המעבדה ביום שני האחרון....

MAYAb

New member
המעבדה ביום שני האחרון....

מי ששמע את המעבדה ביום שני האחרון ושמע את ג´ורג´ ואת עידו 2PAC יבין למה אני חייבת, אבל פשוט חייבת לדעת כל דבר אפשרי על הזוג להנ"ל... איפה אני יכולה לשמוע אותם ולראות - אם זה אפשרי אולי יש להם דיסק?... אולי משהו באינטרנט?... אני מאוהבת לחלוטין HELP

Sparkie Dee

New member
אני רק יודע שהם מהבית ספר של פישי

לפי מה שהבנתי... ודיברו על זה שתהיה להם הופעה או משהו... לא זוכר..

The EmineM ShoW

New member
הנה כמה שירים שלהם...

פריסטייל מהעסק: http://www2.iol.co.il/communikit/scripts/forums/live/files/35/1358/5367438/5367438.zip פריסטייל שני: http://www2.iol.co.il/communikit/scripts/forums/live/files/35/1358/5371445/5371445.mp3 יש להם גם שני שירים שעליהם אני יודע... רחובות אפלים ואין לאן להמשיך אבל הכי חשוב זה שהם בתתתתתתתתתתתתתת ימייייייייייייייייייייים!

007blond

New member
לדעתי!

וזו אך ורק דעתי... טופאק לא נראה משהו..כאילו אני לא אהבתי את המראה החיצוני שלו וגור´ג אין מה לדבר:)))) האח הקטן של קובי שמעוני! :)) בקיצור אם אהבת את המראה של קובי-את תאהבי את המראה של גור´ג למרות ש..לגור´ג יש חברה לא?.. כן כן יש..:) הוא היה איתה באזימוט...

2gt

New member
יחיה העם הגרוזיני!!!

תודה רבה לכל מי ששמע ואהב את מה שעשינו ביום שני במעבדה. בקרוב יהו עוד דברים מפתיעים מרחובות האפלים של בת-ים!!!! ג´ורג´ הבת-ימי!!!

O G I

New member
בתור אחת שמסתובבת עם חברה שלו ...

לשעבר, את צריכה לדעת למה אפשר להתאהב בו וגם אם כן, לא יחשבו אחרת כשיכירו אותו! כי אין בנאדם יותר נשמה ממנו ! אז תשמרי את הדעות שלך לעצמך !

אוי, רוצה להתבגר מותק ?

הינס היא החברה הכי טובה שלי במקרה , ומה שאני אומרת או יודעת ? זה none of your f*****g biswax ! so just back off ... חבל על האנרגיה אני אגיד מה שאני רוצה מתי שאני רוצה כמה שאני רוצה אף אחד ובטח ובטח שלא מישהו כמוך יוכל להשתיק אותי .... deal with it ! ג´אסט זיפ איט, זיפ איט נאוו. יש לך עוד משהו להגיד ?? רוצה להתווכח איתי על זה עכשיו ? א י ן ט ע ם!

O G I

New member
אגב ג´ורג´ וטפאק...

את השיר ששמעתם במעבדה ביום שני , שמו גם ביום חמישי באזימוט, שי 360 הביא אותה בהפתעה קטנה לבאי האזימוט... אני לא האמנתי אבל ים כבוד לג´ורג´ וטופאק וגם לשי על ההפתעה

למעלה