המסיבה קצת באיחור[היין] אבל..

המסיבה קצת באיחור[היין] אבל..

צהריים טובים לכם חברים נפלאים...רציתי להביע את דעתי על הערב המדהים שבילינו יחדיו קצת הרבה אחרי כי אתמול לא הייתי כאן בכלל... היה לי כייף לא נורמאלי עד עכשיו אני מסטול מריח אלכוהול בטירוף... מאיה27 את מקסימה ואחלה אין מילים פשוט ``תודה``... ענבר תודה על המוסיקה תמיד ידעתי שאתה תותח...ותודה על זה שהקשבת לי כל כך נהנתי לדבר איתך ולהיזכר בימים הטובים שהלוואי ועוד יחזרו...כמו שאמרת הזמן יעשה את שלו..ואני יודע שאתה חבר אמיתי והלוואי ויהיו עוד חברים טהורים כמוך... צפרדעית- כרגיל מסטולית כבר נהייה שיגרה כשאני מגיע את כבר צוללת בעולם אחר.חולה עלייך נשמה את מקסימה תמיד... פונפונית- אני עדיין בהלם...אבל מחייך בלי סוף שמחתי לפגוש אותך סוף סוף.למרות שהיינו מסטולים.את אחלה...איזה עינים אך אך אך...אל תעלמי לי נשמה...אני כאן... ספונטני-ומלאכית 27. אתם זוג פשוט מדהים ואני כל כך שמח שהכרתי אותכם אחי אתה ענק ואני מכין לנו משקה טוב לשבוע הבא... סנופ-קצת ביישן אבל אחלה גבר[יאללה מכבי ניפגש בטדי] אלת האהבה-פשוט מתוקה כמו סוכרייה על מקל...רוקדת ומשתוללת בטירוף.חמודה אני שמח שאני מכיר אותך.ובקשר לזה שלא סתמתי את הפה.מממ מה לעשות הוודקה המריצה לי את הדם. שי 33 ורמז-זוג חמוד מאד אתם אחלה שניכם למרות שהיית מסטול אתה 10. יויו-כרגיל עייף אעלק אתה אחלה אחי. רונן-מה עם הקפה? וואלה זה העיר אותי אחרי הסוטול.אתה ענק... מורן חזרה-באת אומנם באיחור מזל שלא באת היום.מאופרת ומחופשת ממממ אחלה. חגית 31-הבלונדינית אם המכנס עור.מממממממממממממ משהו משהו מה עם העינטוזים? את 10 נשמה... ברונית-קצת ישבת בפינה אולי בגלל מבוכה אבל את מקסימה... טוב אנשים מתנצל עם שכחתי כמה ממכם אבל כולכם ענקיים אין לי מילים פשוט גדולים מהחיים.נהנתי בטירוף מקווה לעוד ערבים מוצלחים כאלה.ומי שלא בא פשוט הפסיד.שיהיה לכם המשך יום מדהים ומחייך... שלכם סתם בלי שם...

איריס 30

New member
הי

אופס. אני רואה שבפעם המי יודע כמה הבכתי את עצמי. כשהתקשרתי אליך קודם. בהצלחה בהכל. אני

סתמושששששש B-)

אחי אתה גדול חחחחחחחחחחחחחח כמוני שמח להכיר אותך וכבר מכין מקום למשקה שלך ואגב מה זה יושן ב16.30 היתקשרתי אז בהצלחה למכבי וערוני והפועל על ............... חולה עליך אחי

סתם...

תאמין לי לא מבינה למה בחרת את הכינוי הזה. אתה ממש לא סתם... היה נפלא היה גדול! ואני עתה מבינה שכולם היו שיכורים...ואני היחידה המסטולית שנשפכה שם. אני הייתי מסטולית טבעית! B-)

שי33

New member
אחי,

אם אתה לא יודע אז עוד שבוע הדרבי, אתה מוזמן לשער 13 תקבל מקום של כבוד ותראה איזה אוהדים תרבותיים אנחנו... יאללה אחי - שיהיה בהצלחה. שי.

למעלה