המקום המוזר ביותר לסקס

.m

New member
אין דבר כזה "מגע נכון בשדיים"

כמו שאין מציצה "נכונה". כל אחת ונקודות הגירוי שלה. אני מניחה שמה שניסיתי לומר זה שגברים תמיד מגיעים בגישת ה"אני-יודע-הכל". אז זהו, שלא! זה שהיית עם אישה אחת (או 100 לצורך הדיון) לא אומר שאתה יודע איך אני אוהבת שנוגעים בי. זו לא בושה לשאול, וזו *חובה* להיות קשוב אלי ואל הגוף שלי. אם תצבוט לי את הפיטמה היא תזדקר, אבל לא בהכרח מהנאה... עד כאן 60 שניות על מגע באישה.
mai (שחושבת שהמידע תקף גם למגע בגברים, אבל זו לא היתה השאלה)

נEלי

New member
או שיש לך מזל, או שאני לא

ידעתי איך לבחור אותם (או גם וגם...
). ובנוגע לשאלה איך לגעת בשדיים - זה באמת עניין אישי. הבעיה היא באמת בבחורים שנוגעים בי במחשבה שהם כבר יודעים הכל, ושאין שום צורך בכלל לשאול אותי אם אני נהנית. עם נשים זאת חוויה אחרת לגמרי.

שמנתולה

New member
מה שבאמת ביזארי

זה שהגג של הצרכניה מזופת בחומר המכיל שבבי זכוכית... שרף לי שבועות אח"כ...

EyeSeeYou

New member
../images/Emo124.gifבקרוב על מסך הקולנוע-

"שמנ-ח-תולה
על גג פח לוהט"

אוי אוי אוי

מזכיר לי שפעם כאב לי הצוואר אז משחתי אותו בבן-גיי (למרות השם הנועז, מדובר במשחה ריחנית מאוד לטיפול בכאבי גב). ולאחר מכן פניתי כהרגלי להביא ביד, רק ששכחתי לרחוץ ידים קודם. אוי - זה שרף, זה צרב -אוננות S&M פר אקסלנס. בנות ובנים - להרחיק בן-גיי מאברי המין.

ברוכה הבאה!!!

אני חייב שתי שאלות: 1. על הנדנדה? אני בקושי משתחל לבד לנדנדה 2. לאן מגיע קו 830 והאם באמת הרגשת בטוחה בנסיעה כשהנהג אפילו לא שם לב שיש התרחשויות חריגות מאחוריו?

EyeSeeYou

New member
טוב שההגה בידיים של אגד

והידיים של שמנתולה במקום אחר...

שמנתולה

New member
תשובות לאלדין

על הנדנדה: אחת יושבת (נדנדה ליחיד, אנחנו רזות!), השניה עליה עם הרגליים לצד שני ו... מתנדנדים! 2. קו 830 ת"א-טבריה, הנהג לא שם לב היות והיינו אלופות בסקס במקומות ציבוריים, עד גיל 20 שבו עזבתי את בית ההורים, כ-80% מהסקס שעשיתי לא היה במיטה אלא בחוץ (
) אבל מאז אני משלימה חסכים...

.m

New member
שמנתולה ../images/Emo140.gif - איזה כיף שבאת!

ואני חייבת לשאול - נדנדה???
mai

ברק013

New member
מקום מיוחד

בתוך טנק, הייתי בקורס מט"קים (מפקדי טנקים). ראו אותנו יוצאים. אני קיבלתי 14 בפנים (יחד עם כל מה שהיה כבר נגדי), והיא (המדריכה באחד מהקורסים העיוניים דרך-אגב) - הועפה משם.

Liroy25

New member
קיבלת 14 ס"מ בפנים??

אה זה בטח היו ימי ריתוק...אופסי! ראש של הומו..נו, לך תבין!

judyr

New member
ואני פוחדת לענות../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo8.gif

Liroy25

New member
בגן חיות??? ../images/Emo118.gif

ואני לתומי חשבתי שלי יש ראש קינקי... העיקר היה טוב? זה הכי חשוב!

למעלה