המצעד השבועי:queen II

vitamin P

New member
המצעד השבועי:queen II

והפעם דירוג של QUEEN II: מהו השיר האהוב עליכם? Procession Father To Son White Queen Someday One Day The Loser In The End Ogre Battle The Fairy Fellers Masterstroke Nevermore The March Of The Black Queen Funny How Love Is Seven Seas Of Rhye לדירוג האלבום לחצו :כאן תוצאות המצעד הקודם בצד שמאל(התמונה)

1Reebok

New member
Seven Seas of Rhye

כי הוא אחד היחידים שאני מכיר
אבל הוא גם באמת שיר נהדר, אני ממש אוהב את איך שהוא נכתב, כאילו מנקודת המבט של איזשהו אל מסוים.

Red Sunset

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo141.gifאני..

כל כך בורה באלבומים שזה עצוב.
אוף, זה יקר. >< נו טוב, תהיה לי יומולדת בקרוב.. אהמ אהמ. דיסקים. ייאי. ..אולי בינתיים תשימו משהו שגם אני מכירה..?

michalQ

New member
אחד האלבומים הטובים של קווין

אבל אחד השירים האהובים עליי: the march of the black queen וגם: the fairy felles masterstroke

FreddieMercury

New member
גדול האלבומים של קווין.

פשוט יצירת מופת. כל שיר איכותי בעצמו, וביחד הם מתחברים (במעברים חלקים ומדהימים) ליצירה אחת שמהווה את פסגת המוזיקה. קווין 2 לוקח אפילו את לילה באופרה, גם אם בקושי.

טוב אז קודם כל שלום!

האמת שאני סתם מבקרת, אבל אני בטוחה שלא יהיה אכפת לכם אם אני אגיב... the march of the black queen ללא ספק השיר הכי טוב באלבום, אולי בכלל (אני לא אתיימר להגיד משהו כזה-כי ממש לא שמעתי את כל השירים של קווין...) white queen גם מדהים. וnevermore קצר אבל לא צריך יותר מזה... הוא אומר הכל.... בכלל אלבום גאוני! טוב אז זהו נראה לי... יש לכם פורום ממש נחמד!!!

FreddieMercury

New member
../images/Emo99.gifרות!!

מה שלומך? מסכים עם כל מילה. ואת מוזמנת להמשיך להגיב. אולי זה יעזור לך להתגבר על הביטלס...

../images/Emo140.gif

שלום יקירי ( הוא האדם שגילה לי על קיומו של הפורום הזה וגם השאיל לי את קווין 2...
) ןולא ה לא יעזור לך... הביטלס תמיד יהיה מקום ראשוןו- |מקווה לא להיסקל באבנים| קווין רק מקום שני...

FreddieMercury

New member
טוב אהובתי.

את יכולה להמשיך לחיות באשליות (ביטלס מקום ראשון...). אבל את מוזמנת להישאר גם ככה. אנחנו (או לפחות אני) נאהב אותך בכל מקרה.

למעלה