המצעד השבועי שלי

קרנוק

New member
אהבתי חלק מהמצעד

דפש-יפה פעמיים כי טוב לורדי סבבה כניסה למדונה
טאץ איט-ממכר
לא מכירה מקומות 1,6,11,12 לא אוהבת את שירי האירוויזיון שכאן
חבל שנלי עפה-שיר חמוד,גם ממכר סילבר
שיין-יש יש יש

The Human

New member
howdy...

1. Goo Goo Dolls - Stay With You(כניסה חדשה היישר למקום ראשון!) שיר טוב.. 2. Nickelback - Savin' Me (כניסה חדשה) מעולה 3. Lordi - Hard Rock Hallelujah מצויין 4. Depeche Mode - Lilian (כניסה חדשה) לא שמעתי 5. Madonna - Get Together (כניסה חדשה) לא שמעתי 6. DJ Bobo & Sandra - Secrets Of Love לא שמעתי 7. Busta Rymes - Touch It (Remix)
8. Depeche Mode - Suffer Well נחמד מינוס 9. Pink - Who Knew נחמד ביותר 10. Mihai Traistariu - Tornero שיר טוב (כניסה חדשה - רומניה אירו' 2006) 11. Miss Sin - Lady's Light לא מכיר (כניסה חדשה) 12. Las Ketchup - Bloody Mary
(כניסה חדשה - ספרד אירו' 2006) 13. AFI - Miss Murder בפעמיים הראשונות ששמעתי שיר טוב... ממה שאני מכיר אחלה מצעד...

אריה31

Member
מנהל
YES מדהים, אבל זה עניין של טעם

הרבה רוק בצמרת, אבל אני רואה שאת אוהבת מאוד את סנדרה וד'י ז'יי בובו

לא הטעם שלי הטופ 3

את החדש של דפש מוד לא שמעתי... מדונה חביבה... כנ"ל רומניה 2006... ליידיס נייט שיר ישן בטירוף... וספרד 2006 מעולה

kobbar

New member
|מעולה| יאללה קארין מצעידה סוף סוף

מה העניינים קארין
לא אהבתי כל כך הרבה שירים, בעצם כמעט כלום
אבל עדיין, יציאות טובות וכל הכבוד על ההשקעה ועל המצעד, כפרעלייך.

milkshakit

New member
בוקר טוב ../images/Emo3.gif../images/Emo189.gif

זה כבר המצעד השלישי
כל טוב מה איתך?
תודה על התגובה בכל אופן

kobbar

New member
אני רוצה הסבר לגבי החתימה......

אני טחג - |פינלנד|... מה זאת אומרת? ... ושלומי מצוין, בעיקר בזכות זה שאני לא רואה יותר X ו-Y ל-3 חודשים ויומיים. הללויה

milkshakit

New member
שמחה בשבילך ../images/Emo13.gif../images/Emo189.gif

חחח.. טוב, קודם כל - פעם בפורום HIM היה שרשור תמונות - אז איפשהו רציתי לכתוב "עם התאורה הנכונה כל אחד יכול להיות יפה" ומכיוון שהייתי בחושך והאותיות האלה ממש מקבילות, אז יצא לי "כל טחג יכול להיות יפה" ומאז כולם צוחקים עליי עם זה
ואת |פינלנד| לא היה לי איפה לתקוע (תפוזבל
) אז רק שם יכלתי לשים.

למעלה