המממ... ושאלה

המממ... ושאלה

איך יודעים איזה רונים "נכון" לחבר ביחד? הבנתי שיש חיבורים שיכולים להיות לא נכונים ולפי האמונה יכולים לעשות נזק? מה דעתך?
 
שאלה קשה שאלת אותי

אני לא יודעת את התשובה לשאלה הזאת. יש סיפורים ישנים על רונים שחוברו לא נכון והביאו נזק למשתמש. שמעתי כאלה גם, במהלך הלימודים שלי. אני מתנסה בלי חשש, בגלל שאני יודעת שאהבה מושכת אהבה וריפוי מושך ריפוי, דומה מושך דומה. עם זאת, אני לא חושבת שאכין לאדם חיבור של רונים שלא למדתי עליו ממקור אמין, או ניסיתי בהצלחה (או לפחות ללא נזק) על עצמי. עם זאת, אני לא ממליצה לך על שום דרך פעולה, כי אני מאמינה שכאן האינטואיציה שלך היא הקובעת - זה מאוד דומה לתיקשור. מתקשר מתחיל יכול להאמין שהוא מתקשר יישויות של אור, אבל בעצם לתקשר דמויות אפלות שמתעתעות בו. איך ממליצים לאחד כזה על דרך פעולה? צריך להתנסות, קודם כל על עצמך, להתייחד עם הרונים ולהכיר אותם inside out, יסודי, את המקורות שלהם והאנרגיות שהורידו אותם לפה, ולפרוש כנפיים כשמרגישים חופשי. אני מאחלת לך הצלחה, ואם יש נושא מסויים שאתה מעוניין בסקריפט שלו - שאל ואשמח לענות לפי מיטב ידיעתי.
 

keoser

New member
אם לפי האמונה שלך זה יכול לגרום

נזק - זה יגרום נזק :) סתם שתדע, כל דבר יכול לגרום לדיסהרמוניה מסויימת במערכת שלך, כדאי לדעת מה אתה עושה לפני שאתה עושה -- בייחוד כשאתה מתעסק עם אנרגיות. מה שכן - כל דבר אפשר להחזיר להרמוניה.. :) אוהב, יוסי :)
 
למעלה