המצב של היום

המצב של היום

עם כל המצב של היום, אני ממש מרגישה כאילו אנחנו חווים את השוואה שנית עם כל הפיגועים בסוף ימותו עוד שש מיליון צריך לעשות משהו, לעצור את זה בסוף לא ישארו יהודים~!!!

3דקלה

New member
א. יש לאמר ששה מליון

ב. לכי לפורום חרדה, שם אולי יפתרו לך את הבעיה הקיומית. ג. אם את מסוגלת להשוות את מה שקרה שם למציאות של היום יש לך בעיה שמפאת כבודך לא אגדיר אותה.

dark eyes

New member
אמנם

היא הביעה דעה אינני מסכים איתה אבל את תשובתך יש לנסח קצת יותר יפה זהו פורום תמיכה ולא פורום תקיפה. בן אדם שראשו למטה הואו ולא נוריד אותו עוד למטה!!

קודם כל אתה צודק - DARK EYES

זהו פורום תמיכה ותשובתי היתה קצת צינית-אגרסיבית. הדבר היחיד שאני יכול לומר להגנתי הוא שקצת הפריע לי שדקלה תקפה את הילדה. מצאתי בתשובתה תוקפנות שנראתה לי מיותרת.

תנסו להבין קצת יותר...

אנחנו הצעירים רק בגיל הזה מתחילים להרגיש את החיים ואת הכיף שבהם ובכלל כל הפיגועים אי אפשר לצאת מהבית גם אנחנו הצעיאים פוחדים, וגם ההורים לא נותנים לזוז מטר זו בעיה!!!!!!!!!11

dark eyes

New member
אחנו כאן בשביל

להעביר זמן כייף בשביל להיות קבוצת תמיכה ואני שמח שאנחנו מצליחים והדבר הראשון ש"קרץ" לי בפורום זה אילו המחמאות שבאות במקום הנכון ובזמן הנכון אז כולנו כאן אומנם שרוטים (כמו בכתבה) אבל עדיין משפחה תומכת (תודה זהבה קבלי
)

למעלה