המעבר מתאוריה למעשה

הצופה

New member
המעבר מתאוריה למעשה

מה היה לנו השבוע ?דיברנו על להקשיב,על ללמוד,להאזין, לחפש גורו`ס,הכל היה בגדר פעילות מחשבתית בלבד. אפשר ללמוד כל החיים אבל ישנם רגעים שצריך לעבור למעשה. כמו שכסף זה אמצעי,גם לימוד זה אמצעי.אחרת נהיה כאותם לומדי תורה אשר תורתם אומנותם וישום אקטיבי אין. בתור וירטואלים אומללים אשר מחפשים מרגוע לאקטיביות בשלל המילים היפות. הגיע הזמן ``להפוך את הנלמד לאינסטינקנט`` וזאת ע``י תירגול הנלמד יעני הפיכתו למעשה. השלב הראשון הינו הקשה ביותר וזה הצעד הראשון באלף צעדים. אולי יצירת ``התמכרות חדשה ``למעשה, ולא לתאוריה מרגיעה תשחרר אותנו מהוירטאליות המרדימה את הנפש. הצופה

הצופה

New member
תגידי?

את חושבת שאם הייתי מבין על מה אני מדבר הייתי פה?(-:

Purple Mushroom

New member
אז אתה מודה שאין לך מושג על מה אתה

מדבר ? כי לי זה עשה בילבול מוח .

muki

New member
סטטיסטיקה

אם הייתי יודע משהו בסטטיסטיקה הייתי כרגע בהרצאה של מר גילת ולא עושה שטויות במחשב!!!

הצופה

New member
כן

האקטיביות הוירטואלית מרגיעה את האקטיביות הויזואלית(-:

ראב`ק..

מישהו מה-זה תפס היום את תפקיד הפלספן.. תזהר צופה - תזהר הרוע עוד לא יצא היום... יום טוב ! ;-p עפה בורחת לפני שיפלו הפגזים...

nely

New member
מעניין.....

אבל זה בדיוק מה שארבל אומר??!!! :cool: נפש לא נרדמת בגלל וירטואליות נפש נרדמת כי אנחנו בוחרים להרדים אותה. והכל תלוי מה אנו מחפשים או רוצים אם ניתן קצת יותר דרור לעצמנו מבחינה וירטואלית. וננסה להיות קצת פחות `` מבוגרים`` ונהיה קצת יותר ``ילדים`` תאר לך רק תאר לך אך הנפש תתעורר. אבל הרבה מאיתנו מפספסים את הרעיון של הצ`אט או מחפשים בו מוחשיות. כמה מחושיים יכולים להיות הדמיון שלנו בצ`אט. רק תחשוב על זה נלי

Spiderwoman

New member
אני מצתרפת ללבונה!

מהההההההההה?! שיו על מה הוא מדבר? אין ל כוח לקרוא שוב.

אחרת..

New member
קראתי... ו...

קראתי……… ניסיתי להבין………… פתחתי אפילו מילון ופרוש קסוטו….. בסוף… נדמה לי ש ה ב נ ת י . ה ח י י ם י פ י ם . :)

אחרת..

New member
הוירטואליות מרדימה את הנפש?

אם משתמשים בה נכון, היא יכולה להיות וואחד שעון מעורר !

רגע, רגע...

צופהפה... ``התמכרות חדשה למעשה ולא לתאוריה...`` אתה מתכוון שבמקום לעשות סייברים נלך להזדיין? (אופס... סליחה המנהלת...) סקסופון

הצופה

New member
טוב מסביר אוףף

אדם שנמצא במצב רעוע בחיי נישואיו לדוגמא ונוהג לצ`אטת הרבה ולדוש בנושא מבחינה מוחית עשוי להרגיש רווי ולחשוב שמטפל בבעיתו למרות שבפועל לא נקט ואפילו צעד אחד(ורטואליות שמרגיעה את הנפש) להתמכר למעשה זה להתחיל לפעול במציאות בצעדים אמיתיים ולהנות מהאקטיביות וההתקדמות בחיים האמיתיים אותו דבר לגבי סיגריות ולגבי כל דבר אחר כאשר משתמשים בצ`אט כמנורת אזהרה כמו שאחרת אמרה וזה גורר לאקטיביות ולא להרגעת הנפש אפשר לומר שהמצאטת מרוויח מהעניין דבר שניתן לומר על מעט מהמצ`אטתים ואם עכשיו לא הבנתם אז תעלו למעלה ותלכו לאן שסקסו שלח אותכם יאללה נגמר לי האוויר ביי

למעלה