המעוף יום א יורד 3 וחצי אחוז!!זו דעתי

ניקסון33

New member
המעוף יום א יורד 3 וחצי אחוז!!זו דעתי

השוק בחו"ל לא הצליח לתקן ודוביד וחבורתו ינזקו עם הכתיבות שלהם אני משוכנע שדוביד כתוב על הפוטים,חבל מאוד השוק ל904 ומהר מאוד זו דעתי,ובחול המצב קשה מאוד הכל עומד להתפרק שבת שלום

ניקסון33

New member
המצב בבורסות קשות ובארץ הבורסה עלתה המון!!

הבורסה שלנו עלתה 300 אחוז בדיוק כפי שקרה בשנת 2000 מ145 ל580 פי 4 מהתחתית וכאן מ292 ל1168,השוק כאן יתפרק גם אם שם יהיו עליות המגמה כאן כלפי מטה. מי שעיניו בראשו יפקח עיניו שבת שלום ויום א הקולים נחתכים חזק ,כרגיל לימי ראשון

ניקסון33

New member
אמרתי את דעתי למה אתה יורד לפסים אישיים!!

תתנצל בפני!! אמרתי את תחושתי למה אמרת לי טמבל תתנצל!! שבת שלום שיהיה לך גם אם תחליט לא להתנצל

אתה פונה אליי בנימה אישית

אני חבר שלך? מחליט מה יש לי ומה אין לי על סמך מלל שאני כותב בפורום. טמבל זה מילה בשביל להסביר לך את אופי התקופה,ולא בנימה אישית. אם ניפגעת זאת לא הייתה המטרה.

צריך בורר שיחליט אם זו התנצלות

בכל מקרה טמבל זה בדר"כ בנימה אישית. לא לכבודך, דוביד. אתה יודע גם להצליף בלי ביטויים מפורשים.

webguy

New member
יש תקדי משפטי לטיפש ..

נתבע במשפט אזרחי אמר לעו"ד של התובע אתה טיפש.. הלך העו"ד ותבע את עלבונו בבית המשפט ... בפסק הדין אמר השופט כי טיפש זו מילה שהיא נורמה בציבוריות הישראלית ולכן אין מדובר בהעלבה או קללה וחייב את העו"ד בתשלום ל"מקלל" הוצאות משפט .. פסק דין אחר מעניין נפסק במשפט המדינה נגד חנה לסלאו (הבדרנית) זו אמרה לשוטר תקפוץ לי ..!!! בבית המשפט קיבל השופט את עמדת הפרקליט של לסלאו שטען ש הביטוי הזה מופיע במילון עברית מדוברת ולכן אין מדובר בהעלבה אלא במטבע לשון מקובלת ..!! וחנה לסלאו זוכתה במשפט ... אז ... כולכם יכולים לקפוץ לי ..
אתם באמת חושבים שאתם יודעים מה יהיה ביום ראשון ..? חבורת סומאים ... לפחות מנהל הפורום מודה שהוא בחוץ ... כי אף אחד לא יודע מה ילד יום .. ואני יכול לתרום לכם ..רק דבר אחד ... אל תהיו כתובים על פוטים בכלל בלי הגנה מתחתם ..!! אל תהיו כתובים על קולים בסביבות שער המעוף בלי הגנה למעלה ..!!! כי השוק יכול לעוף לכל כיוון ...כאשר למטה הסבירות יותר גדולה ...

מה אמר ?

איפה ראית שאמר שהוא בחוץ ? אמר שלא כתוב על פוטים, אתה הסקת שהוא בחוץ. ככה זה תקשורת, שומעים מה שרוצים.

webguy

New member
למען הדיוק ...

"טמבל,יש תקופות שלא כותבים..............." תשמע אתה ממש דייקן ............... !!!

pnina1240

New member
ניקסון דוביד ידוע כאדם ישר ,מה אתה רוצה שישקר

אחרי שקראתי את הגיגך העוקצני " ודוביד וחבורתו ינזקו עם הכתיבות שלהם" האמת היא שלא רק שאתה טמבל אלא טמבל חוצפן ומיתמם!!

bozi4u

New member
למי שלא יודע הדביל ניקסון33=אלי קריית מוצקין

טמבל לך לעבוד.

למעלה