המנטליות הישראלית...

המנטליות הישראלית...

ב``ה 1) לצפור למכונית שלפניך לפני שהאור הירוק נדלק. 2) לשאול ברמזור ``אתה מוכר`` ? 3) איזה שנה הרכב? יד ראשונה? 4) להתמקח על מחיר הרכב, על אף שאין בדעתך לקנות. 5) להרגיש ``מוצלח`` כי הורדת חמש אלף שקל מהמחירון. 6) לעשות נסיעת מבחן (ולפנטז על הרכב)... 7) לתת ``פתיחה`` ברמזורים ולראות את כולם מאחוריך במראות. 8) להפחיד זקנה ``בחראקה`` מפחידה. 9) לעשות ``צלחות`` (סימנים שנחת חיזר) 10) לעבור כל שנתיים ``קורס רענון`` בעקבות נקודות שחטפת. *** דברים שאומרים שתפס אותך שוטר.*** 1) תאמין לי אחי, זה פעם ראשונה שעברתי עברה. 2) אתה מכיר את השוטר אזולאי? זה אח של אשתי. 3) בחייך אין למשטרה מה לעשות, תראה כמה פיגועים יש.. 4) נו דחילקום, אתה צודק אני נשבע שזה לא יקרה שנית. 5) כמה עולה לי לסגור סיפור? 6) לא ידעתי שאסור כאן פרסה. 7) התמרורים כאן זה רק לאוטובוסים. 8) תגיד לי אתה דפוק? הרדאר שלי היה מצפצף. 9)תראה איך זה עקף אותנו, ודווקא אותי אתה עוצר? 10) ת`שמע אישתי ברכב צריכה דחוף ללדת... (הלב שלי נופל שחרר אותי כבר) Kיציק

התמ-ים

New member
עוד כמה דברים, שלא היית אומר לשוטר

(או, שאולי, במיקרים מסויימים, כן תאמר ...) תחזיק לי רגע את הבירה, שאני אוכל להוציא את הרישונות מהכיס אם אני נסעתי מהר, ואתה עקפת אותי, אז אני צריך לעצור אותך ... למה אין לי אורות? לא יודע, הרכב גנוב אתה מקבל שוחד? אתה עוצר אותי על מהירות? תודה לאל, חשבתי על השוד ... באדום אני בקושי עוצר, אז בשביל שוטר? אתה לא יאצפן? אתה לא יכול לשלול לי רשיון, כי אני כבר בשלילה לכל החיים אתה לא יכול לשלול לי את הרשיון, כי עוד אין לי אופפפפ, עוד פעם נכשלתי בטסט את האזיקים תשמור לחברה שלך אמרו לך שאתה דומה לשוטר מזינזנה? יותר טוב תגיד לי אתה, תפילין כבר הנחת היום? כן, בטח. בטח עוד מתיחה של Kיציק ...

סיב

New member
ואם כבר נתפסים...

שוטר תנועה עוצר נהגים לבדיקת מהירות סדירה, באמצע האוטוסטרדה. לאחר עשרות דוחות וקנסות שהוא מחלק לנהגים עבריינים, השוטר נתקל במשפחה ברכב ונהג נוסע כחוק ובמהירות המותרת, ובו במקום מחליט לתת לו את אות הנהג הזהיר ופרס כספי בסך 5000 ₪. השוטר שואל את הנהג מה הוא הולך לעשות על הכסף. הנהג עונה: אלמד נהיגה סוף כל סוף. אומרת אישתו של הנהג: אל תקשיב לו הוא מדבר שטויות כשהוא שיכור. אומר הילד שמאחור: אבא, אמרתי לך שלא נגיע רחוק עם המכונית הגנובה. השוטר עדיין לא מבין מה קורה והנה הוא שומע קול יוצא מתא המטען במבטא ערבי: המאנייק הלך כבר? אפשר לצאת ? :p ###### איש אחד נוסע במהירות 160 קמ``ש. עוצר אותו שוטר ושואל אותו: ``האם אתה יודע שנסעת במהירות מופרזת ?`` האיש צוחק ושואל ``על זה אתה עוצר אותי? יש לי באוטו סמים, גופה ואקדח`` השוטר נבהל ומתקשר מיד למפקד התחנה, שבא בעצמו ומחפש את הסמים, את האקדח ואת הגופה, אבל לא מוצא כלום. פונה האיש שנעצר למפקד התחנה ואומר לו: ``אתה רואה, עוד מעט השוטר יגיד שגם נסעתי במהירות מופרזת`` (אל) תלמדו מהם!! ;))

מיכל25

New member
ועוד בדיחה

שוטר עוצר נהג על עבירת מהירות. פתאום אשתו של הנהג מתחילה לצעוק על בעלה: ``אדיוט, טמבל אחד, לא יוצלח, אפילו לנהוג כמו שצריך אתה לא יודע``, ועוד כהנה וכהנה צעקות וקללות. מחזיר לו השוטר את הרשיונות, מסתכל עליו במבט מלא רחמים ואומר: יאללה, סע. אתה את העונש שלך כבר קיבלת..``

התמ-ים

New member
ועוד אחת ...

זקנה אחת לוקחת שוטר טרמפ. כל הדרך היא לא עוברת את ה- 50 קמ``ש, ושואלת את השוטר: ``איך אני נוהגת?`` הוא אומר לה ``בסדר גמור``. כשהיא רוצה לפנות, היא מאותת, מאיטה, מסתכלת במראה, ופונה. ושוב שואלת את השוטר: ``נו, איך אני נוהגת?`` והשוטר עונה: ``את נוהגת מצויין``. וכשהשוטר רוצה לרדת, היא מאותת, מאיטה, וחונה את הרכב בשולי הדרך, ולפני שהשוטר יוצא מהאוטו היא שואלת אותו: ``אדוני השוטר, איך נהגתי?`` והשוטר אומר לה: ``גברת, את נוהגת בצורה מצויינת``. אז אומרת לו הזקנה: ``אז אולי תגיד לי, למה עד היום לא נתנו לי רישיון?``

התמ-ים

New member
ועוד כמה דברים שלא תאמר לשוטר ...

אתה לא מתכונן לבדוק את תא המטען, נחון? מה זאת השאלה הזאת: ``שתית?`` אתה שוטר מתחיל? ואם אני אגיד ``לא``, תאמין לי? חשבתי שלא מקבלים חנונים למשטרה אתה זה לא השוטר מ- ``אנשי הכפר``? אתה יודע למה עצרת אותי? לפחות אחד מאיתנו יודע ... אל תהיה כזה, גם השוטר שעצר אותי לפני 5 דקות, שחרר אותי עם אזהרה בלבד שחרר אותי, ואני אתן לך אופ לגלאט-צ`אט קודם נותן לי קנס, ואח``כ מתפלא שהפורום מלא בבדיחות על שוטרים התפללת כבר? אולי תבוא איתי להשלים מנין? שיהיה גם לך חג שמח :)) 1000 שקל קנס? אתה מקבל מזה אחוזים? ודבר אחד שבטוח לא תאמרו לשוטר: אתה צודק ... :)))

למעלה