הממממ כמה משונה

Hasandak2002

New member
הממממ כמה משונה../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

יומים וחצי לא הייתי כאן ואף אחת לא כתבה לי הודעה?? מה קורה כאן? לא אוהבים את שומר השומרים את סנדק הסנדקים?? איך עבר לכן סוף השובע?? מה עשיתן? תנו פירוט תאור וניתוח על יום חמישי שישי שבת הסנדק המאוכזב

sh53

New member
סתם מתלונן הבחור הזה

שלחתי לו הרגע הודעה..... המממ....... והוא לא שולח לי

sh53

New member
זהו שמעל אנשים קדושים מעיר קדושה

יש עננת קדושה שקופה, ולפעמים קשה לנו לראות אותם.

Hasandak2002

New member
כרגע? זה טוב לפחות משהו

איפה הייתן כל סוף השבוע?? איך היה יום חמישי במפגש המפורסם שלכם?

sh53

New member
סנדקון

אומרים אין כמו מראה עיניים, למה לא הלכת?

Hasandak2002

New member
מראה עיניים יש לי כל לילה

אם מישהי אחרת .... אז גם זה לא עובד אצלי

sh53

New member
פססססססססססססס

כל לילה עם מישהי אחרת? אתה זוכר את כל השמות? רק שלא תתחיל להתבלבל

sh53

New member
איך שאני אוהבת

בחורים צנועים וענוים ממש כמו ענבים של קיץ

לא מגלים!

אבל הפסדת...........מי שלא מגיע למפגשים.....לא ראוי שידע איך במפגשים עצמם! פויה! תזיז פעם את הישבן שלך מירושלים המכוערת (זה בכוונה לעצבן אותך)..ותבוא...מה יש?????

Hasandak2002

New member
אל תספרי... מה אכפת לי....

פשוט שואל זה הכל תאמיני לי ירושלים היא העיר הכי יפה בארץ הזאות.. אם לא למה כולם רוצים אותה :) ותאמיני לי היה לי סוף שבוע מדהים מלבלב ומצויין בעצמי ... וזה בלי להיות אתכם במפגש אז תמשיכי ככה .......

sh53

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אבל שאלת..... עכשיו אני לא מבינה אותך בכלל

ראשית....

היא לא העיר הכי יפה בארץ.....אתה יודע...כל אחד כמעט! אומר זאת על המקום שהוא גדל בו.... שנית....אף אחד לא אמר שלא היה לך סוף שבוע יפה בלעדינו....וגם לא התכוון לכך....הרי המטרה היא שכולם יהנו....! כנראה אתה לא יודע לקרוא או להבין איך דברים נכתבים...נו מילא! כל אחד רוצה להבין רק מה שבא לו. שנית.....פעם...אהבתי מאוד את ירושלים...אבל מאוד מאוד עד שהייתי מעורבת שם בפיגוע במד רחוב...מאז...אינני סובלת את ירושלים...אולי מהפחד...לא בטוחה ...אך עדיין ממליצה עליה בפני חברים מחו"ל... תבין מה שתרצה להבין! אך יש לך עוד הרבה מה ללמוד על הומור!

Hasandak2002

New member
א: אמרת פעמיים שנית.....

ב: תאמיני לי יש לי המון הומור יותר הומור מכל אחד ואחד ... ג: הבנתי כל מילה ומילה.... ד: עניתי לך על כל מילה ומילה .... אז תקראי בין השורות אולי תביני גם ... ה: ומה הקשר לפיגוע ולא לאהוב עיר יותר?... העיר עדיין אותה עיר אפילו יותר יפה... ו: לא גדלתי כאן בכלל גדלתי במקום יפה אפילו יותר מכאן... בחו"ל!!!! ז: על ה"ז" שלי מה שחושבים על ירושלים .. שוב אני רק עונה !!!

sh53

New member
../images/Emo45.gif

בדיוק מקסי גנבת לי את המילים ישר מבין אצבעותיי שעל המקלדת מקסי בקצב הזה לא ישארו לי מקשים על המקלדת נשים הן גם המין היפה, גם המין החזק וגם המין הצודק.

Hasandak2002

New member
אהה לא שאלת? הממ

אם אני אלך כמה דפים אחרוה אני לא אראה שאלה איך היה ממך? טוב מאמין לך .....שלא שאלת יהיה טוב תמשיכו ככה

למעלה