המרה מפורמט avi

calanit4

New member
המרה מפורמט avi

שלום. זו הפעם הראשונה שלי בפורום הזה ואני מקווה שתוכלו לעזור לי. בדרך כלל אני מקבלת דרך שרת ftp סרטים בפורמט wmv ואז אני צורבת אותם והופכת אותם לקובץ קול. לאחרונה קיבלתי סרטים בפורמט avi והמדיה פלייר לא מוכן להפוך אותם לקובץ קול בשיטה הרגילה שנהגתי עד כה. שאלתי היא: האם ניתן ליצור קובץ קול מפורמט avi? ואיך עושים זאת? ואם לא, איך ממירים פורמט avi לפורמט wmv? אשמח לקבל תשובות

calanit4

New member
תודה, אבל...

כן, wmv הוא פורמט של סרט שאפשר להפוך אותו לקובץ קול על סי-די ואת ה-avi לא הצלחתי להפוך לקובץ קול בלבד. יש למישהו תוכנת המרה חינמית אולי? אודה לעוד תגובות.

הMפצח

New member
יש לך בילבול מסויים

את יכולה לישמוע WMV זה עדיין לא עושה אותו לקובץ מוסיקה. איך את הופכת קובץ WMV לקובץ מוסיקה ? ואיפה את שומעת אותו ?

calanit4

New member
אני צורבת אותו בצורב רגיל

ויכולה לשמוע אותו על קומקפט דיסק. פשוט, ככה העבודה הולכת לי יותר מהר וממילא בשלב ראשון אין לי צורך בתמונה אלא רק באודיו של הסרט. הבנת?

uriler

New member
Mפצח - WMV משתמש כנראה בwav

לאודיו (או משהו בסגנון). מה שאני מבין זהה שהיא צורבת כאודיו CD ובוחרת בקובץ ה WMV כקובץ מקור (במקום MP3). כנראה שזה עובד

S443

New member
המובי מייקר הופך ל-WMV ובשביל

לחלץ קובץ קול מקובץ וידאו כמו AVI תצטרכי תוכנות כמו AVI2MP3 ודומיו אבל זה שקר מכיוון שגודל קובץ האודיו ישקול כמעט כמו הוידאו בברכה שגיב

zivpeleg

New member
תשתמשי בוירטואל דאב

אבל אני לא מסביר כי היא מסובכת מאוד.

S443

New member
זה לא שקר ממש

פשוט אין אפשרות לחלץ קובץ קול מוידאו...מהסוג שעליו היא מדברת אז התוכנה פשוט מוציאה את הוידאו כביכול אבל הנפח שלו עדיין נשאר... וכמו שאמרו פה הוירטואל דאב עושה את זה יפה מאוד... פשוט לייבא את הקובץ וידאו ולבחור save wav סבבה?! בברכה שגיב

למעלה