, אלא סתם ממוצעת. להיות הכי הכי זה יותר מדי תובעני.

למעלה